Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Рак на кожата  (Прочетена 3254 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:10:08 »

Рак на кожата

1. Мястото се боде с игла 10-20 бода през 3-4 дни. Изстисква се да пусне кръв.налага се със счукан нишадър, каменна сол и стипца. Маже се с чист боров катран. Това се прави до пълно оздравяване. Раните се промиват със сок от морковите. Пие се чай от еньовче. Две с.л. се запарват в 500мл. вряща вода за 30 мин. Пие се по 1ч.ч. 3 пъти на ден. Прясно изцеден сок от билката се забърква с масло до получаване на кашица и с нея няколко пъти на ден се маже кожата. Съхранява се в хладилник. /дн•7стр.50/

2. Сухо стрито змийско мляко (Cheledonium) 1г., вазелин-4 г., сок от моркови 1г. Мехлемът се приготвя чрез старателно размесване.
    Две части пресен сок от змийско мляко се смесват с 5 части свинска мас до получаване на еднородна маса и се съхранява в стъклено бурканче. Болните места се мажат и се правят компреси. /Кн."Тибетска школа за женска красота"/

3. Болното място трябва да се намазва няколко пъти на ден със сок от змийско мляко или жълта млечка. Ако мястото е с големи размери, трябва да се намаже краят на раната и здравата кожа около нея. /В-к"Д-р"бр.51-03г.с-9/

4. При рак на кожата (меланом). Петна с дължина от 2-6 см.с кафеникав цвят, който леко избледнява в краищата. /В-к"Д-р"бр.45-03 год.стр.5/
    « Последна редакция: Февруари 12, 2011, 23:08:18 от Ихра » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Възпаление на кожата и декубитуси
    Изцеление от природата
    Админ 1 3389 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:16:39
    от Administrator
    Лечение на Екзема и язви по кожата
    Изцеление от природата
    Админ 1 13921 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:24:19
    от Administrator
    Лечение на Тумори (рак)
    Изцеление от природата
    Админ 13 81289 Последна<br />публикация Август 28, 2013, 21:46:59
    от Morena
    Тен на кожата
    Изцеление от природата
    Administrator 0 2542 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:18:42
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright