Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рак на гърдата  (Прочетена 4924 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:18:50 »

Рак на гърдата

1. Невен, зехтинов извлек за мазане и чай за пиене.

2. Морков, настърган върху отворена ракова буца.

3. Кондуранго.

4. Цвят от слез 200г. и стръкове росопас 100г. Три супени лъжици от сместа киснат 1 час в 1л. вряща вода. Пие се по една винена чаша 4 пъти дневно преди ядене, подсладено с мед.

5. Четири шепи цвят и стебло невен се нарязват на дребно, 500г. мас се загрява като за пържене, сипва се невенът, запържва се малко като се бърка. След сваляне от огъня, съдът се покрива и се оставя да  престои 1 ден. На следващият ден леко се затопля и прецежда през ленена кърпа. Сипва се в бурканче и с този мехлем се маже гърдата няколко пъти на ден. /дн.•7-52стр./

6. Цветове от слез 200г., стъркове росопас 100г. Съставките се смесват и 3 с.л. от сместа киснат 1 час в 1 л. вряща вода. Запарката се прецежда и се пие подсладена с мед по 100 мл.,4 пъти на ден преди ядене. /в-к"РЗЗ"-7-03г-Маг. фарм.И.Ланджев

7.Аз щях да умра, защото имах тумори и в двете гърди. Една възрастна жена ме посъветва да сваря 1 литър краве мляко и докато е още топло, в него да сложа листа от конски кестен – толкова, колкото може да поеме млякото. След като изстине до толкова, че да ги търпи тялото, листата се вадят от млякото и се налагат върху поразеното място. Държат се 5-6 минути и се изхвърлят. И така докато листата свършат. Само за 1 седмица туморите ми се изчистиха и вече толкова години нямам никакъв проблем.
    Евгения Стефанова Василева, гр. Луковит, ул."Ореховска"15,тел.52-59./"Д-р"-35-03г13с./
    « Последна редакция: Февруари 12, 2011, 16:01:22 от Ихра » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Полезните храни за предпазване от/и лечение на рак на гърдата
    Природосъобразно хранене
    Админ 0 9491 Последна<br />публикация Януари 29, 2010, 15:57:29
    от Админ
    Лечение на Бучка в гърдата
    Изцеление от природата
    Админ 0 11792 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:50:02
    от Админ
    Лечение на Тумори (рак)
    Изцеление от природата
    Админ 13 81294 Последна<br />публикация Август 28, 2013, 21:46:59
    от Morena

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright