Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Слаба памет  (Прочетена 3858 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:29:09 »

Слаба памет

1.В чаша с водасеразбъркват 2 ч.л.плодовоцет с 2 ч.л.пчеленмед.Отсместасепият3 чашинаден.

-Приготвясебилковасмесот:очанка,великденче,дивпелин,и розмарин.-отвсичкитепо 50 г.Еднапрепълненачаеналъъжичкаотсместасесварявалеко в 1 ч.ч.вода.Оттозичайсепиевсекиденсутрин и обядпо 1 чаша.

-Всекиденкъмвечерятасеприбавяфилияпълнозърнестхлябнамазан съссока  от 2 пресованискилидкичесън.Сокътотчесънможедасе  прибавякъмсупабездасе вари./В-к"Зн"бр.37-2000 г./

2.Шишаркихмел,стърковекомунигапо 100 г.,листамента,коренидилянкапо  50 г.Двес.л. отсместасе  заливат с 500 мл. врялавода,кисне30 мин.исепиепо 100 мл.преди  всякохранене и преди  сън.

-Хмел,маточина,лайкапо 100г.Две  с.л.отсместасезалива с 400 мл. врялавода,кисне 30-40  мин. и сепиепо  150мл.сутрин  ивечернагладно.доц.д-р  ЙорданЙордановпсихиатъър.В-к"Л" бр.50-2000 г./

3.Смесотравниколичествавеликденче,розмарин,маточина,бялпелин,корениблатенаир и цветовеглог.Трич.л. отсместасеварят 5-10 м.в 3 ч.ч.вода и сепие 3 пътинаденпо 1 чаша.д-р НедялкаМитрева.
     /В-к"Зн" бр.14-95 год./

4.Приотслабваненапаметта и световъртежсесмесватстритинаситно 5 г. арника цвят,20 г. бял равнец,40 г. жълткантарион.Двес.л. отсместасепоставят в 500 мл.врящавода и киснат 1 час.Пиесепо 150 мл.сутрин и вечерпредиядене./В-к"Зн" бр.4-96 год./

5.Заусилваненапаметтасевземапо 1 ч.л.отвеликденче,блатенаиркорени,маточина,розмарин,червенглогплод и пелин и сепоставят в 500 мл.врящавода ,врът 5  мин.икиснат 2 часа.Пиятсепо 150 мл.3 пътидневнопредиядене 10 дни./В-к"Зн"бр.4-96 год./

6.Задаусилитепаметтасисмесете:бялравнец,мащерка,босилек,слез,листаотгорскаягода и ментапо 25 г.Вземасе 1 ч.л. отсместа и сeзалива с 200 мл.врящавода.Престояваот 30 мин.до1 час.Прецеждасе и сеизпивасутриннагладно.Пиесе 21 дни.След 10 днисеповтаря.ТрифонаКолева./В-к"Зн"бр.47-2001 год./

7.Витамин В-1 повишаваспособностазаобучение.Добавкатакъмднев- натапорцияможедавипомогнедасепреборите и с най-труднитеизпи- ти./В-к"Д-Р"бр.45-2002 год.

8.Пристарческооглупяванепомагаджензифила.Джинзифила е на5 мястоот 30 елитнирастения в източнатамедицина. В негоимаоколо15 активнивещества.Наболнитеседававсекиденпо 30 мг.стритнаситноджинзифил в продължениена 40 дни.ИмарецептинаПетърДимков-/В-к"
    здравенвестникза пенсионера"бр.6-2002 год./

9.Розмаринаподобрявапаметта и затоватой е предпочитаноторатори,духовници,професори,писатели и поети.Тойдействува и напринципа,чеимамноготяснавръзкамеждуобоняние и памет,констатиранапредимноговекове.ДориШекспироватаОфелияказва:"Етовземирозмарин,заданезабравяш"/В-к"Д-р" бр.51-стр.13-2002 год./

10.Приотслабващамисловнадейност:маточина и бялпелинпо 50 г.Тричаенилъжичкиотсместасезаливат с 500 мл. врящавода и кисне5 мин.Пиесепо 1-2 чаеничашитоплазапарканаглътки.Приотслабваненапаметта в напредналавъзраст:Взематсепо 20 г. отследнитебилки:великденче,коренищаблатенаир,маточина,розмарин,цвятглог истърковебялпелин.Тричаенилъжичкиотсместасеварят в 3 ч.ч. вода 5-10 мин.Пиесе 3 пътидневнопо 1 ч.ч.топла отвара./Кн.•52-65стр.

11.Програмазаукрепванена паметта:1.Лекарства-пирамен,цинарзин,
    2.Храни-ядки-орехи,лешници,бадеми.Вядките ,а също и в бобовитехрани, крушите и прасковитеимамикроелементаБор,който e изключителноважензапаметта.Риба-в неяосвенфосфорима и цинк.Цинкътсенабавяотморскитедарове-скариди,миди,пълнозърнестхляб и червенотоптичемесо.Поне два пътиседмично да се консумира риби и морскидарове.Мед-дневнатадоза е 50 г., т.е.по 1 с.л.2-3 пътидневно, койтоосигуряванай-полезнитезахаризамозъка. Режимнафизическо и психическонатоварване. Давйтенамозъкановимисли. Избирайтесиприятникниги, избягвайтеотрицателнитеемоции,пазетесеотстрес. Престанете да се ядосвате за глупости. Всекиденсеразхождайтеначиствъздух.Записвайтевсичкокоетомислите, чещезабравите. Неоставяйтезабравенадумабездаси я спомните.
           /В-к"ЗВЗП"бр.10-03 год./
    « Последна редакция: Март 19, 2011, 18:15:58 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Природната памет
    Духовни учения
    Administrator 0 1028 Последна<br />публикация Юли 21, 2009, 23:43:09
    от Administrator
    Природна памет
    Езотерика
    Админ 2 1036 Последна<br />публикация Януари 08, 2010, 13:31:24
    от Админ
    В памет на Вера Кочовска
    Обща тематика
    xxxx 7 1318 Последна<br />публикация Февруари 21, 2011, 18:22:53
    от Hathor

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright