Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Ларингит и ангина  (Прочетена 4112 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 20:58:06 »

Ларингит и ангина

1. Най-подходящи са чайовете от лайка, шипка, липа, мащерка, риган и др.  /дн.• 3-127 стр/

2. "Моят път към здравето"-Отървах се от хроничен ларингит!" Смесват се 1 шише глицерин /от аптеката/ 15 капки йод, 1 ч.л.чист мед, 1 щипка пчелен прашец. Смесват се добре и се прави тампон от марля, потапя се в сместа, за да се напои. След това се пъха в гърлото и се маже дълбоко навътре, като се натиска помалко и така сутрин и вечер. Първият път е много неприятно и ни се поовдига. На първия път е неприятно и ни се повдига, на третият път вече се свиква. Това се прави в продължение на 20 дни, след което се почива 1 месец. Повтаря се само ако е необхоодимо.
    (Мария Кузева, гр. Пловдив). Да се избягва при алергични! /В-к"Лечител"бр.5-2002 г./

3. Билков чай при ангина. 40 гр. шипкови люспи, 80 гр. липов цвят и по 30 гр. мащерка и риган. Една с.л. от сместа се залива с 400 мл.вряща вода и кисне 15 мин. От полученият чай /топъл/ се пие 4 пъти дневно преди ядене.  /В-к"Д-р"бр.13-03 год.стр.15./

4. При ангина. Още при първите признаци на ангина трябва да дъфчете мед от пита. Изпиталите това средство твърдят, че болеста изчезва веднага. Настържете една чаша цвекло, залейте го с 1 с.л. оцет и го оставете да кисне. След това изстискайте сока, изплакнете с него гърлото си, а 1-2 с.л. от гърлото изпийте.    /В-к"Д-р"бр.50-03 год.стр.9/
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 22:37:24 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Аритмия
    Изцеление от природата
    Админ 0 16325 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 17:10:20
    от Админ
    Лечение на Витилиго
    Изцеление от природата
    Админ 0 6667 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:48:15
    от Админ
    Лечение на Зачервено гърло (ангина)
    Изцеление от природата
    Админ 1 13319 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:13:48
    от Administrator
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4602 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Админ 0 9195 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright