Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Гръдна жаба  (Прочетена 5303 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 19:46:11 »

Гръдна жаба

1. Преди лягане се взимат 2 чаени лъжички анасонови  семена счукани с чаша вода.Да се пие чай  от червен кантарион,градински  чай,бял равнец,пелин.Дневно променливо   измиване на горната и долната половина на тялото с  хладка вода./дн.•4-42стр./

2. Вземат се 2 растения с листа и корени/зелени или   сушени/ и се варят в 1 л. вода докато остане 0.5л.От него  се пие вместо вода или 100-200 мл. дневно 40 дни  и се спира.Настъпва голямо подобрение на задуха./•5-а

3. Според  швейцарската народна медицина се препоръчва да се  загрее старо ябълково вино до завиране ,дръпва се от огъня,намокрят се кърпи и се обвиват двете ръце,като кърпите са колкото може   по-топли.Под  въздействието на топлината,комбинирана със  съдържащата  се във  виното киселина,кръвта се отдръпва от сърцето,кръвообращението и нервната система  се успокояват  и кризата преминава.За  засилване въздействията на тези обвивания се препоръчва да се сложат торбички със затоплено ленено семе,сено или маточина,на сърдечната област.Нашата нар. мед.предлага пиенето на пелин.Една лъжичка пелин се  залива с 500 мл. вряща вода.Пие се по 1 кафеена чашка преди ядене. След  ядене се пие смес от кафе,състоящо се от еднакви количества печен уров/фий/ и печена ръж.Взема се от тази смес  1 кафена лъжичка  вари се като кафе и се пие след  ядене.Това се прави 3 пъти дневно. Маг.фарм.Илия Ланджев/В-к"Зн"бр.1-1998 год./

4. Стъркове от прозорче/очеболец/100 г.,мащерка,маточина и дяволска уста по 60 г.листа седефче 300 г.По 1 с.л. от сместа в чаша  топла вода.Да се приема за 1 ден  на 3 пъти топло.Д-р Арчар/В-к"Зн"29-02
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 23:02:55 от Administrator » Активен

Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• dean.radnev
    « Отговор #1 -: Февруари 08, 2011, 19:46:51 »

Гръдна жаба

1.При увеличено сърце.Взема се 500 г. мед,16 листа индрише,20 ядки праскови и сок от 3-4 лимона.и добре се разбърква с меда.Приема се по 1 с.л. сутрин на гладно.Като свърши приготвеното количество се почива 10 дни. Процедурата се повтаря 4-5 пъти./В-к"Зн"бр.40-99г./
    « Последна редакция: Февруари 23, 2011, 11:51:59 от Amaranth » Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• dean.radnev
    « Отговор #2 -: Февруари 23, 2011, 11:17:58 »

ГРЪДНА ЖАБА

1. Пийте отвара от външните, червени листа на лука. Сутрин, обед и вечер преди лягане по 1 кафена чашка.

2. Дълбоко дишане по 6 пъти сутрин, на обед и вечер.

3. Разходки и екскурзии по магнетични планини, като Родопите например.

Петър Дънов
    « Последна редакция: Февруари 23, 2011, 11:52:45 от Amaranth » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Туберкулоза
    Изцеление от природата
    Админ 1 3858 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:21:23
    от Админ
    Лечение на Аритмия
    Изцеление от природата
    Админ 0 16326 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 17:10:20
    от Админ
    Лечение на Витилиго
    Изцеление от природата
    Админ 0 6671 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:48:15
    от Админ
    Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
    Изцеление от природата
    Админ 0 4602 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
    от Админ
    Лечение на Невроза
    Изцеление от природата
    Админ 0 9197 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright