Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Брадавици - доброкачествени тумори и бенки  (Прочетена 14024 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 18:47:24 »

Брадавици - доброкачествени тумори и бенки

1.Мазане 1-2 пъти дневно с оцет и след няколко седмици изчезват.Може и с лимонов сок.\дн. ном 2 \

2.Една чушка зелен фасул се разтваря.От едната половина се отделя ципата под която има сок .С това парче се натрива брадавицата.Прави се 1-2 пъти дневно в продължение на 3-4 дни /дн.• 3-106 стр./

3.За да се махнат да се вземе цвят от синя метличина, сок от смачкано стебло на билката дебела мара./дн.•5-а/

4.Едрите брадавици се премахват като се мажат със следната смес:Сваряват се равни части сажди,сол,и свинска мас ,когато се сгъстят.Обикновенно с няколко намазвания брадавиците изчезват.

5.Дребните брадавици се завързват с конец и се мажат със мед,няколко пъти на ден.

6.Едрите брадавици се завързват с копринен конец. /дн.•6-41стр./

7.Лесна могат да се отстранят ,ако няколко пъти на ден се намазват  със силен пелинов разтвор./Ф-3/

8.Разрязва се среден по големина картоф на  4 части,брадавицата се натърква ,след това частите се връзват  и се закопват в земята.Като изгние картофа изчезва и брадавицата./Ф-3/

9.Налагат се с посолен лук,сок от млечок,от зелена смокиня.,червен домат и салицил,със бял дроб от кокошка./БНМ-енц.стр.43/

10.Не пипайте бемките!С напредване на възраста се увеличават бемките по тялото.Има и бемки които се пораждат и от вируси.Обикновенно  бемките са невинни,но лекарят правилно ви е съветвал:не ги закачайте ! Между тях има и коварни които могат да се превърнат в кожен рак./В-к"Здравен в-к за пенсионера"бр.8-2002 год./

11.Първо разчоплих една от брадавиците и капнах 1 капка от мужик   корен.След около 1 седмица цялата брадавица падна и отдолу остана напълно здраво място.По същият начин изчистих и другите брадавици.

-Преди няколко години на главата ми излязоха 3 израстъка,които не  приличаха на брадавици,но ме плашеха.Една старица ми препоръча да ги  лекувам с прясно краве масло и сок от алое.Предупреди ме,че преди да отрежа листа от алоето не трябва да е поливано 9 дни.Направих го и започнах да мажа израстъците по 10 пъти на ден.Те просто исъхнаха и вече  съм забравила за тях./Пенка Василева Ст.Загора./В-к"Д-р"бр.3003 год.стр.3.
    « Последна редакция: Февруари 16, 2011, 13:03:17 от Amaranth » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Бенки - значение
    Обща тематика
    sh0w_m3.l0ve 11 7185 Последна<br />публикация Август 25, 2012, 14:41:35
    от protoplasma
    Лечение на Тумори (рак)
    Изцеление от природата
    Админ 13 81265 Последна<br />публикация Август 28, 2013, 21:46:59
    от Morena
    Злокачествени тумори
    Здрав дух здраво тяло
    танита 3 6318 Последна<br />публикация Януари 06, 2013, 18:01:21
    от танита

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright