Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Изтръпване на краката и ръцете и треперене на ръцете  (Прочетена 8102 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 20:39:24 »

Изтръпване на краката и ръцете и треперене на ръцете

1.Да се свари горски слез с вино,да се пие на на гладно и от листата да се яде.                                

2.Да се опече глава от заек  и да се изяде сутрин на гладно и му минава.\дн.ном2\

3.Вземат се 60 бр. какичета заедно с листата, нарязват се на ситно и се слагат в 1 л. гроздова ракия. Киснат 20 дни при често разклащане. Прецежда се и се взема по 1 чаена лъжичка половин час преди ядене 3 пъти дневно. След ядене се пие по 100 мл. от следната запарка: 1 с.л. листа от маточина се запарват в 500 мл.вода./дн.•7-19 стр.//дн.•7-19 стр./

4.Разтрийте краката /изтръпналото място/ с памучено парцалче натопено в камфоров спирт или превържете изтръпналият крак под коляното.

5.Вземат се 60 бр. кокичета заедно с листата, нарязват се на ситно и се слагат в 1 л. гроздова ракия. Киснат 20 дни при често разклащане. Прецеждат се и се взема по 1 кафеена лъжичка половин час преди ядене 3 пъти дневно. След ядене се пие следната запарка: по 100 мл.от запарката приготвена от 1 с.л. листа от маточина се запарва в 500 мл. вода./В-к"Зн"бр.10-1998 год./

6.Наред с лавандулата градинският чай помага при треперене на крайниците.доц.д-р Ц.Цолов./В-к"Зн"бр.46-2001 год./

7.Изтръпват дългите пръсти  на ръката -втори,трети и четвърти. Дължи се на свиване на артериите които хранят пръстите,поради неправилно провеждне на нервните импулси.Може да се взема Белергамин по една таблетка вечер или когато имо болки.Може да се използва и Трентал,който разширява малките артерии  на ръцете и краката. /В-к"Здравен вестник за Трета възраст"бр.2-2002 год./

8.при треперене на крайниците:жълт кантарион, лавандула и градинска мащерка от всичките по 30 г. стъркове. Три чаени лъжички от сместа се запарват с 500 мл.вряща вода и киснат 5 мин. Всекидневно изпивайте по 3 с.л.топла запарка. При старческо треперене. Rp.Tinturae hyosciami 50.0.Drad vir guttatum.S. 3-4 пъти дневно по 30 капки в 1 чаша вода./Кн.•52-с-67/

9.При треперене на ръцете причините са различни заболявания на щитовидната жлеза, чернодробни, бъбречни и др., алкохолизъм, диабет и др. Срещу треперене на ръцете народната медицина препоръчва 10 дни да се ядат само печени ябълки по 3 кг. на ден, разпределени по 1 кг. 3 пъти дневно. През тези дни не се яде нищо друго. /В-к"Рец.за здраве" бр.1-03 год./

10.При обхванати от треперене ръка или крак болното място трябва да се натрие със синапено масло. При треперене на ръкъта трябва да  вземете пръчка червен восък и да я държите в треперещата ръка. След известно време треперенето спира. Проф.Марин Маринов//в-к"РЗЗ"-6-03 г./
    « Последна редакция: Април 15, 2012, 18:55:42 от Модератор » Активен

lessus
    Неактивен Неактивен

Публикации: 250

• Град: Абсолюта, У Дома
  • До скоро :)

« Отговор #1 -: Март 22, 2012, 19:37:37 »

Не бе ,не му обръщайте внимание . Нали искахме по-силни вибрации - ето ни по-силни вибрации хахаха
    Активен

Отразената светлина не топли ...
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Болки в краката
    Изцеление от природата
    Админ 0 9036 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:42:58
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright