Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Студени крака и пръсти - болки в пръстите  (Прочетена 5311 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:37:57 »

Студени крака и пръсти - болки в пръстите

1.Шведска баня:Прави се вечер преди лягане.Вземете 2  легена и напълнете единият със студена,но не ледена, а в другият с гореща.Потопете ръце те до китките едната в единия ,а другата в другия и дръжте 5 мин.Извадете  ръцете и разменете местата също за 5 мин.Направете го 4-5 пъти.Изтрийте  ръцете с мека кърпа.Слажете  си за ноща леки памучни ръкавици и спете с  тях.Шведската баня е чудесна за нервите на съдовете на ръцете.Има и билкова рецепта.Вземат се стъркове синя тинтява,стъркове хвощ,стъркове бял   равнец-всички по 50 г.,корени кръвен здравец,коренища коприва и стъркове   хмел по 80 г.и коренища дилянка 30 г.Две с.л.от сместа се слагат в половин литър вода и ври 5 мин.Пие се по една малка винена чаша/100 мл./4 пъти на ден преди ядене подсладена с мед.Вечер се прави баня на пръстите   в 2.5 литра гореща вода,която е вряла 20 мин.След  това пръстите  се мажат със смес от мед и царевично брашно поравно,слагат се памучни ръкавици и се спи с намазаните пръсти.Сутрин се измиват с хладка вода./В-к"ЗВП"бр.7-03 год./

2.При болки в палеца на крака .Собствена урина, но сама средната струя  се събира за един ден,затваря се в шише и стои 4 денонощия.След  това със  силни втривания на заболелият пръст или стъпало на краката.Само след  седмица зачервяването на пръста и стъпалото изчезна и се появи след няколко  месеца .Пак павторих лечението и повече нямах проблеми.Марин Доситеев0  гр. Гоце Делчев./В-к"Д-р"бр.21-03 год.стр.2./

3.Нарязват се на ситно 3 плода от кестен и се заливат с медицински спирт,а може и силна домашна ракия.Държи се на слънце 20 дни.С тази течност  се мажат крайниците където се подуват.След  десетина намазвания вечер отоците изчезнаха.Пенка Видева Харманлий./В-к"Д-р"бр.21-03 год.стр.18./
    « Последна редакция: Февруари 22, 2011, 10:33:42 от Amaranth » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Природосъобразна козметика с пръсти
    Здрав дух здраво тяло
    Админ 1 2918 Последна<br />публикация Февруари 12, 2010, 04:50:17
    от sanguinary
    Без ръце и крака но БЛАГОДАРЕН!
    Видео клипове
    The One 4 961 Последна<br />публикация Септември 03, 2010, 14:43:22
    от The One
    Горила ходи на два крака!
    Видео клипове
    johny 0 823 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 10:13:31
    от johny
    Лечение на Екзема на крака и ръката
    Изцеление от природата
    Administrator 0 8064 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:25:00
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright