Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Болести на езика  (Прочетена 4425 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 18:37:45 »

Болести на езика

1.При злокачествено заболявание  втори стадии  в 2л. вода се сипват 8 чаени лъжици от билката лепка/прясна набрана/.Правят се гаргари и изплаквания,като водата се изплюва.Между плакненията и гаргарите се изпива по една глътка от отварата.Подутините и болките намаляват след 4-6 дни.В повечето случаи облъчването  става излишно.

2.При жаба под езика се счукват и смесват по 4 г. нишадър,стипца и селитра.Част от сместа се слага под езика и се масажира с пръст, колкото се може по-дълго.Тази процедура се прави два пъти дневно,в продължение  на 10 дни.                                                                                
    3.При оток на езика се смесват 500 мл.20 градусова ракия с 250 г. чист мед.Сместа леко се загрява.Прави се гаргара 6 пъти дневно.Да се консумира повече .Да се консумира повече яйца и мляко./дн.• 3-50 стр./

4.Всяка вечер езика се натрива със сода бикарбонат,след което в устата се поема малко оцет,който се държи 1-2 минути и изплюва./дн.• 3-104 стр./
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 00:45:18 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright