Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пречистване на кръвта  (Прочетена 4492 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:03:51 »

Пречистванена кръвта

1.Занамаляваненахолестерола в кръъвта:бялравнец 1 с.л.,жълткантарион 2  с.л., арника  цвят 1 ч.л.Горнитебилкисеслагат в 600 мл.врялавода и севарят 5 мин.,киснат 1 час.Пиесепо 80 мл. 3 пътидневно15  минпредиядене.Константин  БакаловЛечител Петрич/В-к"Зн"-9-2000г/.  

2.Листатанаягодатаповишаваобмянатанавеществта .Двес.л. нарязаниягодовилистасезапарват в 500 мл.кипящавода и врът 3 мин.,киснат20 мин.Пиесе3 пътидневнопо 100 мл.преди ядене.Д-рЦ.Цолов/Вк"Зн"-23-2001г.

3.Рецептанатибетскитемонаси.Прочистваорганизмаотмазнини,подобряваметаболизма и повишаваеластичностанакръвоностнитесъдове,разтварякръвнитесъсиреци,предпазва и облекчаваатеросклерозата,полезна е приисхемия,синузит,висококръвно,премахваглавоболието. Използвасепримозъчнатромбоза, артрит,артроза, ревматизъм, стомашниязви,хемороиди, оказватонизиращо и общовъзстановяващодействие."Диарио Конвивир"В-к"Л"-47-02г.

4.Какдапрочистяорганизмаси?Взематсе 10 -15 дафиновилиста и сезаливат с 2 ч.ч.вода и севарятнатихогън 15 мин.Течностазаедно с листата сеисипва в термос и сеоставядапрестои 2 часа.Едначаеначашаототваратасеразпределяна 3 приема,коитосеизпиватпрезденя.Наследващиятденпроцедуратaсеповтаря.Тазиотваранормализиракръвнатазахар,аконее много висока./в-к"Д-р"бр.49-03 г.стр./
    « Последна редакция: Март 17, 2011, 17:58:28 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Пречистване
    Духовни учения
    nia.boneva6 13 1139 Последна<br />публикация Септември 16, 2010, 19:07:25
    от nia.boneva6
    Пречистване на черния дроб
    Изцеление от природата
    Админ 0 6100 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 22:04:47
    от Админ
    Енергийно пречистване и предпазване на дома и тялото
    Древни цивилизации
    protoplasma 9 6970 Последна<br />публикация Октомври 17, 2011, 09:52:56
    от meander
    ЕЛЕМЕНТИ И ПРЕЧИСТВАНЕ
    Здрав дух здраво тяло
    Търсач 3 1626 Последна<br />публикация Юни 15, 2012, 17:45:00
    от Търсач

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright