Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Херпес  (Прочетена 4354 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 23:28:39 »

Херпес

1.Причинява се от херпесни вируси,когато защитните сили на организма отслабнат,след преумора,грип,изтощение на тялото.Симптомите са болезнени ранички ,често групирани като цветно зеле.В повечето случай те се предхождат от дребни мехурчета.Инфекцията е рецидивираща и е необходимо продължително лечение.Плепарати:зовиракс,видарабин,пандавир,българска противохерпесна ваксина./Д-р Сийка Пенева-инфекционист./

- При чести заболявания от херпес е много важно да се укрепят защитните сили:смесват се по 100 г.трицветна теменуга,листа от орех и листа от живовляк,по 80 г. плодове от хвойна и борови връхчета и 60 г. плод от драка. В 600 мл. вода се поставят 3 с.л. от сместа и се вари 5 мин.в тенжера без  капак.и кисне 30 мин.Отварата се разделя на 3 части и всяка от тях на 2. Приема се 30 мин. преди хранене и 30 мин след хранене 3 пъти дневно.

- 100 г. коприва на прах, бурканче с мед и лимонов сок.Всяка сутрин  и вечер се смесват по 1 ч.л. от съставките на гъста кашица и се приемат.

-Листа от орех 20 г.,стъркове лазаркиня 80 г. и липов цвят 100г. Две с.л. от сместа се запарват с 200 мл. вряща вода и кисне до истиване. Изпива се на 2 пъти през деня.

- Вземат се исушени стъркове от миризлива теменуга и се наситняват. Две с.л.от нея се заливат с 400 мл.вряща вода и киснат 2 часа.Използва се  за намазване.

-Вземат се по 50 г.стъркове жълта комунига,листа ружа и слез, цвят лайка и семена лен.Две с.л. от сместа се варят в 500 мл. вода.Отварата  се използва за направа на лапи./В-к+Рецепти за здраве бр.1-03 год./

2.Имах херпес зостер на дясната половина под мишницата и беше много болезнено.Помогна ми като правех компреси с студена вода и сода бикарбонат.Заедно с това вземах и лекарствата Пандавир и Виролекс.Мина за 20  дни./Станчо Павлов Димитровград./В-к"Д-р"бр.26-03 год.стр.2./
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 23:11:05 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Астма
    Изцеление от природата
    Админ 1 7570 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:58:50
    от Administrator
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 1 3857 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Админ
    Лечение на Акне
    Изцеление от природата
    Админ 1 9387 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:53:16
    от Administrator
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4602 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Админ 0 9196 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright