Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с Прехода  (Прочетена 9046 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Декември 15, 2010, 04:14:05 »

Реших тук да пиша, защото цветовете на картината ме върнаха към нещо ,което не съм ви разказвала.
Преди повече от 3 години беше. Уж спях а попаднах на едно много реално място, все едно бях будна, но и в нещо друго същевременно , защото виждах или по скоро усещах мъжа ми до мен, виждах го по скоро енергийно. A мислех ,че това е рая. Усещането беше ,като най-хубавото нещо на света. Цвят,звук,мирис- всичко беше едно и прекрасно.Спомням си ,че виках мъжа ми - ела, ела с мен това е толкова прекрасно .Някак си исках да остана и крачката беше много малка, но докато го виках се върнах назад, не пристъпих. Сигурна съм ,че не съм умирала. Беше просто мисля това ,което описват като новия свят,новото измерение, което е ужасно близо. Мисля просто ,че много скоро достъпът ще бъде много лесен и съзнателен. Но и болката, че много хора няма да преминат лесно ,ще е тежка. Защото няма нещо по божествено ,като усещане и искрено желая всички да го усетят и да навлезнат в него.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Дом
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 132

« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 19:27:03 »

Здравейте, видях че няма тема за сънища, свързани с Прехода, затова си позволих да пусна нова такава. Ако съм в грешка, нека админите да преместят поста ми където трябва.
Напоследък често сънувам сънища, свъръани с Прехода.
Преди две нощи пак сънувах. Общото във всички сънища е мащабни явления в небето и усещане за облъчване, при което през ума ми преминава мисълта “ето, започва се...“ и веднага след това се събуждам.
Първия път сънувах че сме много хора в едно огромно хале като голяма аерогара, а през стъклените стени се виждаше земята.
Друг път бяхме на морския бряг много хора и от хоризонта се зададоха странни големи облаци, които бързо започнаха да покриват всичко.
Друг път сънувах норвежката спирала, разпростряла се над цялото небе над нас, а аз се притискам с дъщеря ми към земята. В един момент спиралата почна да се разсейва като облак и се показа огромен космически кораб, който закриваше цялото небе.
Снощи пък бяхме в някаква къща, която в реалния живот не е моя, но в съня беше моя. През полуотворената врата се виждаха светлосини лъчи, а през прозореца се виждаше пълната луна на черен фон с някакъв кръгъл обект до нея.
И винаги това снишаване и затваряне на очи с усещане за облъчване и с мисълта “започва се...“. И събуждане. :-)
Последния път беше толкова реално, че бях сигурна че ще се събудя на друго място.
Сънищата започнаха от 2-3 месеца, въпреки че се интересувам от темата за Прехода от 5-6 години.
Ще се радвам да споделите мнения и личен опит.

« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 19:34:05 от Дом » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2011, 01:09:09 »

Какво вътрешно усещане ти носи мисълта "ето, започва се" (радост/страх и т.н.)? Усмивчица
Активен
Дом
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Февруари 06, 2011, 02:34:12 »

Какво вътрешно усещане ти носи мисълта "ето, започва се" (радост/страх и т.н.)? Усмивчица
Реално очаквам този момент с голяма надежда, любопитство, нетърпение и вълнение и в сънищата е същото - голямо вълнение, но в никакъв случай страх. Много се разочаровам, като се събудя. ;-)
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2011, 14:12:48 »

Реално очаквам този момент с голяма надежда, любопитство, нетърпение и вълнение и в сънищата е същото - голямо вълнение, но в никакъв случай страх.
Това е много добре! Усмивчица
Активен
Дом
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Февруари 07, 2011, 13:02:34 »

Това е много добре! Усмивчица
[/quote]
И аз така мисля.
Вътрешното усещане е най-добрият индикатор.
Активен
nino
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #6 -: Февруари 07, 2011, 14:34:20 »

Aaaмм..таковата де...за къв преход иде реч?От какво към какво ще се"прехожда",че да знам и аз за моите сънища
Активен
johny
Гост
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2011, 17:44:09 »

Предната нощ сънувах подобен сън.Бяхме на среща на форума или нещо  подобно.В следващия момент не помня как точно стана но всички започнахме да се издигаме в тунел от цветове.Мноого красиво беше! Усещането от пътуването беше невероятно-безгрижие,безвремие...След като свърши тунела имаше само космос,нямаше Земя и ние се превърнахме в светлина... Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #8 -: Февруари 14, 2011, 19:20:38 »

ако стане така ще е страхотно Усмивчица
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #9 -: Февруари 14, 2011, 20:50:31 »

Последните дни, май доста хора имаме подобни сънища. Аз преди 2 нощи директно си сънувах как докато си вървя, една светлина, по-точно енергийно кълбо, слезе от небето, "кацна" на около 3 метра пред мен и се преобразува в човек, възрастен, мъдър, но не помня повече за вида му, тръгна да ми казва нещо, но се събудих в този момент..
Активен
johny
Гост
« Отговор #10 -: Март 05, 2011, 21:10:14 »

За 2-и път сънувам че се трансформирам на сън.
 Сънувах, че има празненство,на което трябваше да пресъстват всички хора които познавам.Разбира се трябваше,но доста от тях липсваха и столовете им бяха празни по масите.Най активен от всички познати беше един съсед,който постоянно ме занимаваше с нещо,и в последствие дойде на моята маса.Много му се играело на карти но нямало с кого а и самите карти с които разполагахме не бяха всички или имаше друг проблем.Все пак обаче играхме с някой но почти нищо не помня,само че по едно време държах всички пики.В последствие решихме да идем до вкъщи за по-читави карти.На връщане се случи "прехода"и така и не се върнахме при останалите.Забелязахме че нещо странно става в небето или ще се случи.Заобиколихме един блок за да имаме по добра видимост.Поглеждаме към небето и виждаме някакви светлинни кръгове,различни по цвят.Имаше и такива които наподобяваха избухване на супернова.Започнаха да падат от небето енергиийни топки със голяма скорост.Все едно като метеоритен дъжд,но когато удряха земята не следваше експлозия, а се забиваха в почвата.Също така минаваха през зградите като призраци.По едно време един човек излезе на терасата си и започна да размахва фиш от заплата и се караше: "това ли съм заслужил?","Толкова ли струва живота ми?","заради толкова малко пари ли съм тук?" и др. такива.Гледахме с голям интерес случващото се на небето,но в един момент решихме да се скрием в един блок за да не падне нещо на главите ни.Тъкмо тръгнахме и блоковете започнаха да изчезват,заедно с части от пейзажа.Все едно някой ги изтриваше като рисунка с гума, а отзад се показваше "нищото".Черно поле като космоса.Така докато вървяхме наблюдавахме как целия свят изчезва лека полека и в един момент изчезнахме и ние физически.Само като съзнание останахме.Тогава си казах: "Добре,всичко свърши!", "няма го вече този свят","а сега какво следва?","Къде ли ще се появим?". Не помня колко време бях в "нищото",нито какво се случи през това време.Помня накрая как започнах да се осъзнавам че съм в друг свят и в друго тяло което спеше.Като че ли бях вече жена,със семейство и деца а до мен сякъш спеше мъжа ми.Усещах присъствие на леглото но не отварях очи още.Опитвах се да си спомня как съм стигнал до тук,но нямах спомени.Тогава решх да отворя очи и да видя къде съм точно.Тъкмо премигнах и някакъв глас ми каза: "чакай","спомените"...Появи се нещо като спирала,която се въртеше.Нещо като ДНК сякъш.Чаках си спомените и започнах да усещам някаква енергия по ръцете си и те започнаха да се вдигат нагоре,протягаха се.Енергийното поле беше наистина много силно.Не успях да видя какво ще стане после понеже се събудих.След като отворих очи и гледам на тавана,холограми на житни кръгове.Отначало и най-ясно видях този: След него този: Появиха се и други, но не успях да ги запомня понеже се поомешиха малко,а и нещо като въртяща спирала се появи и чертаеше нещо отгоре им.Гледах така фигурите в продължение на около 1мин,след което изчезнаха.Много интересно,дали това не са някакви настройки и за какво?Станах от леглото и отидох да дръпна завесите за да видя има ли някаква промяна навън.Беше днес в 17:40ч и слънцето залязваше. Изглежда,че материално нищо не се е променило а аз се чувствам някак странно,променен.... Усмивчица
Активен
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #11 -: Март 05, 2011, 21:39:47 »

ол...Усмивчица johny напрово си ходил някаде,но може би си решил да се върнеш тук,незнам защото Усмивчица)ти сигурно знаеш:) круговете ми приличат на триизмерни портали,особено първия на портал ,свят в свят преминаваме,а втория свършенството на живота.
Или вече си друг етап:))
Активен
air_fairy
Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #12 -: Март 05, 2011, 23:46:02 »

Определено е в друг етап вече Усмивчица много вълнуващо
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    nino
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #13 -: Март 17, 2011, 14:13:32 »

Последните дни, май доста хора имаме подобни сънища. Аз преди 2 нощи директно си сънувах как докато си вървя, една светлина, по-точно енергийно кълбо, слезе от небето, "кацна" на около 3 метра пред мен и се преобразува в човек, възрастен, мъдър, но не помня повече за вида му, тръгна да ми казва нещо, но се събудих в този момент..
    Типично за архетипният принцип на комуникация от страна на висшият ни аспект.
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Април 01, 2011, 10:14:22 »

Здравейте, снощи пак сънувах сън от типа "започва се". Както и в предишните сънища имаше явление в небето, а ние се снишихме към земята в очакване. Слънцето в небето беше бледо и отстрани се виждаха някакви други тела. Много прилича на както изобразяват фазите на луната ето както в тази картинка.

Само че небето беше бледосиньо, а слънцето и другите тела отстрани - бледожълти.
    Бяхме някаква групичка и някой каза, "ей, вижте". Аз погледнах към небето и се сгуших към земята с мисълта "започва се". Усетих особено напрежение и се събудих.
    Какви са тези сънища, които периодически сънувам? Репетиции ли, подготовка ли?
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Филми, свързани с природата
    Филми
    Spirit 1 2689 Последна<br />публикация Юни 18, 2010, 22:04:01
    от nia.boneva6
    Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Amazon 43 4286 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
    от terika
    Начало на Прехода « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    Kissing You Good Night 56 6366 Последна<br />публикация Май 19, 2012, 18:10:53
    от Sunshine(sun)
    Прехода
    Великият преход
    execute 8 1709 Последна<br />публикация Май 16, 2012, 11:19:40
    от Sunshine(sun)
    Сънища, свързани със смърт
    Моите сънища
    Niandre 3 1048 Последна<br />публикация Август 06, 2012, 12:15:51
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright