Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Повишена киселинност  (Прочетена 2475 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 21:55:58 »

Повишена киселинност

1.Приповишенакиселинностдасепиепоредсокотморкови иот картофи./Ф-3/

2.Смесватсепо 50 г. следитебилки:жълткантарион,бялравнец,лайка,кореницикория и листасмрадлика.В 500мл. водасепоставя 1 с.л.отсместа,ври 5-10 мин.Пиесе 3-4 пътидневно30  мин.предиядене./В-к"Зн"бр.3-2000г.

3.Щенеутрализираповишенатастомашнакиселинност:дюлясемки 100 г.дрянкора и дъбкорапо 20 г.Тритесъставкисенаситняват и смесват.Еднаас.л. отсместасезалива с300 мл.врящавода.Престоява 1 часпослеври 2-3 минути,прецеждасе исепиепо 1 кафеначашка 3 пътинаденпредиядене.Несеподслажда.Лечебниятцикъл е 20 днибез прекъсване./"ЗН"38-2001г.

4.Листамента и стърковепелинпо 30 г.,корениружа,цветовеневен,стърковесинятинтява и плодоверезенепо 40 г.Двес.л. отсместасезаливат с 500мл.врящавода и киснат 1 час.Пиесепо 1 виненачаша 15 мин.предихранене 4 пътидневно./В-к"Здр.в-кзапенсионера".

5.Вземасе 1 ч.л.канеларазбъркана съссухомляко и захар.

-В 500 г- ракиясепоставят150 г.сухиборовинки,захарнавкус и престоява 10 днинаслънце.Пиесепо20 г.принужда./Рецептиналечител кн.1/

6.Настъргватсенаситносуровикартофи и сеизцеждасока и/около 50 мл./Изпивасеведнаганаглътки.

-1 главакромидлуксенарязванадребно,поръсвасе с захаар ипрестоява 1 нощ. Сутрин таотделеният сок се изпива преди яден. Прависе 1 път на ден.
    -Дасепиечестопресенсокотморкови.
    -По 1 чаеналъжичкаанасон,бялпелин,лайка и слезсезаливат с 500 мл. врящавода и ври 5 мин.Пиесепо 1 ч.ч.3 пътипредиядене.
    -Стривасенапрахсушенагорскачубрица.Вземасепо 1 ч.л.сутрин на гладно в продължениена 15-20 дни./РецептинаЛечител кн.3/

7.20г.червенкантарионсеварят в 500 мл.вода 5 мин.Кисне 1 час.
    Пиесепоняколкокафеничашкинаден.

-250 г.прясноизстискансокотсуровикартофисеприемаза 1 ден.
        Ощенавториятденкиселинностасенормализира.
             -Смесватсе 500 г.зехтин,100 г. коняк и 1 пакетче/10г/смляна канела.
        Приемасепо 1 с.л.предиядене.Разбърквасепривсякоползване.
              -Смесвасе70 г.семеотмагданоз и 10 г. копър.Еднач.л.отсместа
        севари в 250 мл.2 мин.Изпивасенаглъткина 3 пътипрезденяследядене./Рецептитеналечител кн.2/

8.Квамател -мини-бързо и ефективнонамалявастомашнитекиселини и побеждаваболката.Унгарсколекарство./В-к"Седмичен Труд"бр.46-с.41-2002г./

9.Щомпочустватекиселини,сдъвчетедобре2-4 зърнасуровбялбоби гоглътнете.Облекчававеднага./В-к"Втора младост"бр.1-2003 г./

10.При повишенакиселинностнастомахадасеизползважълткантарион д-р Е.Иванова/В-к"Зн" бр.13-2002 г./

11.Вземат сепо 50 г. отследнитебилки:жълткантарион,кореничероман,коренисладник,корениружа,цвятлайка,лененосеме.В 400 мл.врялаводасепоставят в началото 1,а след 10 денпо 1 1/2 с.л.отобщатасмес.
     Киснедоизстиване.Пиесе3 пътинаденпоеднанепълнакафеначашка 15мин. предиядене,бавнонаглътки.Д-рАл.Стоянов/В-к"Зн"бр.50-2002 г./

12.При гастрит с повишенакиселинностпрепоръчвамееднадобрабилкoварецепта:плодовеанасон,стърковежаблек,плодовекопър,плодоверезене и семеналенпо 50 г.,коренисиняжлъчка,стърковемащерка и кореничереноманпо 60 г. и листасмрадлика 100 г.Двес.л. отсместасезаливат с500 мл.врялавода  икисне 1 час.Пиесепо 1 виненачаша4 пътидневно
    15 мин. предиядене./В-к"Здр.в-кза пенсионера"бр.6-03 г./

13.Дължат сенапопаданенакиселостомашносъдържание в хранопровода,приязвенаболест,гастрит,жлъчнизаболявания.Взематсепо30 г.лайка,коренипищялка,коренищаотакорус,по 20 г.червенкантарион,жълткантарион,камшик и листамента,по 10 г. листакапина и плодоверезене.Еднач.л.отсместасезапарва,докатоводатаизстине.Изпивасена 3 пъти./В-к"РЗЗ"-2.-03г.

14.Единкартофсенастъргва и сокътсеизпиванагладно.Корениоттроскотсеварят и сепият.Дебелкланотлипасеизгарянавъглен и сепоръсвасъсводазаданесатаненапепел.Въгленитесеисушават и 1 ч.л.счуканнапрахвъглен и серазмива в чашавода и сепие3 пътиследхране-
    не.Киселинитеизчезват .МаргаритаТарговаВарна./В-к "Л" бр.9-03 год./

15.Имах силниболки в стомаха и повръщахвсичкокоетохапнех.Оказасе,чеимампроблем с хранопровода и искахадамеоперират.Азсъмна 70г.и отказах.Излекувахсесъсследната рецепта:1кг. медсеразбърква с 100 г.обелен и счуканчесън и 250 г. ореховиядки.Всичкотовасеваринаводнабаня 30 мин.Вземасепо 1 с.л.3 пътинаденполовинчаспредиядене.След2 седмициотприемаболкитепрестанахасъвсем.РадкаКостадинова гр.Плевен./В-к"Д-р"бр.19-03 год.стр.2/

16.При повишенакиселинностнастомашниятсок1.с.л. мед серазтваря в чашатоплавода  исепие 1.5-2 часапреди ядене./В-к"Д-р"бр.50-03 г.с.11.

17.Вземасееднократно 1 ч.л.с канеларазбъркана с сухомляко и захар.Или в 500 г.ракиясепоставят 150 г.сухиборовинки,захарнавкус ипрестояват 10 днинаслънце.Пиесепо20 г.принужда.ДамянкаСтояноваЛовеч./В-к "Д-р"бр.40-03 год.стр.2./
    « Последна редакция: Март 24, 2011, 13:17:04 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Повишена чувствителност към студ
    Здрав дух здраво тяло
    delfin 1 3363 Последна<br />публикация Юли 24, 2009, 20:51:37
    от delfin
    Понижена киселинност и дисбактериоза
    Изцеление от природата
    Админ 0 2079 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:59:28
    от Админ
    Постоянно повишена температура
    Здрав дух здраво тяло
    Morena 1 930 Последна<br />публикация Април 17, 2013, 00:50:47
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright