Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рак на правото черво  (Прочетена 3719 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:22:11 »

Рак на правото черво

1. Всеки трети човек в България страда от доброкачествени заболявания на дебелото черво – фиброми, липоми, дермоиди, папиломи и полипи. Лечението им може да бъде само хирургическо. Полипът е най-често срещаният тумор на дебелото черво, който се локализира и дълго време не напомня за себе си. Само когато има кръв в изпражненията има опасност от злокачествено образование.
    При доброкачествени заболявания се смесват 50г. цихория и 40г. каменоломка. Три с.л. от сместа врат в 1л. вода 25мин. Пие се вместо вода 3-4 пъти на ден. За да се премахне неприятното подуване на стомаха при заболявания на дебелото черво, гълтайте няколко дни подред цели, пресни, сурови миди докато почуствате, че стомаха спира да се подува.
    Проблема с дебелото черво е по-сложен. Този орган на тялото е твърде уязвим поради функциите, които изпълнява. Предлагаме следната рецепта: 15г. бяла ружа варите в 500мл. вода около 15мин. Пиете няколко пъти на ден, докато престанат проблемите с дебелото черво. Най-добре е да се купи билката мужик корен, която помага за повечето от половината болести в организма. /В-к"Д-р"бр.50-2002 год./

2. Аспирина може да намали случаите на рак на дебелото черво от 23 до 50%. Хранителните добавки, съдържащи фолиева киселина, намаляват риска от 34-75%, а добавката на калций – до 15%. Куркуминът и рибеното масло проявяват защитно действие срещу туморите на дебелото черво. /В-к"Л"б.5-2001г./

3.Три листа широколистен живовляк се варят на тих огън в 400мл. вода докато течността остане на половина. Разделя се на 2 части и се пие сутрин и обед преди хранене.
    • Смесват се и разбъркват добре по 100г. ленено брашно, пчелен мед и зехтин. Половин час преди хранене сутрин и обед се изяжда 1 ч.л. от сместа. Лечението продължава 3 месеца.
    • Смесват се и се разбъркват внимателно пж 30г. цвят от лайка, цвят от невен, бял равнец, листа от черна боровинка, корени от ружа и цвят от черен бъз. Две равни супени лъжици от сместа се заливат с 600мл. вода и се варят на тих огън 10мин. Приема се 3 пъти на ден по 1 ч.ч. При всяко приемане течността се затопля.
    • Смесват се и се разбъркват добре 60г. жълт кантарион, 50г. листа мента и цвят от невен, по 40г. листа живовляк и листа маточина. Две с.л. от сместа се заливат с 400 мл. кипяща вода и кисне 1 час. Пие се 4 пъти дневно по 1 винена чаша преди хранене.
    • Най-новото лечение се основава на така нареченият генен метод. Той е по-малко травматизиращ от хирургическата намеса. Доказано е, че салмонелните бактерии атакуват успешно злокачествените полипи в червата. За сега по генен път учените успяха така да променят бактериите, че те хем да атакуват полипите, хем да не засягат останалата част от организма.
    Профилактиката се базира на: ограничаване приема на животински мазнини (защото те увеличават концентрацията на жлъчни киселини и фекалийните бактерии ги превръщат в канцерогенни вещества), да се използват високоцелулозни храни (моркови, зеле, груби зеленчуци и плодове) те потискат активността на опасните канц.в-ва. да се лекува запека, хемороидите и др.оплаквания. /В-к"Рецепти за здраве"бр.1-03 год./

4. Има лечение за рак на дебелото черво. Ако искате да не остане и следа от рака на дебелото черво, изпълнете следната рецепта за лечение с цветове на ореха. Те са много специфични. Вземат се 24 цвята и ги слагате да врат в 1 л. вода докато остане на половина. Като изстине се прецежда и се пие 3-4 пъти на ден. Евгения Стефанова- Луковит тел.52-59.
    /В-к"Доктор"бр.39стр.12 год.2003г. /

5. Три листа от глухарче се нарязват на ситно и се поръсват с малко захар. Ядат се на 3 пъти през деня. Процедурата се повтаря на всеки 2 дни докато спре кръвотечението от ануса. Стойна Стоилова, Тервел./"Д-р"-34-03г./
    « Последна редакция: Февруари 12, 2011, 16:28:20 от Ихра » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright