Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, в които се учим!  (Прочетена 1003 пъти)
Емилиян
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

« -: Февруари 05, 2011, 14:16:49 »

В последния месец сънувам сънища в които основното чувство е сякаш си в училище, но съвсем ясно осъзнавам, че от никаде няма да изкочи класната да ми се кара за отсъствия. Другото което е много особено за тези сънища, е че знам точно от кого се уча. Уча се от майте. Винаги е един и същи мая, с когото съзнателно общувам само в сънищата си. Ще ви разкажа последният си сън свързан с този мая (интоицията ми нашепва, че той сам се нарича мая). Започна с това как вървя по прав коридор, които има врати от двете си страни. Вървим с моя учител и отваряме вратите и коментираме по нещо за всяка. В един момент нещо отвратително започва да ни гони. Опитвам се да го зазидам в часта на коридора които сме минали вече, но то се измъква. Тогава мая обръща коридора от хоризонтален в вертикален, което въобще не ни затрудни да продължим да ходим. (колкото и абсурдно да звучи, в краина сметка е сън) и създава сам стена под краката ни която да ограничи съществото. Продължаме да вървим и остават още няколко врати да отворим. В момента в който отваряме последната врата, както до сега вратите са били отстрани на коридора се появява една което е точно пред мен. Отворих я и се събудих. По мой тълкования този коридор беше моето подсъзнание Усмивчица

Ако някои има подобни сънища, моля да сподели впечатления.
Ако администраторите мислят, че темата не е подходяща или има подобна вече да я преместат където решът УсмивчицаУсмивчицаУсмивчицаУсмивчица
« Последна редакция: Юли 06, 2011, 18:06:32 от Eona Lightholder » Активен
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #1 -: Февруари 05, 2011, 15:09:23 »

Мисля си ,че от всички сънища се учим ако вникнем в замисъла им.Стигнала съм за сега до извода,че света на сънищата е под свят на нашия.В смисъл от тука вземаме материал и там свободно го проявяваме,защото там сме по неограничени.За това може би в повечето случай,всеки знае посланията на сънищата си,поне аз на 80% го знам.Това е подсъзнателното ни Аз ,а понякога съзнателното ни, има и сънища който са по мистични,но всяко нещо идва от друго.Аз от цяла вечност обръщам внимание на сънищата си и мога да кажа ,че дори лекуват.За мен това е план на неограниченото ни Аз под въздействие на личните ни възприятия.
« Последна редакция: Юли 06, 2011, 18:06:45 от Eona Lightholder » Активен
monsineur
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #2 -: Май 16, 2011, 00:47:23 »

Аз сънувах Ванга по този начин .Коридор червен, с много врати, аз знаех в коя врата е тя и влязох при нея, всичко беше в червено, каза ми неща от бъдещето.Коридора и стаите винаги са свързани със съдбата на човек и неговия живот Усмивчица)
« Последна редакция: Юли 06, 2011, 18:06:58 от Eona Lightholder » Активен
Емилиян
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Юли 03, 2011, 21:25:16 »

добре щом коридорът е свързан с съдбата на човек, можеш ли да разтълкуваш моя?
« Последна редакция: Юли 06, 2011, 18:07:12 от Eona Lightholder » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Юли 03, 2011, 22:50:54 »

Еми, аз го приемам така.

Коридорът е път , а щом е в сграда е вътрешен път. Пътят който си предначертал преди да слезеш тук , които някои наричат съдба , аз го наричам предначертаването за да получиш най-много опитност.
Твоят водач ти показва местата по пътя ти и ключовите моменти.
Естествено има неща ,които желаят да те отклонят от пътя , но твоят водач ти показва ,че пътят не е линейно понятие и можеш да го следваш на много нива и в различни измерения.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Емилиян
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Юли 06, 2011, 13:15:09 »

Ще го обмисля! благодаря.
« Последна редакция: Юли 06, 2011, 18:07:23 от Eona Lightholder » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
Моите сънища
Админ 63 8275 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
от UltimaView
Сънища, които са се отразили трайно в живота ни
Моите сънища
nia.boneva6 12 1649 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 18:18:44
от Sue
Сънища
Моите сънища
axlinn 13 1198 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
от axlinn
Сънища от 1984
Моите сънища
Kissing You Good Night 0 662 Последна<br />публикация Април 09, 2011, 16:15:51
от Kissing You Good Night
Децата- идиго да ги учим или да ги изучаваме?
За родителите
Loli07.11 1 876 Последна<br />публикация Ноември 04, 2011, 18:35:47
от @di

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright