Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Дископатия (дискова херния)  (Прочетена 21341 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 19:54:16 »

Дископатия (дискова херния)

1.Смесват се 3 супени лъжици пепел от лозови пръчки,1 ч.л. не солена свинска мас и 3 глави чесън/счукан на ситно/Сместа се разстила на памучно порцалче плат исе налага на болното място,което предварително се почиства с спирт за горене.Отгоре се поставя найлон,над него вървен плат и се прави превръзка.Дъържи се 150 мин. Лечението продължава 15 дни като всяка вечер се прави нова смес нова смес.

2.Смесват се равни части свинска мас,нафталин, камфоров спирт и ябълков оцет.Разбива се добре и болните места се мажат 2 пъти на ден.

3.Към 1 с.л. не солена свинска мас се прибавят 5 аспирина счукани на прах ,разбърква се добри и болните места се мажат 3 пъти на ден.

4.Смесват се 50 мл.спирт,50 мл.йод,10 аспирина, 10 аналгина,разбърква се добре и престоява 8 часа. Стази сме се маже болното място./дн. • 3-47 стр./

5.Половин литрово бутилка се пълни със червен кантарион  и се залива с зехтин .Престоява 14 дни на слънце,прецежда се иболното място се маже вечер..                                            

6.В шише скамфоров спирт се слагат 5 смлени люти чушлета чушлета и 1/2 шишенце амоняк.Маже се болното място 3-4 поредни вечери/може и повече/докато изчезнат болките.

7.Няколко глави пчен лук се намачкват добре или се смилат на машинка,добавя се 1сл. сяра,1 с.л. пудра захар и 3 с.л. царевично брашно.Всичко това се слага в платнена платнена торбичка,която се налага на болното място. Прави се 5 поредни вечери и така се преспива. Почива се 1 вечер и ако е необходимо се повтаря.По време на лечението не се яде тлъсто.

8.Счуква се част от стара керемида ,смесва се с 2 белтъка,лъжичка счукан бял тамян и около 50 мл. гроздова ракия.Намазва се на вълнено парцалче и се залепва на кръста.Стои докато компреса падне сам. /дн.• 3-94 стр./

9.Твъърде ефикасни са и компресите с тилчец.Прави се отвара и заедно с билката се поставя въърху хавлиена кърма ,а тя върху болнатата част и върху него ноова кърпа ,а над нея вълнено одеало. /Кн.•31 стр.122/

10."Аз оздравях"При болки в кръста и дископатия.Жълтъка от 1 прясно яйце се счуква в кладенчето на кръста.Разнася се като пояс с ширина 15-20 см.Взема се негасена вар колкото яйце и предварително счукана започва да се ръси през сито върху яйцето.Отупва се добре и се лежи,докато стегне. Якията се носи докато спадне сама. При мен са идвали хора ,които с години са страдали с болки в кръста.След това лечение болките изчезват.Процедурата мооже да се прави 2 пъти годишно през интервал не по-малък от 6 месеца.Мария Димова Кузева Пловдив 4000 ул."Петъър Шилев" 2 бл.18,вх.б ап.5GSM088*96-91-02 /В-к"Зн"бр.15-2001год./

11.Взема се 1 кокоше яйце и се поставя в бурканче от лютеница на винт. Заливате яйцето с оцет и се оставя да престои на тъмно 7-8 дни,като всеки ден се разклаща поне 4 пъти.След като черупката се разложи яйцето яйцето се изважда ,ципата се изхвърля,а самото яйце се разбива ддо колкото е възможно,тъй като то се е пресякло .Оцета се отцежда от мътилката и се смесва с яйцето.Прибавя се и 1 шише от аптеката камфоров спирт ,терпентиново масло и йод по 50 г.Съхранява се в шише ,което преди употреба се разклаща добре.Болният ляга по корем с ръце прибрани до тялото.,изпънати крака и обърната на страни глава.В вдлъбнатината  на диска се поставя 1 ч.л. от сместа и се втрива в кожата чрез масаж.Следва втора лъжичка и т.н докато кожата се отпусне  и зачерви.Минава се след това с хавлиена кърпа по прешлените Така се успокоява болката за известно време.М.Тонева-Димитров-град./В-к"Д-р"бр.21-03 год.стр.12./
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 00:44:04 от Administrator » Активен

Elea
    Гост
    « Отговор #1 -: Октомври 17, 2012, 01:00:21 »

С прополис се лекуват много болести.Но едно от най важните му целебни свойства е за лекуване на дискова херния.
    30гр.пчелен клей / продава се обикновено във формата на пръчици / настъргва се върху картон или тънка кожа изрязан по формата на стъпалата на краката.Такива стелки се правят за двата крака.Стъпвате върху стелките с настъргания прополис върху тях и те залепват за ходилата ви.Можете да ги захванете с левкопласт за по сигурно и да обуете чорапи върху тях.И така спите с тях през нощта.Това се прави в продължение на 4-5 месеца.Ефекта се забелязва след 45-я ден.

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Аритмия
    Изцеление от природата
    Админ 0 16253 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 17:10:20
    от Админ
    Лечение на Витилиго
    Изцеление от природата
    Админ 0 6635 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:48:15
    от Админ
    Лечение на Бръчки
    Изцеление от природата
    Админ 0 10533 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:49:28
    от Админ
    Лечение на Грип
    Изцеление от природата
    Админ 0 5221 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 19:39:25
    от Админ
    Лечение на Газове
    Изцеление от природата
    Админ 0 7876 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 19:43:13
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright