Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Окосмяване  (Прочетена 7586 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 21:46:25 »

Окосмяване

1. Прави се смес от пердидрол /кислородна вода/ 150 мл. аманяк 30 гр., нишадърна прах 0.3гр., салицил 0.2 гр., глицерин, 15 мл. Всичко се слаг в стъклен съд и се бърка до получаване на еднородна смес. Нанася се на окосмените места с памучен тампон и се държи докато изсъхне и попие. Прави се 2 пъти дневно сутрин и вечер. Сместа се съхранява на тъмно и хладно, но не в хладилник. Още при първото намазване ефекта ще бъде на лице, но може и да се повтори. Добре е лекарството да се приготви в аптеката. /дн.•7-10 стр./

2. Изгарят се орехови черупки, пепелта се разбърква с вода и с кашицата се мажат окосмените места върху лицето.

-40 гр. стрити семена от коприва се заливат с 100 гр. растително масло, киснат 2 седмици в стъклен съд, прецеждат се и прелива в стъклен съд с запушалка.С маслото се мажат окосмените лицеви части.  /кн.Тибетска школа за женска красота./

3. При трайно окосмяване се пречиства кръвта. Рецепта: 25 шипкови люспи, 27 корена глухарче и 19 листа от маточина. В 250 г. вода се поставят по 1 чаена лъжичка люспи от шипки, корени глухарче и листа маточина. Кисне 20 мин. Към запарката се прибавят 1-2 ч.л. лимонов сок. Подслажда се с мед. Запарката се употребява продължително време по 1 чаша сутрин и вечер.  /В-к"Д-р"бр.51-2002 год./
    « Последна редакция: Февруари 12, 2011, 00:09:36 от VeSsin » Активен

eidriqna
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #1 -: Май 12, 2011, 09:53:50 »

zdr. Пробвах първата рецепта.Тя по-скоро ги изрусява, отколкото премахва но все пак положението е значително по-добре Усмивчица. Аз сам пробвала и друга рецепта,която гласи следното:
    Да се изцеди сокът на билката змиско мляко (жълто-орянжаво на цвят) и се маже по нежелано окосмените части , като се престоява 2 часа и след това се намазва с крем от невен (може и домашно направен). Успех:)
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #2 -: Май 12, 2011, 13:24:26 »

Аз бих добавила - ако някоЯ от вас придобие необичайно засилено окосмяване просто сама да отиде и да си направи изследвания на всички възпроизводствени женски хормони (в Цибалаб има един пакет - Лейди... нещо си) и да разбере повече по въпроса ако има отклонения, защото нещата са свързани. Е, не препоръчвам употребата на хормони, но и пиенето на билки не бива да е самоцелно! Трябва да внимавате и да знаете къде се корени проблема..
    Лично мое мнение Усмивчица
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    edinica_nula
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #3 -: Май 17, 2011, 18:44:15 »

Окосмяване
    ...
    Всичкото засилено окосмяване, е свързано с енергиен дисбаланс.
    Космите също са вид тъкан. Те се пораждат от дермата (изградена най-вече от съединителна тъкан). Свързано е с обмена между "вътрешното" и "външното", както и с комуникацията между двете.
    Едва ли не човек се опитва да се защити, да се огради, затваряйки се в себе си и късайки с т.н. "външен свят". Това е подсъзнателен процес. Най-често може да се причисли към някаква по вид интровертност.
    Една част от ума се огражда натрупвайки и втвърдявайки/одебелявайки дермалната част на кожата, докато друг аспект на ума прави точно обратното - опитва се да възобнови връзката с "външния свят", образувайки "антени", които играят и защитен механизъм, подобно на кактусчето и на таралежчето.

Та проблема е в отношението вътре-вън и във възгледа/съзнанието.
    « Последна редакция: Май 17, 2011, 19:00:57 от edinica_nula » Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 74

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #4 -: Май 26, 2011, 23:08:37 »

Не знам, аз съм на 16 години, но съм с повече косми от хора на по-голяма възраст. Все още не съм се решил да ги махам, ще го направя навярно, но ми е малко странно и винаги съм се чудел - не е просто ген, навярно ще да има и друго нещо. Чувал съм, че от високо ниво на тестостерон също се получава..
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Възможността на човек да се самоизлекува.
    Духовни учения
    Бунтарката 10 2837 Последна<br />публикация Януари 25, 2011, 21:10:46
    от Tinkerbell
    Появата на постчовешкия геоневрон, 2012
    Великият преход
    delfin 10 6168 Последна<br />публикация Февруари 08, 2010, 09:47:46
    от otsawa
    Космонавти засякоха НЛО в Космоса « 1 2 3 4 »
    Извънземни цивилизации
    Evolution 49 4919 Последна<br />публикация Януари 12, 2011, 20:48:23
    от nia.boneva6
    Място за красиви неща на всякаква тема « 1 2 »
    Обща тематика
    bars_i 17 1728 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 19:22:13
    от bars_i
    Здравейте имам няколко въпроса !
    Въпроси и отговори
    Vapros 12 1098 Последна<br />публикация Април 25, 2011, 19:30:23
    от Ich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright