Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Сърдечна невроза  (Прочетена 5168 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:38:58 »

Сърдечна невроза

Корени от валериана,цветове  с  листата от глог,стъъркове дяволска уста , шишарки от хмел,листа от маточина.В  400мл. вода вряла се пооставят 2 чаени лъжички от валерианата  и по 1 чаена лъжичка от останалите. Оставят се да киснат 20 минути.Пие се 3 пъти дневно по  120 мл. 15 минути преди ядене.

2.Спиртна тинктура на безреница./дир.билки • 6 /

3.Корени  на  валериана,маточина и розмарин по  30 г.и жълт кантарион 60г.От сместа се вземат 3 ч.л. от сместа и се запарват с 500 мл.вода,кисне   10 мин.и се изпива за 1 ден./В-к"Зн"бр.19-99 год.

4.Вземат се по  1 с.л. дяволска уста,маточина и мента, по 1 ч.л. дилянка корени и копър, плод.Тези билки се слагат в 500 мл. вряла вода  и отлежават 2 часа.Приема се 3 пъти дневно по 120 мл. 15 мин. преди   ядене.Константин Бакалоов-лечител г.Петрич./В-к"Зн"бр.49-99 год.

5.При нервно сърце всяка вечер се нарязва 1 стъркче прясна маточина  и се поставя в 150-200 мл.студена вода.Престоява 12 часа.Сутрин след  прецеждане водата се изпива.Прави се 15 дни./Сп.Домак. съветник"б.28-2002г.

6.Смесват се по равно корени дилянка,листа маточина и стъркове бял  равнец.Варят се 5-10 мин.в 600-700 мл.вода и се пие 3 пъти по 1 чаша. Изпитал.Любомир Димитров София./В-к"Л"бр.14-2001 г./
     7.Цвят от глог  100 г.,цвят лавандула,градински  чай,пирински чай, дяволска уста,зайча уста,великденче,мента,корени дилянка по 50 г.В 400 мл. вряла вода се поставя 1 с.л. от сместа и кисне 2 часа.Пие се 3 пъти  на ден по 1 каф.чаша 30 мин. преди ядене.2-3 м.Д-рА.Челебиев./"Зн"-45-02г.

8.Комбинация с много добър лечебен ефект.:Цвят лавандула,стъркове  жълта комунига,шишарки , хмел,корени дилянка,листа градински чай и стъркове дяволска уста по 100 г.,стъркове босилек 80 г.,семена копър и листа мента по 50 г.Три с.л. от сместа се заливат с 600 м. врящя вода и  ври 5 мин.и кисне 1 час без да се захлупва.Изпива се на 3 пъти през деня.Д-р Тодорка Митова./В-к"РЗЗ"бр.6-03 год./
     9.Невенът засилва сърдечната дейност./В-к"билка"бр.16-03 год./                            

10.При сърдечна невроза добре влияят билките:дилянка,глог,маточина, водна детелина,лавандула,мента,лайка ,кимион,резене,дяволска уста,мащерка,риган,жълт кантарион.Ефикасна е следната билкова смес:маточина, цвят глог и лавандула по 50 г.,дилянка,мащерка и риган по 30 г.Две с.л. от сместа се заливат с 400 мл. вряща вода и се оставят да киснат 2 часа. Пие се по 1 вин. чаша 3 пъти на ден преди ядене./В-к"Д-р"бр.51-03 год.15с.
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 22:51:15 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright