Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Болки в ставите  (Прочетена 15429 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 18:44:00 »

Болки в ставите

1.В  600 МЛ. кипяща вода се поставят по 2 чаени лъжички корени от глухарче и плодове от хвойна и по 1 чаена лъжичка  от грамотрън и копър.Вари се 3 минути  и кисне 30 мин.Пие се 6 пъти дневно по 80 мл.10-15 мин.преди ядене.

2.В 700 мл. кипяща вода се поставят 2 чаени лъжички  кори от зърнастец и по 1чаена лъжичка хвойна,глухарче,бял оман,гръмотрън,полски хвощ и мента.Вари се 3 мин,кисне30 мин.Приема се 6 пъти дневно по 1 винена чаша 15 мин. преди ядене./дн.• 3-86 стр./

3.Една средно голяма глава лук се изпича и счуква на  каша.Добавя се по 1 с.л.сяра,захар и царевично брашно.Замесва се тестото и от него се прави компрес на болното място./дн.• 3-109 стр./

4.Много резултатно:Взема се лист от подбел и се намазва с мед и се поставя на болното място, а върху него намокрен и изцеден памук или марля с вода, а върху него хартия и се  обвива отгоре с плат.С 2-3 налагания болката изчезва/дн•4-79с/

5.Пречистване на ставите.В 300 мл. вода се поставят 5 г. дафинови листа и се оставят да врът 5 мин.Отварата се налива в термост и се оставя 3-4 часа.Течноста се прецежда и се пие на малки глътки в течение на 12 часа.Ака изпиете всичката наведнаж рискувате да получите  кръвоизлив!Процедурата се прави 3 дни подред ,а след седмица може да се повтори.По време на лечението се препоръчва вегетарианска храна.Пречестване на ставите се прави веднъж на 3 месеца през първата година ,после веднъж годишно ,но непременно след като сте пречистили червата./Сп."До-макински съветник "бр.28-2002 год.стр.17./

6.При хронично възпалително заболяване на ставите:пресни стъркове от змийско мляко се накисват в 500 мл. старо вино и 500 мл. ракия.Държи се 10 дни и се прецежда.С екстракта се мажат балните места.

-Да се смачкат листа от прясно зеле и да се наложи с тях болното  място.Да се превърже леко от горе.

-Орехови листа без дръжките да се наредят едно до друго на болното място и да се превърже леко отгоре като компрес.

-В тъмно шише да се сложи 250 мл. спирт за горене,да се добавят 40 семена от латинка и 10 дафинови листа.Шишето да се запуши добре и да  се остави за 40 дни.След това се прецежда и с течноста се мажат болните  места.

-Вечер краката и ръцете се измиват добре ,леко се избърсват /да останат малко влажни/и се поръсват със сяра.На краката се обуват чорапи,а на ръцете  се слагат ръкавици.Така се преспива.Прави се 5 вечери без прекъсване.

-Смесват се и се разбъркват добре 120 г.ст. хвощ,100 г. корени от  гръмотрън,40 г. плодове от копър,30 г.плодове от анасон.Три с.л. от сместа се заливат с 600 мл. вряща вода.Врът 5 мин. на тих огън и киснат 40 мин. Пие се 3 пъти по 100 мл. 20 мин преди хранене.Преди пиене леко се затопля.

-Смесват се и се разбъркват добре по 20 г. пелин,кори от върба и плодове от анасон.,по 30 г.корени от репей и стъркове хвощ и 40 г. листа  от коприва.Една ч.л. от сместа се залива с 200 мл. вряща вода.Ври 10 м. на тих огън и кисне 20 мин.Това е дозата за 1 прием.Пие се като топъл  чай 3 пъти преди ядене./В-к"РЗЗ"бр.23-03 год./
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 00:39:49 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Болки в коляното
    Изцеление от природата
    Админ 3 98260 Последна<br />публикация Октомври 15, 2012, 23:39:40
    от Elea
    Лечение на Болки в краката
    Изцеление от природата
    Админ 0 9067 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:42:58
    от Админ
    Лечение на Болки в кръста (лумбаго)
    Изцеление от природата
    Админ 0 10397 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:43:26
    от Админ
    Лечение на Болки в сърцето
    Изцеление от природата
    Админ 0 12863 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:44:28
    от Админ
    Лечение на Болки в черният дроб
    Изцеление от природата
    Админ 0 7773 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:44:54
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright