Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Укрепване на венците и зъбите  (Прочетена 20612 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 23:15:54 »

Укрепване на венците и зъбите

1. Вземат се листа от тиква и се варят в силен оцет, прецежда се и с отварата се жабурят устата 3-4 пъти дневно. \дн.• 2 \

2. За укрепване на венците и разклатените зъби се използва билката Златна пръчка.
    /От директория"Билки" поз.87-а/

3. За избелване на зъбите се търкат с кора от лимон и малко сол или с зелената кора от плод на орех. (И.Иванов фарм), /ЗН-26-98г./

4. Излекуваях клатещите си зъби с масаж на венците с разрязано на две сурово картофче и чудото дойде. Вече не ме болят венците и не се клатят зъбите ми. /В-к"Д-р"бр.15 стр.23-03 год./
    « Последна редакция: Февруари 11, 2011, 21:40:06 от VeSsin » Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Февруари 24, 2012, 11:28:40 »

Много полезно е жабуркане с отвара от смрадлика.
    Вари се 15-20 минути.
    Постига се дезинфекция и подобряване кръвоснабдяването на венците.

Важно е също и дъвченето на твърди храни - моркови, ябълки и др.

Много е полезно и масажирането на венците, както и почистването на междузъбните пространства с конец за зъби.
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 978

• Град: Тук и сега
  • Извън реалността, сегашна ......

100006741217887
    « Отговор #2 -: Февруари 24, 2012, 20:04:04 »

Полезно е и жабуркането с пресен студено пресован зехтин или шарлан.
    Докато зехтина стане на пяна.Изплува се задължително.Има и друг ефект, но е за друго място.
    Добре действа и светлината ,слънчевата.
    Активен

Soul
    love
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 104

for heaven's sake

« Отговор #3 -: Февруари 28, 2012, 18:09:28 »

Извинявам се за дублираната тема, но не открих, последния път, в който търсих...но може да ги слеете Усмивчица
    Активен

We live in illusion and the appearance of things. There is a reality. We are that reality. When you understand this, you see that you are nothing, and being nothing, you are everything. That is all.^
    krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #4 -: Октомври 01, 2012, 17:08:56 »

ето това много ми помага и за венците и зъбите, наред с всички други ползи
    http://www.zemianazaem.com/archives/194
    Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Secret
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #5 -: Юли 02, 2013, 09:10:55 »

Извинете ме но имам проблем със зъбите . Взимах пико и започнаха да ме болят зъбите немога да се храня вече 2 дена не взимам но още е болят . Моля дайте съвет .
    [/size]
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1641

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #6 -: Юли 02, 2013, 22:06:26 »

Набързо за което се сещам, вземи си Елудрил за венците от аптеката, и започни да консумираш много кълнове предимно от АлфаАлфа.

Между временно сядаш и пишеш писмо до тялото си в което му се извиняваш и му искаш прошка и му обещаваш да не го тъпчеш повече със синтетики.В писмодо не забравяй да започнеш и да завършиш с благодарност, също така напиши поне 5 неща които още днес можеш да направиш в полза на тялото си, може да са елементарни, но важното е да го уважиш!

За да стане всичко това възможно обаче ще трябва да си преобърнеш ценностната система с главата на горе, целият си мироглед и гледна точка относно живота.Тук можеш да намериш много отговори на въпроси които си си задавал или ще си задаваш за напред.

Знам че отговорът ми е странен но и въпроса ти също е такъв Усмивчица

Нищо не е изгубено, успех ти пожелавам!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #7 -: Юли 04, 2013, 06:44:30 »

И от мен още малко.
    С едно напомняне- когато болят венците, все едно ни болят зъбите.
    Това, с олиото съм го изпитала, работи. Само че има значение с какво олио се жабуркаме. С някои марки рафинирано олио вместо да си оправя венците, започват да кървят повече. Най- добре е нерафинирано или зехтин.
    За зъбите след решението ми да използвам всички възможности за да ги оправя, попаднах на една много ценна книжка- "Как си отгледах нови зъби" на Михаил Столбов. http://xnetbg.com/new/files/Kak%20si%20otgledah%20novi%20zybi.pdf
    Там се споделя една рецепта, която направих и действително от нея зъбите спират да болят:
    Цитат
    «Забелязах в някакво списание метод за естествено израстване на зъби и лечение без пломбиране. Споделям го
    целия тук: «За лечение на зъбите обикновено се приемат два вида спиртни тинктури:
    • Спиртна тинктура от Аир (Acorus) (блатна или зърнена) – това  растение расте по бреговете на водоемите,  цъфти от юни до август, за лекарство се ползват корените му  като можете да го намерите в аптеките или да си го наберете сами.
    •Спиртна тинктура от прополис– него също можете да го намерите в аптеките или по пазарите. За приготвянето на тинктурата от Аир са необходими 0,5 чаша  орени и 0,5 литра чист спирт (40%). Корените се заливат със спирта и се оставят не по малко от една седмица така. Така се приготвя и тинктурата от прополис . На 0,5 литра спирт се добавят 15 грама ситно натрошен прополис и се оставя така за не по- малко от седмица.  а се съхраняват на тъмно и хладно място. Тинктурите се използват заедно. Взимате 1 супена лъжица тинктура от Аир и 1 чаена лъжица тинктура от прополис . Жабурете се с тинктурата около 2 минути и я изплюйте . Такива процедури трябва да се правят или по време на болка (всякаква ) и повишена чувствителност към топло и студено или преди сън. Продължителността на процедурата е около месец, въпреки че болките изчезват за около 1-3 дена.
    Помнете. Предложените разтвори подсигуряват проникването на прополиса и алкалоида на Аира в най- дълбоките точки на болните зъби. Аира обезболява корените, а прополиса пломбира всички микропукнатини. Зъбите престават да болят съвсем.
    Забележително е, как останали корени, едвам държащи се на тъканта, се закрепват здраво и могат да понасят натиск без усещането на каквато и да е болка, а частично счупените корени престават да се рушат и в течение на няколко години забележително израстват и стават работоспособни зъби.
    Понеже изготвянето на тинтурите изисква време, за който има зор в момента, предлагам начин на обезболяване без претенции за дългосрочност повече от един- два дни, но пък ефикасен.
     Скилидка чесън се счуква в парче марля, тензух или по- тънък плат и се слага на китката на тази ръка, от която страна е болният зъб. (на мястото, където е пулсът). Трябва да се внимава чесънът да не изгори кожата, защото е много тънка, затова е добре да се намаже предварително с някаква мазнина или мехлем.

.... и да се съглася с The One, че най- ефикасното лекарство е преобръщането на ценностната система. Усмивчица
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright