Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вода в коляното  (Прочетена 10328 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 19:08:09 »

Вода в коляното

1. Взема се два пъти щипка нишадър захваната с 3 пръста. Омесва се  питка с брашно и в нея се поставя нишадъра. Омесва се добре и да е голяма толкова, че може да обхване коляното. Увива се коляното с това тесто с нишадъра,обвива се с найлон и се оставя до сутринта. Така се прави 10 дни. Ако мястото се зачерви една вечер се намазва с мед, покрива се с парцал и  отгоре найлон и така престоява през нощта. На сутринта медът е поет от кожата на коляното. /дн.• 4-87 стр/

2. Разбиват се добре 6 жълтъка и 1 чаша счукана на прах морска сол. Намазва се върху парче плат и се налага върху болното място. Увива се и се държи 2 дни. /дн.•7стр.42/

3. Вземете хума на прах 2 с.л. и урина 3 с.л. и ги омесете на каша. Кашата са поставя на марля и се налага 5 вечери, като се превързва с бинт. Прави се вечер, а сутринта се маха и се измива с оцет. (Из "лекувай се с билки", 1934 г.), /В-к"Зн"бр.15-2001 год./

4. "Аз съм народна лечителка и моите рецепти са ефикасни. Взема се 1 настърган морков, поръсва се с малко ракия или спирт. С тази смес се превързва болното коляно и се оставя непомалко от 6 часа. След това правите почивка 6 часа и отново превързвате със същата смес. Този рътъм продължава три дни". (Мария Кузева, с.Труд, Пловдивско ул."Васил Левски" 32) /В-к"Д-р"бр.36-03 год.стр.13./
    « Последна редакция: Февруари 09, 2011, 16:58:22 от VeSsin » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Жива и мъртва вода
    Природосъобразно хранене
    pluton 5 8374 Последна<br />публикация Септември 13, 2010, 20:41:20
    от Хristo
    Как да си направим жива вода
    Природосъобразно хранене
    Evolution 0 3646 Последна<br />публикация Януари 10, 2011, 00:27:30
    от Evolution
    Лечение на Болки в коляното
    Изцеление от природата
    Админ 3 98245 Последна<br />публикация Октомври 15, 2012, 23:39:40
    от Elea
    Лечение на Шипове в коляното
    Изцеление от природата
    Админ 0 23905 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:33:42
    от Админ
    Кислородна вода
    Даровете на природата
    Админ 0 2814 Последна<br />публикация Февруари 09, 2011, 20:08:45
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright