Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рак на стомаха и червата  (Прочетена 5508 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:23:16 »

Рак на стомаха и червата

1. Да се пие рафинирана газ и чай от копривени корени непрекъснато. /дн.•4-74 стр./

2. Ангелика – корени за чай. Вземат се 30 г корени от ангелика и 30г. пелин за 0.5л. вода, и 0.5л. вино. /дн.• 5 /

3. Кръвен здравец – отвара от коренищата. /дн.• 5-а/

4. В продължение на 50-60 дни се пие чай от пелин, сварен в червено вино или вода.
      По 100г. стръкове и корени ранилист и корени черен оман, 50г.стъркове от хвощ, цвят лавандула, стъркове от имел, корени от кукуряк, цвят невен, корени омайниче. Две супени лъжици от сместа
    се варят в 600мл. вода за 10мин. Отварата се подслажда с мед  и се пие по 1 винена чаша 5 пъти на ден преди ядене.
      По 50г. стръкове от ранилист, по 40 г.пача трева, мечо грозде, розмарин, цвят от акация, стъркове върбинка, 100г.пъпки от топола, по 50 г.корени брей, блатен тъжник, еньовче, живовляк, жълт кантарион по 20 г., лайка, мащерка и 15 г. невен. Две супени лъжици от сместа врат 10мин. в 600мл. вода. Подслажда се с мед и се пие по 1 винена чаша 5 пъти на ден преди ядене. /дн.•7стр.50/

5. Имало е случай, когато рак на корема е бил излекуван с корен на майски репей(лопух-руски). Той трябва да се настърже като хрян и да се употребява в яденето без ограничения. /Ф-3/

6. При рак на стомаха – ангелика(посочена в дир.билки-поз. 1-а.)

7. В Армения листатата на теснолистия живовляк се дават при рак на стомаха.
    /В-к"Зн"бр.27-97г./директория "Билки" поз.82-а/

8. Стъркове ранилист и корени ранилист по 100г., корени чер оман, стъркове хвощ, цветове лавандула по 50г., стъркове бял имел, корени кукуряк, цветове невен и корени омайниче по 30г. Две с.л. от сместа се варят 10мин. в 600мл. вода. Пие се подсладена с мед по 100мл., 5 пъти на ден преди ядене. /В-к"РЗЗ"бр.7-03 г.М.Ф.И.Ланджев/

9. Преди 15год. имах рак на стомаха с разсейки по лигавицата. Майка ми ме лекуваше по бабешки. Нейната рецепта е следната: 625 г.мед, 375 г.алое(Трябва да е 5 годишно и да не е поливано преди това поне 9 дни) и 300мл. тежко червено вино. Алоето се смила в машинка за месо и се смесва с меда и виното. Държи се на тъмно и хладно 5 дни. Приема се през първите 5 дена по 1 ч.л. 3 пъти на ден, а след 9 дена – по 1 с.л пак 3 пъти на ден преди ядене. Срока на лечение е от месец до 3 месеца. /В-к"Д-р"28-03г.с.12/

10. Черният оман се препоръчва и като средство при рак на стомаха или червата, на които действа омекчаващо. Две с.л. ситно нарязани корени се заливат с 400мл. кипяща вода и киснат 8 часа и се прецежда. Остатъка от билката се залива повторно с 200мл. вряща вода и се вари в продължение на 3 минути и след изстиване се прецежда. Двата извлека се смесват, за да се получи доза за 1 ден, която се приема на глътки през 2 часа. /В-к"Д-р"бр.24-03 год.стр15./

11. Обезболяваща билка при рак на стомаха. Вземат се 2 с.л.корени ранилист и се варят в 300-400 мл.без да се третират с метални предмети. Пие се 3 пъти на ден половин час преди ядене.Ако искате подробности, позвънете на тел.044/2-65-21.Донка Настева-Сливен.
    /В-к"Д-р"бр.19-03 год.стр.11/

12. При това заболяване се препоръчва пиенето на отвара от пелин или червен кантарион по 1 чаша на ден. Изсипете по малка щипка от билките  в чаша гореща вода и оставете да стои само 3 минути. Отварата се приготвя за всеки ден само сутрин. /В-к"Д-р"бр.51-03 год.стр.9/

13.Аз имах голямо карциномно образование на стомаха. Предложиха ми операция, но не се съгласих и започнах да се лекувам с газ. Пречиствах я с филтърна хартия. Купувам бутилка газ от магазина и започвам да я филтрирам трикратно. Става много бавно капка по капка/за 24 часа се филтрира около литър газ,но 1 литър стига за 1 курс на лечение.Пие се по 1 ч.л. три пъти на ден, половин час преди ядене. Газта се взема един месец при по-сериозни болести, почива се 10 дни и отново процедурата се повтаря. Счита се,че 1 бутилка газ е достатъчна за излекуване. Найден Петров, Ст. Загора./В-к"Д-р"бр.46-03 г.стр.12./
    « Последна редакция: Февруари 11, 2011, 17:56:11 от Ихра » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Газове в стомаха
    Изцеление от природата
    Админ 1 9781 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:14:59
    от Administrator
    Лечение на Катар на червата
    Изцеление от природата
    Админ 0 2559 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 20:47:29
    от Админ
    Лечение на Киселини в стомаха
    Изцеление от природата
    Админ 1 15920 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:19:17
    от Administrator
    Лечение на Спазми в стомаха
    Изцеление от природата
    Админ 1 4505 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 14:15:32
    от Administrator
    Болки в стомаха и стомашни колики
    Изцеление от природата
    Админ 2 17879 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:08:53
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright