Духовно развитие

Страници:  1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Профил на ИНДИГОТО  (Прочетена 27545 пъти)
Loveforearth
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #135 -: Ноември 25, 2010, 11:50:54 »

Първо - какво е лошото на  ник-а ми Lovefor earth ?

Второ  - какво е лошото да какзваш истината в форума ?
                И къде е връзката с "злодей"  ?

Трето  -  Хората са актЬорите и те трябва да действат за да паднат  правителствата  но  първо трябва да се събудят .

Много голяма част от хората са заспали  и не виждат какво става .

Хората са заспали и дезинформирани  съотвенто вярвят главно в религията която не действа в техен интерес а се стреми да ги лимитира и държи в 3 измерния свят .
Активен
Loveforearth
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #136 -: Ноември 26, 2010, 18:01:07 »

Някой може ли да ме светне малко по темата за  единството
   ( oneness of all ) ?  разбира се че не отричам  всички сме 1 но малко моето   въображение куца по тази тема.

Ако може някой да обясни какви чувства има относно темата и  случвало ли му се е внезапно или постепенно да го осъзнава ?

Поздрави   
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #137 -: Ноември 26, 2010, 18:13:07 »

Духът, живота, който имаме, е един и същ навсякъде и във всичко. Затова на изток казват намасте - духът в мен поздравява духът в теб. А той е един и същи.Народа е казал "кой каквото прави, го прави на себе си".
А осъзнаването...то не идва изведнъж, не.При мене започна тогава, когато проумях, че съм отговорна за всичко, което се случва в моя живот, и аз съм движещия фактор. Това е началото...
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #138 -: Ноември 26, 2010, 18:41:39 »

Първо - какво е лошото на  ник-а ми Lovefor earth ?

Второ  - какво е лошото да какзваш истината в форума ?
                И къде е връзката с "злодей"  ?
   Трето  -  Хората са актЬорите и те трябва да действат за да паднат  правителствата  но  първо трябва да се събудят .

Първо: не обръщай внимание на всички, някой път тука хората са във "фаза" и нападат безпричинно. Стой зад мнението си!
 Второ: казвай това което чувстваш за истина и не се ограничавай от мненията на другите, независимо дали са се окичили с титлата индиго, администратор, Мъдрия, Гуру и така нататъка. В случая не искам да кажеш да се бориш със зъби и нокти за твоето си, но не се влияй от кич-а, просто бъди Критичен. В самия форум има МНОГО заблуждаваща информация. Отсявай.
 Трето:
 и Добре дошъл
Активен
praiseyou
Гост
« Отговор #139 -: Ноември 26, 2010, 19:31:03 »

Относно това, че всички сме едно цяло, моята гледна точка е такава: Ако погледнеш достатъчно от високо ще разбереш, че наистина сме всички едно цяло, но в момента ние сме на етап Земно преживяване, което изключва едното цяло като понятие. Пояснявам: Когато ти обършат един шамар, не трябва да се навеждаш и с другите бузи. Праскай яко! Естествено тук се намесват и неща, като разбиране на другия и защо той така постъпва спрямо теб и така нататъка (http://indigota.com/index.php?topic=2152.0 < Тема за разбирането). Не ствай добрия месия (има нужда и от такива хора!), Истината няма полюс (+/-). 
Активен
Loveforearth
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #140 -: Ноември 27, 2010, 02:09:13 »

Благодаря за пояснението  .  

Открих нещо много интересно в текста на песента "Imagine"  на John Lennon .  

Песента е доста приятна за слушане и ако вникнете в текста аз лично правя голяма връзка с моите представи за  Земята след прехода .

Imagine there's no Heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one  

Активен
Никола
Гост
« Отговор #141 -: Ноември 29, 2010, 18:02:37 »

Искам да ми кажете "ИНДИГО" ли съм аз ?
1. когато съм притеснен ми прилошава (незная къде се намирам) причернява ми !
2. страдам и за другите хора (ако има за какво)
3. пресъздавам филми сам (сам си играя) играя всички герои и затова си говоря сам ! Или съм на компютъра или пресъздавам филм !
4. имам чуството че ще видя отвъдното, но ще бъде от този свят !
5. Имам чуството че някой ме следи (невидимо)
6. вярвам на всичко свързано с бога (паранормалното)
7. Изпитвам страх от паранормалното !
8. ако се сетя за нещо гадно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО плача !
9. нямам много приятели !
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #142 -: Ноември 29, 2010, 18:16:55 »

Още като прочетох първия ти въпрос, си помислих, че не си "ИНДИГО". Но може и да греша. Не знам. Усмивчица
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #143 -: Ноември 29, 2010, 18:27:51 »

Първо - какво е лошото на  ник-а ми Lovefor earth ?

Второ  - какво е лошото да какзваш истината в форума ?
                И къде е връзката с "злодей"  ?

Трето  -  Хората са актЬорите и те трябва да действат за да паднат  правителствата  но  първо трябва да се събудят .

Много голяма част от хората са заспали  и не виждат какво става .

Хората са заспали и дезинформирани  съотвенто вярвят главно в религията която не действа в техен интерес а се стреми да ги лимитира и държи в 3 измерния свят .

Първо-ника ти е прекалено дълъг за споменаване.

Второ-пиши истини и ще видиш много злодеи,явно ти си помисли,че ти казвам злодей-не ти казвам

Трето-хората са си актьори по принцип,но има там едни пичове,които ги контролират дълбоко-психологически!
Активен
rita
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #144 -: Декември 28, 2010, 15:26:39 »

Може ли някой да ми разясни тези параметри какво означават.Благодаря ви предварително

* Free Chart 63%.gif (56.32 KB, 670x471 - видяно 334 пъти.)
Активен
merry
Гост
« Отговор #145 -: Март 23, 2011, 01:38:30 »

Привет! Попаднах 'случайно' на този форум и спонтанно реших да споделя за себе си, въпреки че не пиша по форуми (но пък ги чета). Всеки от нас е различен и в това е красотата на света, но моята различност е някак извън нормите Усмивчица. На 3-4 годишна възраст аз знаех, че няма смърт и недоумявах как някои плачат на погребения. Не съм сигурна дали някога съм била дете. Искам да кажа, че никога не съм се чувствала така. Имам ясни спомени от първите си години, както и невероятна памет като цяло (лесно мога да сканирам страници и след това да изникват в съзнанието ми и да чета от тях сякаш са пред мен). Хората от обкръжението ми винаги са били децата за мен. Не знаех как съм попаднала в семейството си, защото се виждах как съм пристигнала чрез нещо като струя от звезди. Обвинявах родителите си, че са ме отделили от някакво мое място и въобще детството ми беше кошмар. Нямаше с кой да споделям, а ме третираха като малка, което особено ме нараняваше. В уч-ще скучаех мъчително. Летата не излизах и научавах сама учебниците за следващия клас, както и за други класове (баба ми беше учителка и ме снабдяваше с каквито поискам учебници). Физическото ми развитие е започнало необичайно рано - поникване на зъби, прохождане, проговаряне и не съм говорила по бебешки. Чувството ми за справедливост е особено развито, както и за чест и достойнство. Аз може да умра, но няма да се моля. Знаех и досега знам кога някой лъже, а от др. страна аз самата не мога да лъжа. Някъде около 6-7 годишна вече знаех, че има прераждане и тази идея особено ме забавляваше. Сега съм жена, но чувствах, че съм била мъж много скоро. Всичко ми изглеждаше странно и чуждо. Също така си мислех, че когато стана на повече години ще се случи нещо на земята, което ще  е от особено значение за всички и, че ще става дума за оцеляването ни като вид. И си казвах: как можах точно сега да се родя, та да се налага да изживявам това. Някъде на 10-год. възраст започнах да се търся в самата мен и когато махах пласт след пласт разбирах, че не мога да се достигна, защото някак изчезвам и, че всъщност мен ме няма като отделно същество. Това изживяване после стана дотолкова често, че спрях да му обръщам внимание. Сънищата са следващото нещо - сънувах предстоящи събития. Например, знаех каква дреха ще си купя, дали ще се разболея, дали ще ми се карат, с кой ще се запозная (включително имена) и т.н. За мен това да стана сутрин и да знам какъв ще е  денят ми беше нормалният ми живот. Страстно желаех това да отпадне и сега сънувам по-рядко.  За авторитети да не говорим - за мен няма такива или аз самата съм си авторитетът. Подчинението е нещо, с което не само съм скарана... Всичките там истории с ваксини и лекарства не ми се случиха след 6-7 клас, защото бягах, знаейки какво са. После дойде демокрацията. Сега съм на около 30. И започнаха да излизат книги на тази тематика.  За мен беше някакво облекчение за чувството ми за самота, което и досега не е напълно преодоляно. Хубавото е, че в последната една година аз усилено работя над себе си, т.е. създавам СЪЗНАТЕЛНО своята реалност и вече много често усещам състояние на екстаз и единение - всичко става цветно и вълшебно и някак ново. Все едно за пръв път ям портокал или виждам небето. Докато преди тези състояния бяха проблясъци, сега продължават с дни. Освен това се научих да се вмествам в обществото, макар че това е силно казано. Хората много обичат да споделят с мен, както и да седят до мен. Но аз самата малко споделям. Все още се чувствам изолирана и отхвърлена в някаква степен, но тези усещания идват за малко на няколко дни, а преди това беше всекидневното ми усещане. От изключителен интроверт сега се превръщам в общуващо същество...
Активен
nebezida
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #146 -: Март 25, 2011, 15:00:03 »

Здравейте Индигота....цъках си в интернет и ви открих.
Искате ли да сме приятели? Усмивчица

Нямам никаква представа, дали съм индиго, а и не ме интересува.
Промяната на хората е естествен процес на израстване и е нормално да се развиваме.

Усмивчица с една приятелка си говорехме, колко ще е хубаво, когато общуването стане съвем телепатично.
Тогава лъжльовците ще трябва да се променят....

Хубав ден ви желая и усмивки
Активен
Fifi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 45

• Град: Вселената
  • Tрудно е да си скромен,когато живееш в Млечния път

« Отговор #147 -: Април 19, 2011, 16:48:40 »

Много хубава статия!
    Активен

Ако можеш да си орел, не се напъвай да си пръв сред гаргите!
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #148 -: Септември 26, 2011, 15:18:15 »

Само искам да попитам, защо непризнаването на авторитети е към отрицателните черти и слабите страни на индигото? Вярно е, че това ни създава проблеми (каквито сигурно и вие сте имали), но тази реакция е всъщност най -добрта индикация, че има огромни пукнатини в остарелите методи, както и кухи йерархии.

Ако може и аз да ти отговоря на тоя стар пост?!

Авторитета е начина по който хората са свикнали да се разбират.Ако,някой си спечели уважението на хора,за които се знае,че са по-напреднали той веднага става по напреднал от тях.Но според мен това не гаранция,че човека,който е "признат" е стока.Абе както каза,има доста грешки в това как се възприемаме помежду си.Общуването според мен трябва да е чисто и просто.Като по братски !

Без високо самочувствие и без съдене на другия.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 133

« Отговор #149 -: Октомври 05, 2012, 14:02:00 »

"Те ще бъдат обикновени, макар че ще знаят повече и ще могат повече. Когато говорят за Индиго, бъркат задачите на детето и произхода му. Индиго идват от областта 88.34.6.86.1. Обикновените деца идват от 5.44.1.8.3.6. Сега има много деца, които умеят повече, но това са само техни способности. Това не е признак на Индиго. Индиго имат златен цвят. Син цвят имат тези, които развиват способностите, ума. Индиго не трябва да се отличава или се търси. Те трябва да живеят наравно с хората и обикновените деца. Това, което им е нужно, те ще се постараят да го направят."
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    Страници:  1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Коментари в профил.
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Sentinel 0 713 Последна<br />публикация Март 10, 2011, 18:47:27
    от Sentinel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright