Духовно развитие

Страници:  1 ... 9 10 [11]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Профил на ИНДИГОТО  (Прочетена 27339 пъти)
iamdifferent
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #150 -: Януари 24, 2013, 17:46:14 »

Един въпрос и от мен . Когато един човек отговаря на всички признаци за това дали е индиго , но всъщност няма дарбата да вижда аурите на останалите живи организми , той всъщност може ли да нарече себе си индиго ? И може ли дарбите на едно индиго дете да се развият в по-късна възраст а също така има ли нещо което може да ги "блокира" така да се изразя ? Благодаря за отделеното внимание . Усмивчица
Активен
viosta
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 55

« Отговор #151 -: Януари 24, 2013, 19:50:36 »

Ето ти отговора на въпроса -

Не мога да разбера защо някой хора се нуждаят от признанието на другите ,че са индиго ? Според мен не важен етикета който ще ти лепнат някои хора , по-важно е самосъзнанието . А колкото и да тръбиш , че си индиго , след като не си и само го знаеш , няма способен човек който да те обеди в противното  . За мен не е нужно някой да ми каже "да ти си индиго" , трябва сам да осъзнаеш какъв си .
     Никой не те познава по-добре от самия себе си !
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #152 -: Май 19, 2013, 14:05:57 »

Индиго или не, човек или не, все ми е едно...
Когато при наличието на всички положителни и отрицателни черти на профила, които имам в моя профил са на лице, единственото нещо, което желая е да разговарям така с хората, че да разбират какво казвам.Единственото нещо, което искам когато общувам с друг човек, да не забелязвам колко погрешно приема дадена реакция, независимо дали моя или на друг човек...Обаче съм на мнение, че или света се е побъркал или аз, щом има ТОЛКОВА огромна пропаст между моите лични разбирания и възприятия и тези на останалите, на повечето, защото не са всички.Какво да правя?!Има ли начин да се разбера с някой, който чува думите различно Тъжен кажете ми ..имам ли място в такъв свят независимо от това дали съм човешко същество или индигово....?!
Активен
Страници:  1 ... 9 10 [11]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Коментари в профил.
Съобщения / Предложения и оплаквания
Sentinel 0 695 Последна<br />публикация Март 10, 2011, 18:47:27
от Sentinel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright