Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Парене в пикочния канал  (Прочетена 3141 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 21:52:32 »

Парене в пикочния канал

1. В 500 мл.вряща вода се заливат 3 с.л.метличина. Изпива се по малко и на често до премахване на възпалението.

2. Вземат се жълт енчец, мента, бобови шушулки, полски хвощ, голо изсипливче, невен по 20 гр., мечо грозде 30гр., стръкове коприва, листа бяла бреза по 40 гр. От тази смес
    се вземат 3 чаени лъжички, слагат се в 3 чаши вряла вода и се варят 5-10 мин. Пие се по 100 мл. топла отвара 3 пъти дневно на глътки преди ядене.

3. При уретрит-болезнено уриниран, парене,с мъдене и др. да се използва следната рецепта: мечо гроозде-листа счукани -200 гр., стъркове жълт кантарион-100 гр., стъркове златна пръчка 50 гр., листа от живовляк 50 гр., ленено семе /отделно/ 50 гр. Една до две с.л. от общата смес се заливат с 500-600 мл. вряла вода и преди варенето се поставя и лененото семе /половин чаена лъжичка/. След като врът 5-8 мин., киснат 2-4 часа, прецежда се и се пие 3-4 пъти дневно 30 дни преди ядене. Външно от билката могат да се правят и тампони.  Д-р А.Челебиев, /В-к"Зн"бр.48-2001 год./
    « Последна редакция: Февруари 11, 2011, 20:26:19 от VeSsin » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Камък в пикочния мехур (раздразнение на пикочния мехур)
    Изцеление от природата
    Админ 0 2871 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 20:41:33
    от Админ
    Лечение на Папилома на пикочния мехур
    Изцеление от природата
    Админ 0 2924 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:50:31
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright