Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Афти - стоматит  (Прочетена 9382 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Февруари 08, 2011, 18:16:31 »

Афти - стоматит

1.Посипвайте афтите няколко пъти дневно с пудра захар.

2.Плакнете устата със  отвара от млади връхчета от капина.Вземат се 50 гр от тях и се
    запарват в 1 л. вода.Подслаждат се с мед и лимон.

3.Плакнете устата с отвара от метличина :20 г. на 1 л. вода.

4.Отвара от стъркове камшик/агримония/.Вземат се 2 шепи на 1 л. литър вода докато остане наполовина\/дн.• 3-98 стр./

5.Френски рецепти:устата се плакне с отвара от  млади клонки от капина/50 г. млади клончета на 1 л. вода.Устата се  жабури на всеки 2 часа.: Една шепа стъркове от
    камшик се варят 20 мин в 1 л. вода.След прецеждане се прибавя 1 лъжичка мед.Жабури се устата продължително на всеки  часа./в-к"Знахар у дома бр.23-2000г./

6.На раничката се поставя маслен разтвор на витамин А.Маже се със специална маз-Индекстол от аптеката.След всяко хранене се изплаква добре устата.Да не се яде лютиво и горещо./В-к"Здравен вестник за пенсионера"бр.2-2002 год./

7.Всички ранички трябва д минат за 2 седмици.Ако това не стане трябва стоматолог,но до тогава:никаква дразнеща храна,портокали и шоколад,а само кисело мляко и гъсти супички.Да се вземат таблетки ранитидини се държи в устата и болките намаляват.Да се жабури устата с разредена кислородна вода-1 с.л.3% кислородна вода в 1 чаша вода.Подходящи са също чайове от лайка,маточина,мента, мащерка.Също препарата Хексорал за жабурене,който действува ефикасно против възпалението и болката.След храна се жабури 2 пъти
     дневно.Таблетките Имудол подобряват защитните сили и организма  по- добре се справя с раничките.Отлична работа свършват и Стрептосилс.Раничките могат да се мажат с крем Индекстол.С него стоматолозите еталожват болката пре възпалени венци./В-к"здр. в-к"

8.По вътрешната страна на бузите се появяват мехурчета с течност и като се пукнат остават болезнени ранички.Това е вирусен  стоматит и всяка хапка или глътка са мъчение.Те нападат хора с намалени защитни сили,при постоянен стрес и възрастни хора.Мажат се с маз Индекстол,който помага временно,защото се отмива от слюнката.Да се вземат вит.А,С и Е./В-к"Здравен вестник за пенсионера"бр.6-2002 год./
    « Последна редакция: Март 08, 2011, 00:34:21 от Administrator » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Упражнения и лечение с цветовете
    Ароматерапия и цветотерапия
    giti 7 5709 Последна<br />публикация Август 15, 2010, 18:04:14
    от giti
    Лечение на Рак (болест на психиката)
    Здрав дух здраво тяло
    Админ 3 5774 Последна<br />публикация Януари 23, 2010, 08:28:19
    от delfin
    Лечение на хроничен фарингит
    Изцеление от природата
    Рай 13 56126 Последна<br />публикация Март 02, 2011, 11:43:28
    от Ametist
    Гласово лечение по телефона « 1 2 ... 5 6 »
    Здрав дух здраво тяло
    didona 76 17904 Последна<br />публикация Февруари 01, 2013, 19:27:12
    от Teodora1985
    Лечение на Аритмия
    Изцеление от природата
    Админ 0 16322 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 17:10:20
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright