"Shirinan"

Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Книги:

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рак на гърлото, гълтача, езика, фаринкса и мозъка  (Прочетена 6411 пъти)
Shirinan
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1213

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:19:47 »

Рак на гърлото, гълтача, езика, фаринкса  и мозъка

1. Свеж бял пелин се счуква между два камъка. Слага се на марля и се посипва с 1 лъжица нишадър. Поставя се на гърлото, овива се с 3 пласта вестник, а отгоре се слага вълнен плат. Това се прави веднъж на ден в продължение на 20 дни. През  деня се пие йодова тинктура по следната схема: Първият ден по 1 капка в 1 кафяна чаша прясно мляко, вторият – по 2 ит.н., докато на 20-тия ден се стигне до 20 капки. След това капките се намаляват всеки ден по 1-19, 18 и т.н.
    След почивка от 15 дни, процедурата се повтаря до 4 пъти. /дн.•7-52с./

2. В древната медицина билката  бабини зъби /•5 в списъка на билките/ помага при тумор на гърлото/ кн.•45-стр.137/

3. Листата от ягода /В-К"Зн"бр.25-2000г./

4. Цвят от слез 200г., цвят от невен, корени ружа и цвят лопен по 80г., камшик и корени, кръвен здравец по 50 г. 3 с.л. от сместа се слагат в 600 мл. вряща вода и врат 5мин. Пие се по 100мл. 2 часа след ядене, 4-5 пъти дневно подсладено с мед. Добре е да се яде по 500г. прясно приготвено кисело мляко, към което се прибавят 3 скилидки чесън и половин глава кромид лук, като млякото се приема на 3 пъти. Отделно да се вземат 2 с.л. цвят от слез и росопас и се заливат с 500мл. вряла вода. Прави се гаргара на гърлото на всеки час.
    Ил.Ладжев маг. фармац./В-К"Зн"бр.13.96 год./

5.Котешка стъпка 1 ч.л. на 600мл. вода, ври 2-3мин. Кисне 30 минути и се пие 3 пъти на ден по 200мл. преди ядене."Изпитана от болен с рак на гърлото, който е имал голяма буца на врата и е трябвало да се оперира. Пил е котешката стъпка 1 година и едновременно с това е пил сурово козе мляко и буцата е изчезнала, и е оздравял"
    Съобщението е от телевизията в рубр."Небивалици"от излекуван човек на 21.09.2001 год., а дозировката е от мен.

6. Злокачествените тумори на гълтача са едни от най-тежките и коварни, защото дълго  време протичат без симптоми и се откриват трудно в началният стадий, а лечението протича с променлив успех. Първи признаци са затруднено носно дишане, поява на кървави жилки в секрета, който става миризлив. Заглъхване на едното ухо. Увеличаване на шийните лимфни възли. Ракът на гълтача е най-често на сливицата, на задните и страничните стени на фаринкса. Признаци: дразнене, парене боцкане, болезнено гълтане, чуство за чуждо тяло. Засегнатата сливица се уголемява  и става твърда. Лечението е оперативно и лъчево.
    Ракът на гръкляна е многократно по-чест – 10-12 пъти и по-често при мъжете – 40-50 годишни. Признаци са промяната на гласа (най-ранното оплакване) и суха дразнеща кашлица. Лечението е оперативно и лъчево.  Доц. д-р Венцеслав Димов./В-к "Зн"бр.19-1998 год./

7.Взема се 15г. смляна дъбова кора, залива се с 1л. вода и ври 30мин. Дръпва се от огъня и се добавят 4 с.л. мед., отново се кипва. След като изстине, се прецежда и се държи на тъмно студено място. Прави се гаргара до 10 пъти на ден с затоплена отвара. Едновременно с това, 3 пъти на ден се взема смляна на прах дъбова кора на върха на ножа. Внимание! При продължително жабурене и гаргара, в някои случаи се наблюдава отслабване на обонянието.
    Теменужка Мемова с. Старцево обл.Смолянска. /В-к"Л"бр.12-03 год./

8. При рак на езика виж Т-10.

9. При рак на мозъка. Всеки ден се по 1-2 чаши студена настойка от маточина. Щипка от билката се накисва в гореща вода за 10 мин. /В-к"Д-р"бр.51-03 год.стр.9./

10. При рак на фаринкса. Да се пие пресен сок от билката дебелец – 3 пъти дневно по 1 с.л. преди храна. Билката няма странични действия. Ефектът е невероятен. Да се пие болкоуспокояващ чай – страшниче, върбинка и цвят на глог. Две с.л. от сместа се слагат в 500 мл. вряща вода и се оставя да кисне цяла нощ. Пие се по 1 винена чаша 3 пъти преди храна.
    /В-к"Д-р"бр.51-03 год.стр.17./
    « Последна редакция: Февруари 12, 2011, 23:42:50 от Administrator » Активен

maribob
    Гост
    « Отговор #1 -: Януари 22, 2012, 11:49:03 »

Здравейте!
    Искам да Ви попитам а пелинът може ли да се използва и изсушен, тъй като през зимата няма откъде да го вземем свеж? Благодаря Ви предварително!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Болести на езика
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 3689 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:37:45
    от Shirinan
    Лечение на Гърлобол (болки в гърлото)
    Изцеление от природата
    Shirinan 1 6825 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:19:17
    от Administrator
    Парализа на езика
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 1407 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:52:00
    от Shirinan
    Рак на черният дроб и мозъка
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 2765 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 22:23:59
    от Shirinan
    Адска болка в гърлото, като душене.
    Здрав дух здраво тяло
    Sita 9 1102 Последна<br />публикация Януари 10, 2013, 01:08:35
    от мушу
    Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Изработка на сайт | Психолог  © Copyright