"Shirinan"

Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Книги:

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Миома  (Прочетена 7468 пъти)
Shirinan
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1213

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 21:03:19 »

Миома

1. Страдах от тривъзелна миома с кръвоизливи. Всеки ден изпивах запарка от 400мл. вряла вода с 1 с.л. цвят от турта Tagetis erecta i T  potula -1362 — продава се в аптеката. Тази доза се приема 3 пъти на ден. В другите часове на деня пиех и запарка от невен. /дн.•7-24 стр./

2. Глави целина 1кг., корени на магданоз 1кг., обелен чесън 400г. Всичко се смила добре. В продължение на 15 дни се взема по 1 с.л.3 пъти на ден, 10-16мин. преди ядене. След почивка от 10-12 дни, лечението се повтаря. Рецепта на Ванга: Да се пие 3 пъти дневно по 1 кафяна чашка отвара от конопено семе. Това продължава 15 дни. /В-к"Зн"-2-2000г./

3. Това е много често срещано заболяване при жените. Билки: цвят от слез, цвят от влачещ очиболец, цвят невен — от всички по 50г. Смилат се и се смесват. Две ч.л. от сместа се попарват в 400мл.вода и като изстине, се пие 3 пъти на ден 1 час преди ядене. Лечението е продължително.
    Веселка Димова /В-к"Зн"бр.43-2001 год./

4. Да се вземат витамини от групата В, които са нужни на черния дроб, за да отделя естроген. Препоръчва се всекидневна доза от 50 до 100мг. витамини от групата В, а жените, които употребяват противозачатъчни средства — до 300мг. вит.В-6. Намалете мазнините в храните, употребявайте повече биофлавоноиди, които се съдържат в цитрусите, чесъна, лука и много други. Зеленчуци или 1000мг. биофланоиди на таблетки от аптеката.
    /В-к"Д-Р"бр.50-стр.7-2002 год./

5. В 1л. вода се слагат 3 клончета от билката овчарска торбичка и ври, докато остане на половина. Пие се 3 пъти на ден по 50мл. преди ядене. Не се прекъсва, докато не изпиете 5 дози. След това започвате да пиете чай от бял равнец по същия начин 50мл. преди ядене и пак 5 дози. След това се повтарят първата и втората билка по 3 дози.
    Н.В.Атанасова, Хасково. /В-к"Д-Р"бр.20-033 г.стр.21./

6. Вземете 2 стръкчета жълт смил и ги накиснете в 250г. вряла вода да престояват 1 нощ. Пие се по 1 кафяна чашка на гладно, 3 пъти на ден. Тази процедура се прави 2 седмици, почива се 15 дни и после се повтаря. При мен миомата изчезна след 2 месеца, но съм казвала рецептата на други жени, при някои от които миомата е изчезнала още на втората седмица. Разбира се, ако е още в началото на заболяването.
    Петя Стайкова, Лом./"Д-р"47-03г-2с./
    « Последна редакция: Март 10, 2011, 00:05:18 от Administrator » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 873

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 23, 2011, 12:06:41 »

МИОМА НА МАТКАТА - Болната да пие в продължение на 15 дни три пъти дневно по 1 кафена чашка отвара от конопено семе.

Баба Ванга
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Астма
    Изцеление от природата
    Shirinan 1 6038 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:58:50
    от Administrator
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Shirinan 1 3109 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Shirinan
    Лечение на Акне
    Изцеление от природата
    Shirinan 1 8139 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:53:16
    от Administrator
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 3737 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Shirinan
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 7772 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Shirinan
    Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Изработка на сайт | Психолог  © Copyright