Духовно развитие

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Треска  (Прочетена 2746 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 23:17:12 »

Треска

1. Взема се 10 гр. жълт кантарион, ври 5 мин в 200 мл. вино, като изстине се прецежда. Пие се 1 път дневно преди обяд в продължение на 10 -15 дни. /дн.•3-127/
    « Последна редакция: Март 09, 2011, 19:39:07 от Administrator » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 648

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 23, 2011, 14:18:25 »

ТРЕСКА
    1. За треска пийте по 100гр. пелин сутрин, обед и вечер. Между треската и пелинът се създава връзка-реакция, и щом те се свържат помежду си, човек оздравява.
    2. Изпийте 1, 2, 3, 4, 5, 6, чаши гореща вода или чай, докато във вас се образува реакция на изпотяване. След това се преоблечете и отново изпийте няколко чаши. Вземете малко дървено масло, намажете си краката и ръцете, и си легнете.
    3. Яжте люти чушки.
    4.  Кафето стимулира организма при треска.

Петър Дънов
    Активен

wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #2 -: Ноември 01, 2011, 12:51:45 »

Студена вуда и оцет - компреси на глезените и китките за по-бързото охлаждане на кръвта.

При много висока температура над 39 - лицето се залива със спирт за горене и се вее с кърпи - при бързото изпаряване на спирта от тялото следва и неговото бързо охлаждане.

Греяно вино с много чрен пипер - в шотче (ракиена чаша) се изпива на екс за изпотяване.
    Активен

Живей за мига...
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright