Духовно развитие

Анкета
Въпрос: Поредният питащ...индигоусещаш се Човек!!!
1 - 3 (14.3%)
2 - 18 (85.7%)
Общ брой гласове: 18

Страници:  1 ... 5 6 [7]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго ли съм?  (Прочетена 10108 пъти)
Orion
Търсеща истината..
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #90 -: Януари 17, 2012, 14:16:09 »

Тук можеш да провериш http://indigota.com/index.php?topic=7.0
    Чувствам, че не си индиго. Ако се замислиш, ще разбереш, че всъщност няма значение Усмивчица Имаш хубави качества, но егото ти е твърде голямо..Използвай това, което имаш за добро и бъди благодарен Усмивчица Индиго не манипулира, индиго е тук, за да отвори очите на хората, да носи любов, светлина и добро..Индиго знае, че е специално, но не се хвали с това Усмивчица Ти преди всичко си човек..на който му е дадено много..замисли се защо ти е дадено толкова и какво трябва да направиш, каква е твоята мисия в този живот
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #91 -: Април 13, 2012, 12:27:18 »

А междудругото аз сега съм 8 клас и както знаете се кандидатства след 7 клас с изпити.Понеже в града, който живея "компютърното" училище не е на добро ниво не съм кандидатствал в него и влязах в икономическо(не ме влече чак толкова много).Поне то е на много по-високо ниво и вместо да затъпея се надявам да науча нещо.Другото, което много ме влече са автомобилите, но училището за автомобили е адски западнало, а пък и неискам по цял ден да съм в масла.Та явно както аз си мислех за тези "трикове" няма как и както казвате трябва да си осъвършенствам това, което мога и току виж някой хубав ден съм станал ИТ специалист вместо мениджър(за каквото уча сега) Усмивчица
    Чети си IT литература и се самоусъвършенствай Усмивчица,щом това харесваш
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #92 -: Септември 25, 2012, 17:25:44 »

Здравейте,
    Още от дете усещам, че съм нещо различно от останалите. Знам, че съм на този свят с някаква цел, че трябва да променя нещата към по-добро. Знам, че животът и разумът не са ни дадени просто така за да грабим, убиваме и да бъдем безразлични, те са ни дадени за да служим-на Земята, на Вселената. Знам, че има нещо по-висше във Вселената към което да се стремим, че нещата са по-прости отколкото си мислим, но и много по-сложни отколкото предполагаме. Обичам много и хората и животните. Имам много силна връзка с растенията и животните, то е като да разговаряме телепатично, но не точно, сякаш улавяме емоциите си. Понякога усещам, когато Земята е”сърдита” и после се случват земетресения, но това не мога да го контролирам, то просто се случва. Толкова много ми се иска нещата да се променят и хората да станат по-добри. Когато чета за жестокостите на хората към животни, природата и други хора, много се натъжавам, но и се изпълвам с гняв. Тогава ми се иска тези лоши хора да изчезнат, но ми става мъчно за тях. Защото никой не се ражда лош, а става такъв. Всички химикали с които ни хранят, отровата която дишаме, агресията наоколо, това се отразява на всеки. Не искам след прехода никой да умира, просто искам тези хора да се променят към по-добро. Аз се опитвам да им говоря, да ги убеждавам, да ги накарам да бъдат добри, и понякога успявам. Не съдете никой, защото никой не е искал да е беден,  да е кривоглед или наркоман. Наскоро четох че индиго хората щели да си правят партия. Индиго не трябва ли да помагат безвъзмездно на света, а не да се стремят към властта и парите? Това за мен не са индиго а шарлатани, болни мозъци, които се възползват от отчаянието на хората.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #93 -: Септември 25, 2012, 21:16:30 »

Здрасти Ру , добре дошло

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

« Отговор #94 -: Септември 26, 2012, 12:14:28 »

Много благодаря!
    Активен
    labulgara
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #95 -: Октомври 04, 2012, 17:41:39 »

Здравейте!..Всъщност първо искам да се извиня,ако въпросите или като цяло поста ми  не е на място...
    От известно време нещо се случва със мен...Нямам точни обяснения....,но глават ми е пълна с някаква информация,която немога да обясня,все едно не съществуват точните думи за да я интерпретирам...Вечер почти не спя,постоянно сънувам някакви неща,като истински,човешки взаимоотношения,...събуждам се с някаква ярка мисъл в главата си ,без да знам от къде е дошла.като например някаква страхотно дълбока мисъл,оставяйки ме стъписана...
    ..Ще започна подред на нещата,...за да стане по-ясно.И аз като доста други съфорумници от малка съм се чувствала някак различна,сега съм на 29г....Винаги съм се стремяла да бъда добра,да помагам.Осъзнавала съм,че децата около мен са се възползвали винаги от това,но съм знаела,че трябва да продължавам да бъда добра и да им прощавам.Дори имам пресни спомени от времето когато съм била 5/6 год.,но няма да се впускам в разкази,че ще ми отнеме доста време ...,ще разкажа само случка когато бях на 5 год....Аз,сестра ми и по-големите ми братовчеди на село при баба...,Винаги правих всичко,за да ме обикнат,бях винаги изолирвана.Качвах и тримата на количката за дърва и ги теглих като магаре,в следствие имах спукан апендикс,но дълго "на село" естествено баба ми си мисли,че са обикновени коремни болки,докато не стана наистина зле,припадъци,повръщане,и линейката.Преди операция са помолили майка ми да подпише смъртния ми акт,защото шансовете са били минимални...Както и да е оправила съм се....Но аз си спомням,след операцията,че съм с Господ на пазара,и той ми обяснява,че аз трябва да се оправя и да се върна и той ще ми купи здрав орган,...незнам,може и да е глупост,...но...Аз се чувствам различна...от известно време медитирам,абсолютен новак съм в тази област,но имам чувството,че аз цял живот съм го правила,чувството,което изпитвам е някак си познато,...Странното напоследък е това,че се чувствам странно неземна,сякаш само очите ми са тук,за да контролират къде стъпвам,да ям...но нещо не ми е на мястото,някакъв балон над мен ме тегли,незнам,страшно смахнато се чувствам,....моля ви да ми изясните някои неща,благодаря ви преварително....
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #96 -: Октомври 04, 2012, 18:15:19 »

Здравей, labulgara

В отговор на молбата ти, ще ти изясня че е по-добре да изясниш какво да ти се изясни Усмивчица

Ще отбележа, че случката която ти си разказала за апендикса е поучителна с това че ние до голяма степен служим на естествените нужни на тялото и сме отговорни да реагираме на всеки осезаем порив и то не със страх, нито със затворени очи, а с експедитивност, наблюдателност и постоянство.

Като казах постоянство, то ни е необходимо независимо дали градим или рушим, така че в крайна сметка човек, дали съзнателно или не, винаги е постоянен в нещо.

Вече имам идея за съня ти, но ще се радвам да чуя повече, преди да си я избистря.
    Активен
    Selinna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #97 -: Октомври 04, 2012, 20:41:41 »

Цитат
    От известно време нещо се случва със мен... Нямам точни обяснения.... но главата ми е пълна с някаква информация, която не мога да обясня, все едно не съществуват точните думи за да я интерпретирам... Вечер почти не спя, постоянно сънувам някакви неща, като истински, човешки взаимоотношения... Събуждам се с някаква ярка мисъл в главата си, без да знам от къде е дошла, като например някаква страхотно дълбока мисъл, оставяйки ме стъписана...

Здравей. Какво имаш предвид под "постоянно сънувам някакви неща, като истински, човешки взаимоотношения"?
    За някой вид усещания или, както ти го наричаш информация, думи наистина няма. Разликата е като да ти обясняват филм и ти сама да си го гледала - в единия случай само добиваш представа, но сама да си го гледаш, възприемеш и почустваш е съвсем друго.

Цитат
    Винаги съм се стремяла да бъда добра и да помагам. Осъзнавала съм, че децата около мен са се възползвали винаги от това, но съм знаела, че трябва да продължавам да бъда добра и да им прощавам.
    Ако винаги се стремиш да помагаш и да бъдеш добра защо тогава възприемаш ..заинтересоваността на децата към теб като опит да се "възползват от това"? При всички случай децата не са от частта граждани на тази планета, която ще се стреми да те рани нарочно за да се налага да им прощаваш.. При моя доста по - малък опит в живота съм забелязала, че прошка е хубаво да се дава на по - възрастното поколение и то главно, ако обичаш себе си и не искаш да се тормозиш с минали глупости Усмивчица

Цитат
    Дори имам пресни спомени от времето, когато съм била 5/6 год. но няма да се впускам в разкази, че ще ми отнеме доста време ...ще разкажа само случка когато бях на 5 год....
    Да, виждам, че си нямала време да пишеш много... Аз имам спомени дори като по - мъничка. Веднъж разказах на баба за една случка, когато брат ми е бил в креватчето, а аз съм искала да му бръкна в очето да видя какво ще стане хахаха. Разликата ни е две години, а тя остана леко озадачена, защото тогава съм била на 2 - 3 годинки хахаха =)

Цитат
    Аз се чувствам различна... от известно време медитирам, абсолютен новак съм в тази област, но имам чувството, че аз цял живот съм го правила, чувството, което изпитвам е някак си познато..
    Да, нормално е, когато се връщаме към истинската ни природа да чувстваме/виждаме познати неща - това, което се случва с нас е доста вероятно да ни се е случвало на идване, но просто да нямаме спомени за това нещо и когато го изпитаме пак да ни е познато. От тук и въпроса - А откъде знаеш, че си абсолютен новак в тази област?  Плезещ се

Цитат
    Странното напоследък е това, че се чувствам странно неземна, сякаш само очите ми са тук, за да контролират къде стъпвам, да ям ...но нещо не ми е на мястото, някакъв балон над мен ме тегли, не знам, страшно смахнато се чувствам....
    Като си говорим за сънища ..сутринта тръгнах да ходя на училище.. така, че...
    Welcome to the club!  Ухилен
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    labulgara
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #98 -: Октомври 04, 2012, 23:47:57 »

Цитат
    От известно време нещо се случва със мен... Нямам точни обяснения.... но главата ми е пълна с някаква информация, която не мога да обясня, все едно не съществуват точните думи за да я интерпретирам... Вечер почти не спя, постоянно сънувам някакви неща, като истински, човешки взаимоотношения... Събуждам се с някаква ярка мисъл в главата си, без да знам от къде е дошла, като например някаква страхотно дълбока мисъл, оставяйки ме стъписана...

Здравей. Какво имаш предвид под "постоянно сънувам някакви неща, като истински, човешки взаимоотношения"?
    За някой вид усещания или, както ти го наричаш информация, думи наистина няма. Разликата е като да ти обясняват филм и ти сама да си го гледала - в единия случай само добиваш представа, но сама да си го гледаш, възприемеш и почустваш е съвсем друго.

Охооо,..личи си колко съм бързала,.. объркан пост,словоред и препинателни знаци...Та за сънищата имам напредвид,че са като истински случки,не нещо объркано ,...сънувам как имам странни човешки взаимоотношения с заобикалящите ме( с тези които не се имам много се срещаме и прегръщаме ,с други пък които се разбирам се караме..)
    Относно асоциацията  с филма е така,но аз май цял живот имам проблем с това да се изразявам,като се замисля,..предпочитам да слушам,не да говоря,...а и рядко ме интерисуват разговорите на околните,...неискам да прозвучи грубо,но са ми повърхностни и безинтересни,...
    В живо та си съм имала само трима приятели, с които е било достатъчен един поглед и две думи да се разберем,...а на другите,колкото и да им обяснявам,сякаш не говорим един и същ език.

Цитат
    Винаги съм се стремяла да бъда добра и да помагам. Осъзнавала съм, че децата около мен са се възползвали винаги от това, но съм знаела, че трябва да продължавам да бъда добра и да им прощавам.
    Ако винаги се стремиш да помагаш и да бъдеш добра защо тогава възприемаш ..заинтересоваността на децата към теб като опит да се "възползват от това"? При всички случай децата не са от частта граждани на тази планета, която ще се стреми да те рани нарочно за да се налага да им прощаваш.. При моя доста по - малък опит в живота съм забелязала, че прошка е хубаво да се дава на по - възрастното поколение и то главно, ако обичаш себе си и не искаш да се тормозиш с минали глупости Усмивчица ..

Така съм го чувствала навремето,знаех,че държанието им спрямо мен не е било честно,може и глупост да е било,..не казвам,4е днес не продължавам да бъда същия 4овек.Може и семейството ми да ме е възпитавало така,..
    « Последна редакция: Октомври 05, 2012, 11:50:41 от Модератор » Активен
    labulgara
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #99 -: Октомври 05, 2012, 01:12:57 »

Здраве,Sine Wave Zero!!!
    ...Не знам какво точно да разкажа,..но знам,че откакто се помня,съм склонна на силни и дълбоки депресии,..още от малка,..4есто пла4а с повод и без повод...,знам,че докато моите връстници са живеели безгрижно и необременени,аз съм се вглъбявала в разни мисли,..и съм се чудила как успяват да бъдат щастливи,слепи ли са ,за да видят колко болка има по света и т.н.т.....може би е просто характер моето или лабилна психика,...но все пак защо???...Израстнала съм в стабилно и топло семейство,..никога не ми е липсвало оби4 и подкрепа,а винаги съъм 4увствала недостиг...
    От съвсем малка взех да търся някаква утеха в Господ,а за моите тогава 7/8 год.,родителите ми се караха,4е съм била много набожна...Имам и един плюс в характера хиии,...имам силна интуиция спрямо лъжата/истината,..доброто/лошото,...разшифровам ги на мига и почти никога не съм се подвеждала...
    ..Искам да споделя нещо странно с вас,което ми се случи наскоро..след един от скандалите със съпруга ми,легнах на дивана,затворих очи ,да се отпусна ,за да преглътна обидите,..и изведнъж усетих нещо като целувка върху устните си,като топъл гъдели4кащ дъх,...спрях да дишам за миг,като си мислехх,4е е дъхът,който се спуска от ноздрите ми,но не.."целувките" продължиха..след това дълбоко в себе си се почувствах силно оби4ана,4е някъде нешо ме оби4а,...незнам може би е била фантазията м и,някакво втълпяване,...но факт,4е се по4увствах от вси4ко това щастлива и оби4ана...
    Активен
    balar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: В КЪЩИ ПРЕД КОМПА
  • индиго ама ренегат:)

« Отговор #100 -: Октомври 06, 2012, 11:49:43 »

Нека първо сме Човеци. И независимо от обстоятелствата да не го забравяме. Силното се огъва,  но не се чупи. И в страданието има радост, стига да може да бъде забелязана. Първо да сме Хора и после другото. До скоро само си четях тук, но не отдавна попаднах в един форум на американски индиго на нещо, което ме ужаси. Нищо чудно че там стават масови убийства. Пишещите в оня форум обсъждаха Тридневния Мрак и как хората щели да станат животни. И... на тези американски индиги им трябвали оръжия за да воюват със зверохората. Ей затова съм индиго-ренегат. Ако това стане наистина ако ще жив да ме разкъсат,  но срещу Човек ръка няма да вдигна.
    Активен
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

« Отговор #101 -: Октомври 06, 2012, 12:18:10 »

balar, това за което говориш в Америка ми напомня за секта някаква и хора с промити мозъци. А относно тридневния мрак, това мисля че е споменато дори в библията. Ще дойде края на света, три дни ще настъпи мрак. Даже някъде четох като дете, че тогава щял да се отвори ада и всички демони да излязат на земята. Те ще приемат човешки облик и ще се преструват на хора които познаваме, но ние не трябвало да им вярваме и да не отваряме да ги пускаме в домовете си. И такива разни. Въобще кое е вярно кое не незнам, обаче някои използват тези неща да насаждат масова психоза и после това все ще избие нанякъде. Въобще хора много е важно да не губим здравия си разум. Промени винаги е имало и ще има, я докарайте тука един римски центурион да видим как ще се чувства в нашия свят. Ухилен
    Активен
    Страници:  1 ... 5 6 [7]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо като не искам да съм овца да съм коза?
    Езотерика
    ruanda 6 1065 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 14:00:44
    от Sine Wave Zero
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    Всичко относно индиготата
    echo105 3 3166 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    Какъв съм ?
    Въпроси и отговори
    execute 11 661 Последна<br />публикация Април 15, 2012, 18:20:23
    от execute
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 2335 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...
    Какво съм аз ако въобще съм нещо? « 1 2 »
    Децата индиго
    Wiki_ 24 2232 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 20:35:28
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright