"Shirinan"

Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Книги:

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Левкемия  (Прочетена 5440 пъти)
Shirinan
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1213

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 20:53:26 »

Левкемия

1. Да се пие отвара от зърна пшеница, царевица, овес, ръж и просо. \дн.• 2 \

2. Вземат се 150г. стръкове камшик(агримония), корени блатен тъжник и корени ранилист по 80г., цвят невен, корени кръвен здравец, корени бял оман по 50г. и стръкове хвощ 60г. От сместа се вземат по 2 с.л. и врят в 600мл. вода 5мин. Пие се по 100мл. преди ядене на 3 часа. Отделно се пие след ядене по 1 хапче пчелно млечице и комбинирани витамини. Един час след ядене да се взема по една супена лъжица от следната смес: 1.5кг. мед се смесват със 100г. пчелен прашец и по 100г. копривено и шипково брашно. Вечер се изядат по 3 скилидки чесън и половин глава кромид лук, с половин бурканче прясно приготвено кисело мляко. /дн.•4-80 стр./

3.Стръкове камшик-150г., корени блатен тъжник, корени ранилист и корени кръвен здравец по 80 г., цвят невен, корени бял оман, стръкове хвощ и стръкове бударица по 50 г. Две с.л. от сместа се слагат в 600мл. вряща вода и врят 10мин. Пие се по 100мл. преди ядене 4-5 пъти на ден. След ядене се взема по 1 хапче пчелно млечице и комбинирани витамини 3 пъти дневно 20 дни. Два часа след ядене се взема по 1 с.л. от следната смес: в 2кг. мед се слагат по 100г. копривено, шипково брашно и 100 г. пчелен прашец. Вечер преди лягане да се изяжда половин бурканче кисело мляко, в което се слагат счукани в дървен хаван 3 скилидки чесън и 1/2 глава кромид лук. Да се ядат с кората ябълки и дюли. /В-к"Зн"-9-99г./

4.Стръкове камшик 150г., корени блатен тъжник и корени ранилист по 80г., цвят невен, корени кръвен здравец и корени бял оман по 50г., стръкове хвощ 60г. От сместа се вземат 2 с.л. за 600мл. вряща вода и врят 5мин. Пие се по 100мл. преди ядене на 3 часа. Отделно се пие след ядене по 1 хапче пчелно млечице и комбинирани витамини. Един час след ядене да се взема по 1 с.л. от следната смес: 2кг. мед се смесва със 100 г. пчелен прашец и по 100 г. копривено и шипково брашно. Вечер да се изяждат по 3 скилидки чесън и половин глава кромид лук с половин бурканче прясно приготвено кисело мляко.
    Илия Ладжев маг. фарм. /В-к"Зн" бр.6-96 год./

5. Луковицата на нарциса се проучва като антивирусна билка, особено срещу левкемията. Използват се водни или спиртни извлеци.
    /Л.Лачев-маг. фармацевт./В-к"Зн" бр.11-96 год./

6. При левкемия болният да пие сок от корените на билката слез. Ако е дете, да пие сок от плодчетата. /В-к"Втора младост"бр.13-2002г./

7. Стръкове камшик, корен блатен тъжник, корени ранилист по 150г., корени кръвен здравец,  цвят невен, корени бял оман, стръкове хвощ по 80г., стръкове бударица по 50г. От сместа се вземат 2 с.л. и се слагат в 600мл. вряща вода; врят 10мин. Пие се по 100мл. преди ядене 4-5 пъти. След ядене се взема по 1 хапче пчелно млечице и комбинирани витамини 3 пъти дневно 20 дни. Два часа след ядене да се взема по 1 с.л.от следната смес: Във 2кг. мед се поставя по 100г. копривено брашно, шипково брашно и пчелен прашец. Вечер преди лягане да се изяждат по половин кофичка кисело мляко, в което са сложени счукани в дървен хаван 3 скилидки чесън и половин глава лук. Да се ядът с кората ябълки и дюли.
    Маг.фарм.Илия  Ланджев /"Зн"1-03г./

8. Нов американски препарат за лечение на левкемия се казва Гливек. /В-к"Л" бр.21-02 год./

9. Аз сам се излекувах от левкемия. Симптомите са силна отпадналост, липса на апетит, повишена левкоза, тежест в областта на черният дроб. Ето как започнах лечението: пет дни използвах само билков чай: запарка от магарешки трън, невен и бял равнец. Пиех сокове от портокали, ябълки, червено цвекло, моркови и тикви. Вечер правех клизма. През деня приемах 1-2 литра топла дестилирана вода по 200г. По този начин се стимулира черният дроб и костният мозък. Освен това се подложих на самовнушение. Вечер преди сън и сутрин след събуждане си повтарях по 10 пъти "Аз съм здрав, аз съм спокоен, аз не се дразня от нищо, аз се чувствам все по-добре и по-добре." /През деня релаксирам с тази формула./ След 30 дни симптомите на левкемията изчезнаха, организма ми се пречисти от отровите, които се бяха натрупали у него и подхранваха раковите бацили.
    Като храна приемах предимно кисело мляко, мед, сладки плодове и овес, моркови, домати, жито, овесени ядки, булгур, картофи, тикви и черен хляб. Смилах си орехи и фъстъци, ядох извара, боб и изобщо бобови храни. Ежедневно на масата ми имаше лук и чесън. Най-важното е убеждението в силата на този метод. Иначе ракът е крайният стадий на едно патологично заболяване, при което се натрупват много токсични вещества. Клетките в някои органи отслабват поради непълноценното хранене, понижават вибрациите си и се израждат в тумори.
    Гладът и правилното приемане на определени храни могат да преодолеят рака както го преодолях и аз.
    Христо Пейчев, Ловешко /"Д-р"13-03г.с.10/
    « Последна редакция: Март 16, 2011, 19:56:13 от Ихра » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 873

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 23, 2011, 12:09:31 »

ЛЕВКЕМИЯ (у дете) - Да се пие от плодчетата на билката слез.

Баба Ванга
    Активен

margo
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 05, 2011, 22:18:59 »

imam vapros kam g-n hristo peichev,kak to4no pie bilkite,proporciq,saotno6enie i r.neka mi obqni nai-podrobno cqloto le4enie,molq

имам въпрос към г-н христо пейчев,как точно пие билките,пропорция,съотношение и р.нека ми обяни най-подробно цялото лечение,моля

Моля пишете на кирилица.
    « Последна редакция: Юли 05, 2011, 22:39:13 от Eona Lightholder » Активен
    Eona Lightholder
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3211

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юли 05, 2011, 22:46:24 »

Марго това е статия от вестник Доктор от 2003. Този човек надали пише във форума Тъжен  Примерно можеш да се обадиш в редакцията ,за търсене на координати на човека. Аз потърсих из нета , ама нищо не намерих Тъжен
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Акне
    Изцеление от природата
    Shirinan 1 8207 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:53:16
    от Administrator
    Лечение на Зъбобол
    Изцеление от природата
    Shirinan 1 4638 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:36:36
    от Administrator
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 3791 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Shirinan
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Shirinan 0 7883 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Shirinan
    Лечение на Охтика
    Изцеление от природата
    Administrator 0 2336 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 13:25:30
    от Administrator
    Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Изработка на сайт | Психолог  © Copyright