Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Подуване на черния дроб  (Прочетена 5323 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 21:57:35 »

Подуване на черния дроб

1.При увеличен черен дроб и високо кръвно налягане в рецептатата се включват:камшик,синя жлъчка и влачещо чиболец.Смесвате с равни части и се смилат с кафемелачка.Попaрват се 1-2 г. от сместа в 50 г.вода.Пие се по 3 пъти на ден 1 час преди ядене.Правят се 3 дози на ден.Черният дроб се прибира в нормалните размери за 20 дни./дн.•4-64с/ОЯЯОД

2.Лекарствения тросопас е много резултатен за увеличен черен дроб./дн.•5-а/  

3.Вземат се слез 100 г.,ружа 50 г.лайка 50 г.,цариче 30 г.Билките се варят във вода 30 мин.докато станат на каша.С нея се налага болното място,като отварата не се пие./дн.•7 стр55/

4.Слез 100 г.ружа 50 г.,лайка 50 г. и цариче 30 г.Всичките тези билки се варят в  500мл. вода докато стане на каша и с нея се налага около дроба-не се пие./Ф-2/

5.При увеличен дроб.Слезен-100 г.,ружа и лайка по 50 г.,цариче30 г.Билките се варят във вода 30 мин. докато станат на каша и се налага болното място.Не се пие ! Румен Кацаров./В-к"Зн"бр.21.-1998 год.8

6.При възпалена жлъчка и увеличен черен дроб се използват корени от глухарче и кореници хоория изсушени и смлени в машинка в кафе.В джезве се кипва по 1 ч.л.от билките 2 пъти на ден през 8-9 ч.Приема се в продължение на 2-3 месеца в зависимост от тежеста на заболяването./В-к"Зн" бр.38-2001 год./

7.Взема се дрянова гъба и се счуква на дребно,смесва се с 1 литър чисто вино и се пие по 30 г.всяка сутрин в продължение на 1 месец.Витка Пешкова Пеирник./В-к"Д-р"бр.32-03 год.стр.12/
    « Последна редакция: Март 24, 2011, 15:06:19 от Amaranth » Активен

Теменужка
    Гост
    « Отговор #1 -: Март 24, 2011, 12:35:13 »

Къде я намерихте тази дрянова гъба,обходих всички билкови аптеки,здраве ,лечител и т.н. никъде не са чували за нея.Ще съм ви благодарна ако ме упътите,поне като произход каква е гъбата.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright