Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Туберкулоза  (Прочетена 3873 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 16:58:23 »

Туберкулоза

1.Магарешки трън 0.5 кг.от надземната част сухи  или зелени за 2 л. вода и се вари половин час.Пие се  няколко пъти на ден вместо вода.

2.Подбел или бодбел и ракитова върба./дн.•=-29 стр./

Рецепти за лечение на бронхиална асма:

-Вземат се по 15 г.цветове от подбел и липов цвят,по 10 г.корен черен оман,цвят от черен бъз,коренище от пирей и цвят от лопен.Една с.л. от сместа се залива с 1 чаша вряла вода  и кисне до  истиване.

-Вземат се по 20 г.листа от розмарин,борови пъпки,плодове от обикновенна хвойна и корени от лечебна ружа.Четири с.л. от сместа се заливат с студена вода и киснат 2 часа и след това се варят 3-4 мин.Пие се 3 пъти дневно./В-к"Д-р"бр.22-03 год.стр.14./

При асматичен пристъп:свирчовина цветове 6 части,блатник-3 части,подбел листа-5 части,живовляк листа и стибла 3 части,липов цвят 3 части,борови връхчета 1 част.Сложете 4-6 с.л. от сместа  в термос с вместимиост 0.7-1 л..Залейте с кипяща вода и сложете тапата.На другият ден прецедете.Изпийте съдържанието на 3 пъти.За обикновенна доза се запарва 1 с.л. от сместа се запарва с 1 чаша вода. /В-к"Д-р"бр.17-03 год.стр.10./

Пристъпи на асма през през 1984 год.в Барцелона върху 1115 човека от които 150 починали когато се разтоваряло доево зърно и от него имуноглобулините са отключили механизма на асмата./"Д-р"43-03г.

Асмата отстъпва за 2 седмици.АЗ както и вие пиех какви ли не е лекарства и след 2 седмици асмата започна да преминава.Взема се агримония 25 г.и гръцка коприва 15 г.Смесват се и се кипват в 1л.вода и кисне 3 часав захлюпен съд.Приема се по половин ч.ч.по 5-6 пъти на ден.Петя Нанева-Първомай./В-к"Д-р"бр.43-03 год.стр.12./

-Ще ви кажа една изпитана рецепта за асма,за която гарантирам ,че ще ви помогне.Вземат се 25 г.агримония,15 г.гръцка коприва,като ги нарязвате и смесвате.Сместа кипвате в 1 л. вода и престоява захлюпени 3 часа.Приема се по половин чаша 5-6 пъти на ден.Смята се, че след 2 седм. приемане асмата започва да преминава.Маргарита Стойкова-Благоевград.

В-к"Д-р"бр.35-03 год.стр.2./
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 22:47:09 от Administrator » Активен

Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 08, 2011, 23:21:23 »

Туберкулоза

1. Магарешки трън 0.5 кг. от надземната част (сухи или зелени) за 2 л. вода и се вари половин час. Пие се няколко пъти на ден вместо вода.

2. Подбел или бодбел и ракитова върба. /дн.•=-29 стр./

3. Взема се по 1 стърк червен кантарион, бял равнец, синя тинтява, жълт кантарион и пелин. Варят се заедно в 500 мл. вода докато остане на половина. Пие се по 1 кафяна чашка сутрин и обед преди ядене. /дн.•7-стр.29/

4. Отвара от корените на ягодата. /В-к"Зн"бр.25-2000г./

5. Плодове офика. Офика-офтика-тбц //д-р Н.Донев/, В-к"зн.Бр.40-96г./

6. За отворени каверни, за болните от туберкулоза е изключително ефикасно с чаша прясно мляко 1 с.л.мед да се взема и 1 ч.л. въглищен прап от липово дърво, 3 пъти на ден.
    (Росица Димитрова, Варна ул."П.Райчев" кв."В.Левски" бл.38,вх.В,ет.4,ап.58. /В-к"Д-р"бр.45-03 г.стр.10./
    « Последна редакция: Февруари 11, 2011, 21:54:16 от VeSsin » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Витилиго
    Изцеление от природата
    Админ 0 6685 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:48:15
    от Админ
    Лечение на Костна туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 0 2925 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 20:55:00
    от Админ
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4617 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Админ 0 9211 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Админ
    Лечение на Туберкулоза на бъбреците
    Изцеление от природата
    Админ 0 2393 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:20:59
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright