Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Зачервени очи  (Прочетена 5511 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 20:35:01 »

Зачервени очи

1.   При кървясали очи се взема пресен бял дроб,посипва се  със ситна захар и нощно време се налагат очите с него.След това като се изтегли кръвта се сваля. След това след като се изтегли кръвта. Сваряват се листа от вишни или подъбица и с сварената вода се промиват внимателно очите с малко памук. Промивката продължава докато оздраавеят.

2.Лекарственият росопас се използва при зачервени очи.Д-р А.Стояноов /В-к"Зн"бр.26-2001 год./
    « Последна редакция: Март 10, 2011, 00:09:50 от Administrator » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 23, 2011, 11:58:18 »

ОЧИ

1. За очите, яжте леща.

2.  Искате ли да усилите зрението си, излизайте вънка след полунощ от 12 до 1 ч., когато небето е звездно, да наблюдавате звездите. А същото излизайте и по време на буря, да наблюдавате светкавиците.

3. Друг метод да се засили зрението ви е да режете лук.

4. Ако очите ви се зачервяват често, всеки ден яжте по 100 гр. сурово жито в продължение на 10 дни. И тук се препоръчва рязането на лук.

5. Използвайте и друг метод за усилване на зрението - методът на концентрация в точка. Започнете от 1 мин. и постепенно увеличавайте.   Като   правите   упражнението, съзнанието ви трябва да бъде съсредоточено.

6. Правете упражнения на очите си да отправите повече кръв към тях: Повдигнете очите си нагоре към небето, след това надолу към земята, после надясно и накрая на ляво. Това упражнение ще изпълнявате без да движите главата си, да става само от очите. Изобщо правилото е: когато искаш да видиш нещо, да не въртиш главата си на една или на друга страна, а да движиш очите си.

7. За добро зрение трябва да консумирате: за деца и юноши по 700-800гр. чисто масло на месец, за възрастни 400-500гр. Маслото да е прясно и да се държи на сухо и тъмно.

8. Ако очите ви са отслабнали, вглеждайте се в жълти цветя.

Петър Дънов
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Астма
    Изцеление от природата
    Админ 1 7570 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:58:50
    от Administrator
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 1 3856 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Админ
    Лечение на Акне
    Изцеление от природата
    Админ 1 9387 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 10:53:16
    от Administrator
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4602 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Админ 0 9195 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright