Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение при Пресипнал глас и хълцане  (Прочетена 4287 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 22:03:30 »

Пресипнал глас и хълцане

1.Вземасецвеклоеднаглаванарязвасенаренде, изцеждасесока и къмнегосеприбавясъщотоколичествo  мед.Слагаседавринаогъня,задастанекатомаджун.Вземасепоеднасупеналъжицасутрин и вечерпризагубенглас.\дн.ном. 2 \

2.В 1 супеналъжицасеслагапоравничастисок от лимон и глицерин.С тазисмессеправигаргарапо 5-6 мин.  (?)    пъти, следкоетосепоглъща ./дн.• 4-53 стр./

3.Рецепта:30 г. пъпкиот капина,30 г.листаотдървесна ружа,20 г.листаотсушан/цвол/,20 г. корениотсладкaпапрат,10 г. листаотцветновенченамак/кадънка/, 10 г.корениотмиризливатръстика. Еднасупеналъжицаотсместасезаливас  голямачаеначашавода,ври 2 мин.,престоява 15  мин.Прибавясе 1 чаеналъжичкамед и сеправигаргара 8-10пъти дневно/дн.•7-10 стр-/

4.Призагубана гласа:30г.пчелен клей,15 г. пчеленпрашец,1 пакетчекравемасло и 1 кг.чистпчеленмед.Маслото иклеятсесмесва, прибавясемедътприпродължително  бъркане/съсдървеналъжица /и накраяпрашеца.Сипвасе в буркан и сесъъхраняванахладно.Вземаасепо 1 с.л.3 пътидневно 10-15 мин.предиядене.Изпробвал:Г.Маринов с. Яснаполяна//В-к"Л" бр.11-2000 г./

5.Прихълцане  сеизползватбилките:семенакопър 50 г. Ичервеноподъбиче 50 г. Взематсе 1 с.л.отсместа  исезаливат с 200 мл. кипящавода и севари 5 мин.бездасезахлюпва,кисне 1 ч.бездасезахлюпва.Изпивасена3 пътипрезденя 15-20 мин. предихранене.д-р Тодорка Митова./В-к"РЗЗ"бр.3-03 год./
    « Последна редакция: Март 17, 2011, 17:56:54 от Administrator » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 23, 2011, 14:52:20 »

ХЪЛЦАНЕ
    При хълцане изпийте 1-2 чаши гореща вода и дишайте дълбоко.

Петър Дънов
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright