Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Посветено на Атанас Ангелов Атанасов  (Прочетена 5532 пъти)
MM7
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

• Град: Sofia
  • « Отговор #15 -: Февруари 17, 2011, 22:39:38 »

желая да помогна но не разбирам точно какво трябва да се прави
     Усмивчица
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 640

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #16 -: Февруари 18, 2011, 16:56:30 »

желая да помогна но не разбирам точно какво трябва да се прави
     Усмивчица

Ако може изпрати ми скайп на лично съобщение и утре ще се свържа с теб, когато се прибера във Варна.

Благодаря ти за желанието да помогнеш!
    Активен

praiseyou
    Гост
    « Отговор #17 -: Февруари 18, 2011, 19:00:02 »

Представям си колко време му е отнело на тоя човек Атанас Ангелов да събере цялата тая информация щом ние тука не можеме само да я "стилизираме" 8 човека вече толкова време.
    Активен
    Mariana
    Гост
    « Отговор #18 -: Февруари 23, 2011, 23:46:41 »

Tova koeto pravite e mn hubavo i polezno za horata,za6toto narodnata medicina e bila i 6te bade nezamenima i az iskam da spodelq edna recepta za taka nare4enata 4erna jatenica.Isu6avat se izprajneniq ot ku4e koeto se hrani samo s kokali /ov4arskite ku4eta sa bili hraneni s mleko i kokali/ sled tova se presqvat i vsqka sutrin se pie nagladno po edna 4aena laji4ka ot praha v edna 4a6a /200ml/ presno mlqko v prodaljenie na 40 dni.Rezultata e unikalen,i pomen ot kaverni ne ostava.

Това което правите е мн хубаво и полезно за хората, защото народната медицина е била и ще бъде незаменима и аз искам да споделя една рецепта за така наречената черна жълтеница. Изсушават се изпражнения от куче което се храни само с кокали /овчарските кучета са били хранени с млеко и кокали/ след това се пресяват и всяка сутрин се пие нагладно по една чаена лъжичка от праха в една чаша /200мл/ пресно мляко в продължение на 40 дни. Резултата е уникален, и помен от каверни не остава.

Моля, пишете на кирилица.
    « Последна редакция: Февруари 24, 2011, 00:00:42 от Модератор » Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Посветено на Фейсбук
    Обща тематика
    Administrator 0 4842 Последна<br />публикация Май 02, 2010, 23:45:00
    от Administrator
    Книга за сектите- Николай Ангелов
    Книги
    Еlsha 2 1058 Последна<br />публикация Юли 12, 2011, 12:47:39
    от Странник

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright