Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Урочасване  (Прочетена 15687 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 23, 2011, 14:48:16 »

УРОЧАСВАНЕ

Причината за урочасването се дължи на силния поглед на определен човек, чиято сила от своя страна се дължи на натрупаното електричество, което излиза чрез очите му. Ако не можете да го асимилирате, това електричество отправено към вас може да произведе известна дисхармония, която ще се отрази на състоянието на организма ви. Намерете човек, който е добър проводник на това електричество, чийто организъм може да издържи на влиянията, които се отделят от болния. Вземете едно здраво яйце и накарайте човекът срещу вас да чукне яйцето в челото ви и в скоро време ще се почувствате добре. Яйцето лекува, като поглъща излишната енергия, която се е натрупала в организма на човека, и по този начин той се освобождава от своето болезнено състояние.

Петър Дънов
    « Последна редакция: Март 09, 2011, 19:38:22 от Administrator » Активен

Angels_sky
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

• Град: Варна
  • :)

« Отговор #1 -: Март 21, 2011, 20:36:02 »

Интересно ми е как да намерим такъв човек, чийто организъм е устойчив на влиянията... Как да разбера дали даден човек е такъв... И това което е по-важно за мен- дори и да намерим такъв, няма ли опастност да му навредим по някакъв начин чрез това... част от енергията не се ли пренася на него  Згреших  Не мога да си представя да прехвърля уроките си на някого Тъжен ... Така де, допитвам се относно дали това ще бъде от значение за "лекуващия" или изобщо няма да му навреди? Усмивчица
     Също така и предполагам че тези неща (влияния) могат да доведат не само до физически но и до всякакъв друг дискомфорт?
     И преди съм чувала за методи за пречистване с яйце, но не мога да си спомня много добре... Предполагам, че са ефикасни... Усмивчица
    Активен

mimilota
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #2 -: Март 22, 2011, 00:25:17 »

А след като става въпрос за натрупано електричество, какво общо има и има ли изобщо общо цвета на очите на този, който урочасва. Понеже съм чувала, а и съм ставала свидетел как човек със светли очи урочасва по-малката ми сестра. Могат ли и хората с кафеви или черни очи да урочасват или цвета няма никакво значение.
    И това с яйцето е много интересен метод.
    Виждала съм баячка да маха уроки със въглени и мълчана вода и може би имаше и още нещо, вече не си спомням. Помня само, че момичето беше с змийско зелени очи (това което урочаса) и ми беше станало много зле като я погледнах за първи път. По-наситен цвят никога повече не съм виждала.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #3 -: Март 22, 2011, 13:20:06 »

Не забравяйте все пак че по-голямата част от хората които урочасват-не знаят че го правят-не го правят умишлено.
    И аз съм чувала че хора със светли-пъстри очи урочасват повече от колкото хора със тъмен цвят на очите,както и още че хората които урочасват -като бебета са били така да се каже-отбити от майчиното мляко но след малък период от време отново са закърмени с него.Но всичко това само съм го чувала,не зная дали е вярно както и не твърдя че е вярно.
    Измиването на лицето със студена вода помага при уроките,най добре ако познавате някоя жена която да бае против уроки направо да отидете за да ви бае!
    Само се чудя какво ще правим след като бабите баячки си отидат. Згреших
    Най явните признаци на урочасването са-интензивно прозяване,гадене,замайване,изпадане в лошо настроение без явна причина,безпокойство,терзаене,плач,чуство на вътрешна празнота.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #4 -: Март 22, 2011, 13:38:51 »

Интересно ми е как да намерим такъв човек, чийто организъм е устойчив на влиянията... Как да разбера дали даден човек е такъв... И това което е по-важно за мен- дори и да намерим такъв, няма ли опастност да му навредим по някакъв начин чрез това... част от енергията не се ли пренася на него  Згреших  Не мога да си представя да прехвърля уроките си на някого Тъжен ... Така де, допитвам се относно дали това ще бъде от значение за "лекуващия" или изобщо няма да му навреди? Усмивчица
     Също така и предполагам че тези неща (влияния) могат да доведат не само до физически но и до всякакъв друг дискомфорт?
     И преди съм чувала за методи за пречистване с яйце, но не мога да си спомня много добре... Предполагам, че са ефикасни... Усмивчица

Мисля, че ако се чувстваш "урочасан", и не е по силите на "урочасания" да се справи сам, е най-подходящо да потърси човек на когото би могъл да има доверие. Не е нужно човекът да има определени "баячески умения", но да е наясно със себе си Усмивчица (самите ритуали ги има на мого места, както и тук са посочени яйца и тн.) Може и сам да си измисли ритуал, стига да вярва във възможностите си. А вярва ли във това, то той ще знае, че може да го направи без да пострада и да понесе последствията от "урукито". Та...хаххаха, мислълта ми беше, че този който няма да пострада при тази продцедура си го знае, усеща го Намигване Няма по сигутен тест и източник от това което ти казва сърцето и съзнанието.Поразпитай тук , там и може да изкочи нещо полезно Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Акне
    Изцеление от природата
    Админ 1 9406 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:53:16
    от Administrator
    Лечение на Зъбобол
    Изцеление от природата
    Админ 1 5571 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:36:36
    от Administrator
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4617 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Админ 0 9211 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Админ
    Лечение на Охтика
    Изцеление от природата
    Administrator 0 2960 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 13:25:30
    от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright