Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Отравяния  (Прочетена 1763 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 21:48:28 »

Отравяния

1. Отравяния от гъби. Силен оцет да се налее в носа и да се пие от него 50 драми \1 драма е 3.2 гр.\

2. Козе мляко 0.5 ока \1 ока е 1283 г.\ и пудра захар 50 драми \1 драма е 3.2 г\. Да пие докато оздравее.
    « Последна редакция: Февруари 11, 2011, 21:04:53 от VeSsin » Активен

Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 08, 2011, 21:49:22 »

Отравяния

1. При  отравяния от гъби или билки се вземат 1 шепа кори от летен дъб се варят в 1 л. вода и прецедената отвара се дава на отровеният /долекарска помощ/. 
    (маг. фармацефт Лачо Лачев), /в-к "Знахар у дома" бр.2-2001 год./

2. При отравяния с гъби да се пие отвара от стъркове копитник /2 ч.л. на  500 мл. вода на ден/,
    /В-к “Знахар” бр.40-97 год./

3. Родопска панацея "Балсамо"-при хранителни отравяния и мн.други. Приготвя се от цялото растение жълт кантарион-цвят, листа, стебло. Напълва се бутилка от шампанско с жълт кантарион и се залива с истинска ракия. Oставя се да стои на слънце 1 месец и извлека е готов за употреба. Приема се половин кафяна чашка или 1-2 с.л. В всеки дом трябва да има от това лекарство.
    /В-к"Билка"бр.8-03 год./

4. Народната медицина е категорична - еньовчето е билката, която може да помогне при всяко смъртоносно отравяне. Отварата се приготвя по следният начин: взема се шепа от билката и се кипва в половин литър вода за 3-5 мин. се оставя да кисне 20 мин. Пие се вместо вода. Количеството е без значение защото отварата е абсолютно безвредна. Аз съм билколечител и ми се е налагало да спасявам по този начин не само натровени с гъби, а и от различни храни от месо и риба. Може да се използва и след препиване съпроводено с повръщане.
    (Иван Колев,билколечител-София), /В-к"Д-р"бр.26-03 год.стр.12./

5. Джоженът се използва при отравяния! Съпругът ми се натрови с риба. Слага се 1 стиска джожен независимо дали е сух или пресен и се вари в 500 мл вода и се прецежда. Подслажда се и се изпива. След час се успокоява. Рецептата действа 100 процента на хора и животни. Не бива да се храни с яйца, салам свинско. Да се отиде на лекар! (Бона Петрова-Шабла ул."Несебър"), /"Д-р"47-03-13с./
    « Последна редакция: Февруари 11, 2011, 21:18:07 от VeSsin » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright