Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Болки в коляното  (Прочетена 98404 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 18:42:09 »

Болки в коляното

1.Оздравях от болките ,които безпричинно се появиха в коляното ми на десният крак от вътрешната страна.От болки накуцвах.Случяйно ме  срещна възрастна жена , която ми каза как да се излекувам.

- Взема се 1 бурканче от лютеница и се напълва 3/4 с оцет независимо какъв е.

-В оцета се поставя 1 сурово яйце с черупката.

-След 5-6 дни черупката отпада от яйцето.

-Изважда се яйцето без черупката,разцепва се ципата.Тя се изхвърля с белтъка,а жълтъка  се връща обратно в оцета и се разбива добре.

-Добавя се 1 шишенце/80 мл./терпентиново масло /от аптеката/и се  разбива добре.Получава се бяло мляко ,миришещо на терпентин.Всяка вечер се капват по 10-15 капки на ръката и се разтрива болното място  2-3 пъти.Кожата поема разтвора ,сред което се слага вълнено парче и се  прави превръзка.Процедурата се повтаря докато болките отзвучат.Лично аз се излекувах за 12 вечери.Методи Омайски София 1172 ул."Апостол Карамитев"бл.10,вх.А ап.8./В-к"Зн" бр.11-96 год./

2.При артритни болки в коляното две рецепти:счукват се в хаванче 10  таблеткипаспирин,10 таблетки аналгин-хинин и 1 ч.л.нафталин.Сместа се обърква с 1.с.л.свинска мас.Намазва се коляното/  най-добре вечер/ и  се обвива добре.Това се прави 10 дни.Втора рецепта:смесва се по 1 ч.л. сяра,нишадър и морска сол се посипва върху парче плат намазан  с мед  до лепливост.Коляното се обвива добре с приготвеното парче плат.За предпочитане е процедурата да се прави вечер преди лягане.Повтаря се  10-12 дни.д-р Лиляна Аврамова./В-к"Зн" бр.10-97 год./

3."Аз оздравях"-С природен лек срещу болка и оток в коляното:Коляното ми се подуваше и болката беше доста силна.Оказа се ,че смазването в ставата е недостатъчно.Това с което се излекувах,са следните  натурални продукти :300 г. целина-листа и стебла,смлени в машинка за  месо,750 мл. ябълков оцет и 1 кг. пчелен мед.Тези продукти се смесват, разбърква се добре,като от сместа се взема по 1 с.л. 3 пъти дневно преди  ядене .Сместа се съхранява в хладилник.От както вземах тази смес,вече 6-7 години нямам оплаквания.Хубаво е поне веднъж годишно да се взема тази  доза .Трябва да се спазва и хранителен режим:много плодове и зеленчуци,
    пълнозърнест хляб и месо в ограничени количества.Тази рецепта е много полезна за подмладяване на ставите/при шипове/,както и при артрит в съчетание с програма за прочистване на организма./Веселина Янкова инж. химик София./В-К "ЗН"бр.36-2001 год./

4.При течност в колянната става 3-4 конски кестена се настъргват на ренде и се омесват с 1-2 филиики ръжен хляб предварително накиснат  в оцет и изцеден.Налага се като компрес на болното място,превързва се и се преспива цяла нощ./Св.Христов.В-к"Зн"бр.43-1998 год.

5.Как излекувах болки в коленете си "Аз оздравях" .Най-напред ме заболя коляното на левия,а  след това и на десният крак.Болките се засилваха и се получиха отоци.Диагнозата беше остеопороза,ревматизъм,износване на ставният хрущял,шипове.Предписаха ми инжекций,нагревки,мазане с финалгон,но полза почти нямаше.Започнах да пия чай от 3 билки:блатен тъжник,кора от върба и червен кантарион.Тези растения ме върнаха към нормален живот.Чаят от тях приготвях като в 500 мл. вода слагах по 50 г. от всяка билка.Щом водата завираше махах съда от огъня и оставях да кисне 30 мин.Този чай изпивах за 2 дни по 1 винена  чаша преди ядене.След известно време почусвах,че болките утихват и отоците спадат и започвам да се движа свободно.След 4 месеца се почуствах съвсем дообре.И след 10 години се чуствам добре.,но профилактично пия от сместа./Георги Атанасоов-агроноом./В-к"Зн"бр.12-2001 год./

6.Вземат се 300 г. целина /листа и стебла смлени/ 750 мл. ябълков оцет и 1 кг. мед.Те се смесват и се взема по 1 с.л.3 пъти дневно  преди ядене.Сместа се съхранява в хладилник./Веселина Инкова инж.химик.В-к "Зн"бр. 36-2001 год./
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 00:38:29 от Administrator » Активен

psiholo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #1 -: Май 21, 2011, 23:30:47 »

Здравейте искам да ви препоръчам един нов метод чrез който ми се оправи коляното!
     имам приятел кинезиотерапевт който ми показа няколко упръжнения които да правя но преди тях ми постави кинезио лента за по бързото възстановавяне на мускулите и коляното!Сега коляното ми е вече наред но продължавам да си постявям тейпа когато спортувам!мога да ви дам линк и сайт където може да си купите този тейп и да се научите как да го постявяте.Ако имате проблеми с поставянето на тейпа можете да попитате за да ви обяснат как най добре да си го поствите!
    http://kinesiotapebg.eu/2011/01/24/%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BE-%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%E2%80%93-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BC%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-2/
    Активен
    psiholo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #2 -: Юни 12, 2012, 00:03:37 »

В http://nakolenka.com може да намерите на най-ниски цени, най качествените продукти!
    наколенки, наглезенки, раменни ортези, накитници, налакътници, колани за кръст, топла и студена терапия, спорт тейп, кинезио ленти и много др.
    Активен
    Elea
    Гост
    « Отговор #3 -: Октомври 15, 2012, 23:39:40 »

Разбива се едно яйце, добавя се настърган домашен сапун и 1 кафена лъжичка високоградусова ракия / първак, първоток / . Това се разбърква добре да стане гъста каша . Намазва се на коляното и се превързва с марля ,бинт или нещо друго и така се спи през нощта. Не са нужни много процедури за постигане на ефект - от 1 до 5 пъти би трябвало да има резултат.

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Лечение на Болки в кръста (лумбаго)
    Изцеление от природата
    Админ 0 10413 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:43:26
    от Админ
    Лечение на Болки в ставите
    Изцеление от природата
    Админ 0 15452 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:44:00
    от Админ
    Лечение на Болки в сърцето
    Изцеление от природата
    Админ 0 12910 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:44:28
    от Админ
    Лечение на Болки в черният дроб
    Изцеление от природата
    Админ 0 7790 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 18:44:54
    от Админ
    Лечение на Шипове в коляното
    Изцеление от природата
    Админ 0 23929 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 23:33:42
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright