Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Ниско кръвно  (Прочетена 14551 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 21:42:50 »

Ниско кръвно

1. Пие се тинктура от момина сълза и гимнастика.   /дн.•4-33 с./

2. Мед с орехови ядки или мед с счукано копривено семе.   /дн.•5-а/    

3. По една винена чаша /75 гр./ отвара от: агримония, босилек /листа и цвят/ бреза, бял равнец, върбинка, градински чай и жълт кантарион по 50 гр. от всяка и заайча стъпка листа и цвят по 100 гр. От сместа 2 супене лъжици с прибавка от 1 чаена лъжичка червени  хвойнови зърнасе запарват в 500гр. вряща вода и захлюпени на тих огън се варят 10 мин.   /От П.Димков 2 том-492 стр./

4. Взема се половин лимон и 1 супена лъъжица мед и 1 прясно разбит жълтък, смесват се добре и се изяждат сутринта по време на хранене.   /дн.•6-35 стр./

5. Кръвен здравец корени 100гр., коприва корени 50 гр., коприва листа 30 гр., В 400 мл. вода се поставя една супена лъжица от сместа и се кипва 1 мин., престоява 6-8 часа. Пие се 3 пъти на ден по 100 мл. 3 пъти на ден 30 мин. преди ядене.   /дн.•7-20 стр./

6. Две щипки мащерка и по 1 щипка ччубрица,лютива мента /джожен/ и розмарин се смесват и приготвя запарка. /Кн.•31-стр.106./

7. Корен от хрян се вари в чаша червено вино и 20 гр. мед. Изпива се топло на 3 пъти през деня.
    /В-к+Билка"бр.13-03 год./

8. Настойка от: очанка и водна мента по 100 гр., ефедра стъркове 50 гр. Две с.л. от сместа се оставят да киснат 2 часа. Пие се по 1 винена чаша 4 пъти преди ядене.  /В-к"Д-р"бр.26-03 год.стр.14./

9. В 90% от случайте на низко кръвно налягане се наблюдават изменение в жлезите. При жените се констатира лошо функциониране на яйчниците, а при мъжете на простатата. За повишаването му може да се изпива по чаша червено вино. Най-доброто средство за лечение е цветният прашец, сокът от моркови /ако са цели те не указват влияние върху кръвното./ /Д-р_19-03г.с-10/

10. За повишаване на кръвното налягане се смесват в равни количества: бял равнец, градински чай, върбинка, листа и цвят жълт кантаарион и босилек, листа от бяла бреза, стъркове от камшик и 80 гр. зайча сянка. Вземат се 3 с.л. и варите 10 мин. в 500 мл.вода. След истиване към нея се прибавя 3 с.л. чист пчелен мед. Сиропът се пие по 1 кафеена чашка 3 пъти на ден 20 мин. преди ядене. След 20 дни с тази отвара успявам да нормализирам кръвното си налягане.  Теодора Павлова-София.
    /В-к"Д-р"бр.17-стр.21./

11. Цветовете на магарешкият бодил повишават кръвното налягане, увеличават силата на сърдечните съкращения.  /В-к"Д-р"бр.50-03 год.стр.10/

12. Белият равнец помага при низко кръвно налягане. Рецепта, с която регулирах ниското кръвно налягане: равни количества бял равнец, градински чай, върбинка, листа и цвят от бяла бреза, камшик и зайчя сянка. Три с.л.от сместа се варят 10 мин. в 500 мл.вода. Прецежда се и се добавят 3 с.л. мед. Пие се по 1 кафеена чашка 3 пъти на ден 20 мин. преди хранене.
    /Виолета Русева-Панагюрище, В-к"Д-р"бр.45-03 г.стр.13./

13. Причините могат да бъдът нарушения функциите на сърдечно съдовата система, заболявания на вътрешните органи, нарушена регулация на функциите на кръвоностните съдове, при емоционално и нервно пренапрежение, при ревматизъм, язвена болест, болести на белият дроб, следствие на инфекционно-алергични заболявания. Болните се оплакват от главоболие, световъртеж, нарушение на съня, бърза уморяемост, раздразнителност, шум в ушите. При признаци на ниско кръвно като гадене, повръщане, притъмняване пред очите, шум в ушите, учестено сърцебиене веднага легнете. Преди настанете от леглото правете гимнастика.  /В-к"Д-р"бр.44-03 год.стр.3./

14. Смесете равни количества бал равнец, градински чай, върбинка, жълт кантарион, босилек, листа от бреза, камшик и 80 гр. зайча сянка. Три с.л. от сместа се варят се варят 10 мин. в 500мл. вода. Като изстине се добавят 3 с.л. мед. Пие се по 1 кафена чашка 3 пъти на ден половин час преди ядене. /Данка Стойкова нар.леч. София, В-к"Д-р"бр.32-03 год.стр.2./

15. При ниско кръвно особенно ефикасни са върбинката, жълтият смил, дяволската уста, лазаркинята, очанката, водната мента, ефедрата и др.билкова смес: очанка, водна мента по 100 гр. ефедра-50гр. Две с.л. от сместа се оставят да киснат 2 часа в 500 мл.вряща вода. Пият се по 1 винена чаша 4 пъти дневно. /В-к"Д-р"бр.32-03 год.стр.15./
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 23:04:29 от Administrator » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 23, 2011, 11:08:10 »

КРЪВНО НАЛЯГАНЕ - НИСКО

1. Да се засили храната, яжте масло, яйца. Повече супи-течни храни и гореща вода. Супите да бъдат силни. Наблегнете на копривата.

2. Смесете 200 гр. прясно краве масло с 200 гр. мед. Всяка сутрин взимайте по 1 супена лъжица. Или какао, 50 гр. масло и 50 гр. мед, за една доза. Тази захранка ще я взимате 12 дена поред, през май и септември.

Петър Дънов
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Хипертония - Високо кръвно налягане
    Здрав дух здраво тяло
    Админ 0 15887 Последна<br />публикация Февруари 18, 2010, 17:13:11
    от Админ
    Пушачите имат по-ниско IQ от непушачите
    Любопитни факти
    delfin 0 653 Последна<br />публикация Февруари 25, 2010, 15:51:41
    от delfin
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 1 3854 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Админ
    Лечение на Високо кръвно
    Изцеление от природата
    Админ 2 56608 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:07:47
    от Administrator
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4600 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright