Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лечение на Алергия  (Прочетена 11890 пъти)
krem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #15 -: Октомври 30, 2012, 14:35:28 »

Ние сме без кола, та ми е трудно да хода по села и извори. Водата с кана Брита само пречиствам. Нашите каквото пратят в колет, това ми е чисти плодове.

За да не ни баннат за офтопик да уточня връзката - лоша храна пълна с химикали - задръстване на организма с токсини - лоша реакцияна околна среда - алергия.

Четох някъде, че алергии всякакви се лекуват с пречистване чрез гладуване.

Също сега си мисля, алергията е реакция на защита на организма от нещо, то може да е различно, може да е психическа агресия, но може да е и физическа - замърсена храна и околна среда. Реакцията на организма е една. Важно е да се тълсят причините.
Активен

just keep your mind open

love actually is all around
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Октомври 30, 2012, 15:03:43 »

Моите безброй алергии се появиха някъде на 20 годишна възраст !!!! , когато подтисканите страхове си взеха своето , просто съм убедена в това. Дойдох тука на 28 и при сравнително спокойствие лека -полека , нито съм имала пристъп , нито обрив , вече 6 години , с изкючение на няколко пъти в БГ  при стрсова ситуация.

Което ми прави впечатление е че дребния такива работи не задържа, той си агресира без задръжки , което в момента ни е големия пробем , защото при натиск от възпитателката или нехаресване на някой , той агресира хапе и удря.
Минава от крайност на много мило , учтиво и гушкащо се дете в хипер активно и агресивно.
С времето забелязвам на кои хора и дори деца агресира.

Значи тука става въпрос за 2 крайности и родителя трябва да посредничи възможно най-много.
Първото е че трябва да се учи детето да се абстрахира от средата , да не преекспонира буквално .
Това обаче май в ранна възраст е много трудно.
Ако искате погледнете във филмчето Парнормални деца ,което съм превеждала.
Там има едно детенце ,което освен, че усеща енергетиките ,ги и изживява.
Примерно дори и болка .
Абстрахирането от чуждата енергетика е един от главните проблеми на новите деца, не че преди ги е нямало , просто сега са хипер сензитивни и това го диагностицира и една проста леля в детската градина, т.е очевадно е.

Тук в момента навизат в образователната система семинари относно позитивното възпитание , обаче си вървят ръка с ръка с убеждаването ,че половин хапче Риталин на ден , помага на дечицата. (тема за Риталина имаме)

Сега тука искам да отворя въпросът , за алергии в съвсем ранна възраст до 1 годинка. Чии страхове се преекспонират , не собствените явно , а пак на средата ( майката , таткото) .

Може ли в този ред на мисли , алергията да е проявление на външен енергиен вирус - страх , егрегор, агресия и тнт производни на едно и също нещо - негативна енергийна структора.
Т.е да не се ограничаваме със страховете само.

Принципно така е със всички болести , но алергията е нещо ,което в поседно време се наблюдава едва ли не у всеки . Според мен това е знак за чистене , по-грубия начин ,но все пак чистене и невъзможност енергийната структора да разрушава енергийните тела , а действа във физическото.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
krem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #17 -: Октомври 30, 2012, 15:37:46 »

Сега тука искам да отворя въпросът , за алергии в съвсем ранна възраст до 1 годинка. Чии страхове се преекспонират , не собствените явно , а пак на средата ( майката , таткото) .

Еона със всичко съм съгласна, освен малък коментар на горния цитат.
За съжаление съм видяла, че бебе до годинка може да изпитва страх, когато се налагат болезнени за него медицински процедури. Знаят и помнят, нищо че са бебета.
Другото е пак - храната е вибрация, вкарването на лоша вибрация чрез храна в едно дете с висока такава - резултат - болести и алергия (като най-често срещана реакция). Тук и това, че некърмените деца по-често страдат от алергия, явно вибрацията на кърмата е толкова висока, че помага за по-лесна адаптация към околната агресия - физическа или психическа.
Активен

just keep your mind open

love actually is all around
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Лечение на Зъбобол
Изцеление от природата
Админ 1 5592 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 12:36:36
от Administrator
Лечение на Лечение на Нарушено кръвосъсирване
Изцеление от природата
Админ 0 4634 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:10:32
от Админ
Лечение на Невроза
Изцеление от природата
Админ 0 9239 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:41:18
от Админ
Лечение на Отпадналост
Изцеление от природата
Administrator 2 4010 Последна<br />публикация Юли 28, 2011, 20:45:03
от Roemy
Лечение на Охтика
Изцеление от природата
Administrator 0 2983 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 13:25:30
от Administrator

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright