Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Пясък и камъни в бъбреците  (Прочетена 3715 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:10:37 »

Пясък и камъни в бъбреците

1.Мечогрозде                         100 г.
            2.Ресиотцаревица                  100 г.
            3.Хвойна-самозърна              100 г.
            4.Троскотцялорастение        50 г.
            5.Грамотрън -цялорастение50 г.
            6.Дръжкиотвишини                  50 г.
            7.Овчарскаторбичка-стърк     50 г.
            8.Магдано - семе                      30 г.                             
            9.Пелин-стебла и цветове          10 г.

Всичкитесенарязватнадребно.Тазисмесстигаза 40 дневнолекуване.Акосевземалятновремеварисевсекиден,зименадвадниведнъж.В първиятслучайсевари в 250 мл.вода 3 кафяни   лъжички,отполовин  дочас,а втория,двойнидозинаводатаи билките,катосепоставятдаври 1 и половиначаса.
    Акоболката е точнопясъкиликамък,удвояваседозатанареситеотцаревицана 200 г.Издн.номер 13                         

2.Корениотдрянсеизмиватдобре,нарязватсенаситно и сeподсушаватвърхувестник.Двесупенилъжициоткоренитeсеслагат в 1 л.вода и севарят 10-15 мин.Отваратасепрецежда и сепиекатовода.Къмсъщатаотварасеприбавятновитеи  сеизползуват заедно./дн.•5-стр.45./

3.В 3 л.водасеварят 150 г. семенаотпъпешдокатоостанат 1.5 л.Вотваратасеслагамеднавкус.Пиесевсякасутринпо 1 водна чаша/250 мл./Предиядене.Спорединформаторитекамънитеи  пясъчинкитесеизхвърлятбързоотболният.

4.Смесватсебилките:царевичнакоса,опашки  отвишни,корениоткиселтрън,корениотбедреница/Pimpinelasaxifraga\поравничастиот всяка/50-60г./,катосезаливат с 1 литървода и престояват 1-2 ч.Следтовасместаври 10-15 мин.наумереногън.Пиесепо 1 каф.ч.3 пътидн.

5.Взематсепо 50 г.липовцвят и цвятотбъзе/бъзак/ и смачкани 2-3 зърнаотсуровокафе и сесмесват с сокана  1лимон и севарят в 1 л. вода 15-20 мин. Първатачашаоттазисмессепиесутринпредиядене, втората  200мл. 30 мин.следзакуска.

6.В 2 л.водасеправичайот 150 г овесянасламаи по 50 г. розмарин и коприва и 50 г.сухилиста и сухплодотшипки/счукани/.Къмтазисмессеприбавят 1 супеналъжицамед.Сместавризомин.Пиесекатовода.

7.Нарязватсенаситно 2 супенилъжицикораотлеска,около 30 шипкиплод/счукани/ и 1/3 сухапитаотслънчогледбезсемето.Всичкотовасевари в1 л. вода10-15мин.насиленогън.Пиесепо 1 кафяначаша6-7 пътинаден.

8.В 200 -300 г. медсенастъргват 2-3 главигулия и сеобъркватдобре .Вземасепо 1 лъжичка 3 пътидневнопреди ядене./дн.•6-9 стр./

9.Листаотбреза,мечогрозде,пачатрева,цвятбъз,цвятиглика,корениграмотрън,коренимагданос,плодхвойна-всичкипо 50 г.Двес.л. отсместасепоставят в 600 мл.врящавода  иврът 5 мин.Пиесе120 мл.3-4 пътипреди ядене./В-к"Зн"бр.6-2000г./

10.Бедреница-Pimpinelasaxifraga-едначаеналъжичкаоткорена и коренищетозаотвара в чашавода.Коренищетосеизкопаваесенкогаторастениетозапочнедазавехне и сешенидо 40 градуса.Наричасеощекаменоломка./Кн.•50-219/

11.Приболни бъбреци-3 шепилистаотдоматисеварят 15 мин.в 1 л. вода, пиесепрезцелиятден.Прочиствапясък и дребникамъчета.
    КрумВълковАсеновград./В-к"Втора младост"бр.15-2002 год./

12.РецептанаРаяГарджева.В 1 л.дестилиранаводасепоставят10 счуканиореха и 2 с. л. семеотдини.Варятседокатотечностаостане500 мл.Пиесе3 пътинаденпо 100 мл.половинденпреди ядене./В-к"Д-р"бр.44-2002 год./

13.Прикамъни в бъбрецитесеизползваткоренитенашипките.Двес.л. нарязаникорениотшипкасезаливат с 1 чашавода ,варятсе 15 минути и сеоставядаизстине.Пиесе3-4 пътинаденлоловинчаспредиядене.Приневъзможностдасеосигуряткоренидасеползват и плодове/по-голямоколичество/задасеполучитъмнанацвяттечност.Тъмниятцвятгарантирапо-добрилечебни качества./В-к"Д-р"бр.45-2002 г./
    « Последна редакция: Март 19, 2011, 18:12:13 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright