Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Отоци на крайниците - глезена  (Прочетена 12333 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 21:48:07 »

Отоци на крайниците - глезена

1. Възпаленият глезен, пети и колена се киснат в гореща зелева чорба в продължение на една седмица. \ дн.ном. 1\

2. Причините са болно сърце или бъбреци. Доза: 1 чаена лъжичка сапарила, 3 чаени лъжички пепел от лозови пръчки, 1 с. лъжица корени бъзак, 1 с.лъжица корени от коприва. Варят се в 1200 мл. вода докато остане 800 мл., прецежда се и се изпива в 3 сутрини.

3. При отоци по крайниците и ставите се прави компрес от средата на хляб и оцет. Налагасе на болното място и с няколко процетури отока спада.  /В-к"Л" бр.18-2000 г./

4. При ударено и натъртено с наседнала кръв се прави компрес от червен лук, покрива се с дебел шал от чиста вълна, който стои 24 часа върху болното кръвонаседнало място. (
    д-р Юлия Ценова, София), /В-К"Л" бр.21-2000г./

5. При отоци на краката се налага с каша от часовниче,огничав бурен /дива лобода/ и камшик/агримония/.  /Енцикл. БНМ-стр.432/

6. При отичане на краката се вземат 4 ч.л. ленено семе и се вари в 1 л. вода 10-15 мин. Сваля се от огъня и съдът се похлупва и кисне на топло място 1 час. Може и да не се прецежда, добавя се лимонов сок или друг плодов сок и се пие по половин чашка през 2 часа поне 5-6 пъти на ден. "Аз се излекувах по нози начи за 1-1/2 мес." (Гергана Симеонова, Ст.Загора), /В-к"Д-р"бр.38-03г.стр.2/

7. "Моята рецепта дейсва безпогрешно!" Вземате 4 ч.л. ленено семе и го варите в 1 л. вода около 10 мин. Сваляте го от огъня и съдът се захлюпва добре и кисне 1 час. Може да не се прецежда, а за вкус се добавя лимонов сок или някъкъв друг сок. Отварата се пие по половин чаша през 2 часа, от 6-8 пъти на ден. След седмица краката ви ще престанат да се подуват.
    (Нели Симеонова, Разград), /"Д-р"-30-03г13с/
    « Последна редакция: Февруари 11, 2011, 23:20:05 от VeSsin » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Възстановяване на крайниците след счупване
    Изцеление от природата
    Админ 0 3715 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 19:40:53
    от Админ
    Навяхване или изкълчване на крайниците
    Изцеление от природата
    Админ 0 3224 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:08:55
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright