Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Кръв в урината и албумин  (Прочетена 2573 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 20:56:07 »

Кръв в урината и албумин

1. Стъркове полски хвощ-100 гр.

2. Стъркове овчарска торбичка-50 гр.

3. Листа от смрадлика-40 гр.

4. Стъркове пача трева-40 гр. В 500мл. вряла вода се поставя 1 супена лъжица от сместа, ври 5 минути. След изстиване  се прецежда и се пие 3 пъти дневно преди ядене до 10 дни след спиране на кръвотечението.

1. Стъркове овчарска торбичка-150 гр.

2. Стъркове полски хвоощ, бял имел, кора от дъб, червено подъбиче, отвсичките по 50гр. Дозировка и употреба като по-горната рецепта.

3. При  албумин: Люспи или плод шипка 100 гр., листа бяла бреза, мечо грозде и жълт кантарион по 50 гр., свила от царевица 30 гр. В 400 мл. вряла вода се поставя 1 с.л. от сместа, ври 2-3 мин. Пие се 3 пъти дневно по 1 к..ч. 30 мин.преди ядене.  (д-р Арчар),/В-к"Зн" бр.10-2000г./

4. При албумин в урината: шипки люспи 200 гр., жълт кантарион-100 гр. листа бреза и ленено семе ро 50 гр. Вземат се 1-2 с.л.и се поставят в 500мл. вряща вода и севарят 5 мин и  киснат 2 ч. Пият се  3 пъти дневно по 1 каф. чашка 30 мин. преди ядене  в продължение на 1-2 мес.
    /В-к"Зн"бр.37-99 г./

5. При повишен албумин-40 гр. царевична коса се вари в 500 мл. вода 5 мин. и се изпива на три ръти преди ядене. Също се прави запарка от жълтуга /6 гр. на чаша вода/ и се пие по 1 такава чаша преди всяко ядене.Полезно е да се ядът банани. (И.Ладжев-маг. фарм), /В-к"Зн" бр.27-97 год./

6. При кръв и гной в урината се взема 100 гр. семе от копър счуква се леко и се смесва с 1 кг. мед и 100 г.оцет. Взема се по 1 с.л.30 мин. преди ядене 3 пъти на ден.
    /из бълг.лекарственици преди освобождението./, Подбрал маг.фарм.Илия Ланджев. /В-к"Зн"бр.6-2001 год./

7. При албумин в урината направете билкова смес от: мечо грозде 100 гр., листа от бреза, жълт кантарион, люспи или плод от шипка, от царевица - от всичките по 50 гр.  /шипките ако са в вид на плод -150 г./. В 500 мл. вода се поставят 2 с.л. от сместа и врят 5 мин. пие се по 1 кафяна чашка 30 мин преди ядене. Втора  рецепта: листа от бреза 100 гр., овчарска торбичка 70гр. Люспи шипка 50 гр. или плод 150 гр., свила от царевица-30 гр., мечо грозде 60гр. Приготвя се като предната рецепта.     Д-р А.Челебиев./в-к"Зн"бр.45-2001 год./

8. Три с.л. нарязани шипки и шепа царевични зърна да се варят на тих огън 30 мин. в 1 л. вода. Tова е доза за 1 ден. на няколко пъти.

- В 1.5 л. вода се варят на тих огън 10 мин. 5 китки магданоз, 4 с.л. овесeни ядки и 5 обелени и леко нарязани на парчета лимони. Пие се топла по 100 мл. 3 пъти преди ядене.

- Три листа с дръжките широколистен живовляк се варят 10 мин. на тих огън в 300 мл. вода. Пие се на 3 пъти./Книга •46-стр.28/

9. При албумин в урината-водно пипериче-25 гр., бял оман-14 гр., хвойна-15гр., ленено семе-17 гр., гръмотрън 22 гр. и мента 20 гр. В 600 мл. кипяща вода се слага по 1 ч.л. от всяка билка с изключение на ментовите листа. вари се 3 мин. Сваля се от огъня и се прецежда. Прибавя се 2 ч.л. мента кисне 60 мин.и отново се прецежда. Пие се 6 пъти дневно по 80 гр. 15 мин. преди ядене и 30 м. след ядене.  /в-к"Д-р"бр.12-стр.24-03 год./  
    « Последна редакция: Февруари 15, 2011, 20:36:28 от VeSsin » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright