Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рак на простатата  (Прочетена 4486 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:22:49 »

Рак на простатата

1. Билки против рак на простатата, бъбреците и пикочния мехур.
    Стръкове дребноцветна върбовка 150г., корени кисел трън и стръкове ранилист по 60 г., червен и жълт кантарион по 40г., цвят невен, камшик и хвощ по 30г. От тази смес се вземат 2 с.л. и врат в 500мл. вода 6 минути. Пие се по 100мл. преди ядене 4-5 пъти дневно.Отделно се пие отвара от шипки вместо вода. Илия Ладжев маг. фарм./В-к"Зн"бр.20-96 год./

2. По 100 г. стръкове невен и стръкове лепка. Две с.л. от сместа се вари 5 мин. в 500мл. вода. Пие се по 100мл. 4 пъти на ден преди ядене, като към отварата се прибавя сокът от 1 черна ряпа настъргана на пластмасово ренде. /В-к"РЗЗ"бр.7-03 год.Маг.фарм .И.Ладжев./

3. При рак на простатата – "Казодекс". Прилага се за незабавно лечение на рак на простатата или самостоятелно, или като придружаващо лечение след операция или лъчелечение. Лекарството е от Великобритания. /В-к"ЗВЗП"-21-03г./

4. Американски учени смятат, че при рак на простатата тези, които получават селен, живеят от 10-12 год. повече от тези, които не получават. Равнището на заболяване е било намалено с 68%, а смъртността – с 50% (в т.ч. 63% при рак на простатата, 58% при рак на дебелото черво и 46% на белите дробове.)
    Някои учени са на мнение, че в основата на противотуморната дейност на мужик корена е наличието на голямо количество селен в корените му. /"Д-р"-41-03-14/
    « Последна редакция: Февруари 12, 2011, 13:44:00 от Ихра » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Трудно уриниране (простатата) « 1 2 »
    Изцеление от природата
    Админ 15 50312 Последна<br />публикация Декември 02, 2011, 23:54:31
    от viosta
    Лечение на Тумори (рак)
    Изцеление от природата
    Админ 13 81264 Последна<br />публикация Август 28, 2013, 21:46:59
    от Morena

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright