Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Поредният питащ...индигоусещаш се Човек!!!
1 - 3 (14.3%)
2 - 18 (85.7%)
Общ брой гласове: 18

Страници:  1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго ли съм?  (Прочетена 9575 пъти)
dream_sex
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #75 -: Ноември 09, 2011, 15:47:21 »

На 17 години съм, висок съм 1.90м,много добре изглеждам ,много добра физика имам  и много пъти  по -силен физически съм от останалите ми връстници,а  дори и от доста по-големите от мен , мисля за неща ,които те дори не са си мислели да се замислят.Отдава ми се всичко -футбол,баскетбол,волейбол,карти,шах,учене,всичко за което се захвана...Умея да манипулирам съзнанията на хората,винаги аз искам да водя групата ,независимо как ,кога и с кой!Имам чувството ,че съм роден да бъде шеф,да бъде нещо повече ,нещо което да обърне света в правилната посока! Мислих си ,че съм плод на радиацията ... Не мога да захвана нещо за по-дълго време ,често съм на моменти...Изпадам често в депресия ,чувствителен съм , не мога да позволя ,на който и да било да се разпорежда с мен и живота ми,мисля ,че съм много повече от останалите и още куп неща ,с които намирам разликата между мен и приятелите ми и чак сега разбрах,че може и да е така ! Може би бихте ми дали съвети как да се изчистя съмненията си или на кратко да разбера какво съм!  : ]
Активен
Harpi
Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #76 -: Ноември 09, 2011, 22:02:49 »

ЧОВЕК
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    извън Вехонт
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« Отговор #77 -: Ноември 09, 2011, 22:41:01 »

Ти какво искаш да си? Какво искаш да ти кажем, че си? Специален? Че се възхищаваме от хора с такъв външен вид?
    Искаш "да обърнеш света в правилната посока", искаш да се възхитим от добронамерените ти желания? Защо казвам това? Защото си пропуснал да споменеш най-важното – какво смяташ за "правилна посока"?

Цитат
    мисля за неща, които те дори не са си мислели да се замислят.

Какви неща по-точно? И защо мислиш, че това те прави нещо повече от тях?

Казваш, че умееш да манипулираш. Какво значи човек да манипулира – да не се съобразява с мислите, идеите и стремежите на другите. Един истински водач, съответно, не манипулира. Или не си се изразил правилно, или ако си се изразил правилно,.. това не е особено добре.

Казваш, че си различен. Да, така е. Различен си. Както и всички са различни.

Защо реши първо да кажеш, че си висок 1.90м., че изглеждаш добре и си по-силен физически от връстниците си?
    Аз не мога да ти кажа Ти какво си. Но мога да ти кажа, че излишно се възхищаваш от външния си вид и уменията си. Е, хубаво е да си 1.90, още по-хубаво е, ако ти се отдават спортовете.. но това не те прави нищо повече от другите. Нито по-малко.

Искаш съвет..: вгледай се във вътрешния си свят. И там наистина ще видиш Нещо уникално, "Нещото", което те прави различен. Защото такова "нещо" има във всички.
    Активен
    dream_sex
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #78 -: Ноември 09, 2011, 22:46:21 »

Ти какво искаш да си? Какво искаш да ти кажем, че си? Специален? Че се възхищаваме от хора с такъв външен вид?
    Искаш "да обърнеш света в правилната посока", искаш да се възхитим от добронамерените ти желания? Защо казвам това? Защото си пропуснал да споменеш най-важното – какво смяташ за "правилна посока"?

Цитат
    мисля за неща, които те дори не са си мислели да се замислят.

Какви неща по-точно? И защо мислиш, че това те прави нещо повече от тях?

Казваш, че умееш да манипулираш. Какво значи човек да манипулира – да не се съобразява с мислите, идеите и стремежите на другите. Един истински водач, съответно, не манипулира. Или не си се изразил правилно, или ако си се изразил правилно,.. това не е особено добре.

Казваш, че си различен. Да, така е. Различен си. Както и всички са различни.

Защо реши първо да кажеш, че си висок 1.90м., че изглеждаш добре и си по-силен физически от връстниците си?
    Аз не мога да ти кажа Ти какво си. Но мога да ти кажа, че излишно се възхищаваш от външния си вид и уменията си. Е, хубаво е да си 1.90, още по-хубаво е, ако ти се отдават спортовете.. но това не те прави нищо повече от другите. Нито по-малко.

Искаш съвет..: вгледай се във вътрешния си свят. И там наистина ще видиш Нещо уникално, "Нещото", което те прави различен. Защото такова "нещо" има във всички.

..................... браво много "изчерпателен " отговор...само не разбрах защо си загубил около 15 мин от деня да ми напишеш критика ?! Усмивчица
    Активен
    извън Вехонт
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« Отговор #79 -: Ноември 09, 2011, 23:01:40 »

Не ти пиша критика, а ти казвам как изглеждат нещата от страни. А от страни изглежда, че твърде много държиш на външния си вид, след като започна първата публикация с описание точно на това.

Ако беше написано в отговора ми нещо от сорта "браво, продължавай все така, роден си да бъдеш лидер" щеше да се зарадваш най-вероятно, а сега се чувстваш жегнат.

И колкото и да ти се струва остър тонът ми, прочети пак това:
    Цитат
    вгледай се във вътрешния си свят. И там наистина ще видиш Нещо уникално, "Нещото", което те прави различен.

Може да се замислиш, може и да кажеш, че не приемаш съвети от "заядливци". Ти решаваш.
    Активен
    dream_sex
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #80 -: Ноември 09, 2011, 23:23:12 »

Не ти пиша критика, а ти казвам как изглеждат нещата от страни. А от страни изглежда, че твърде много държиш на външния си вид, след като започна първата публикация с описание точно на това.

Ако беше написано в отговора ми нещо от сорта "браво, продължавай все така, роден си да бъдеш лидер" щеше да се зарадваш най-вероятно, а сега се чувстваш жегнат.

И колкото и да ти се струва остър тонът ми, прочети пак това:
    Цитат
    вгледай се във вътрешния си свят. И там наистина ще видиш Нещо уникално, "Нещото", което те прави различен.

Може да се замислиш, може и да кажеш, че не приемаш съвети от "заядливци". Ти решаваш.
    Да ,прав си за някой неща.
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 74

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #81 -: Ноември 13, 2011, 16:24:40 »

Ти си комплексар. И няма да се сърдиш. Ако искам, мога и да те хваля колкото щеш, ако това ти е целта, но аз съм честен човек. Не се притеснявай, всичко се изглажда с времето, и аз съм имал комплекси преди, ама сега ми е през оная работа. Никога не позволявай на Егото ти да контролира вътрешното ти Аз, камо ли останалите. И аз на моменти се чувствам повече от другите и имам нужните доводи, но знам, че не съм прав. Ако наистина си добър на шах и учене, значи си умен човек и трябва да хванеш мисълта ми. Да си лидер е хубаво, всеки се стреми да бъде начело, но това си има и недостатъци. Запомни - повечето сила иска повече отговорности. Това ще ти кажа. От ТЕБ зависи дали ще пожелаеш да се развиваш, или ще останеш да си лежиш спокойно със стари лаври. Само знай, че всяка секунда, загубена във възвеличаване означава 1 позиция по-назад в класацията. Успех!
    П.П. Пак ти казвам, нямам нищо лично против теб, не се кахъри за щяло и нещяло. За мен хората, които говорят без нищо да казват, нищо не правят, затова и никога няма да ме видиш да блещя безсмислици.
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #82 -: Ноември 28, 2011, 14:12:28 »

Може вече да звучи банално , се довери на интуицията. Прегледай отгоре-отгоре темите и виж какво привлича вниманието ти. След това виж леко ли го четеш , ако не ти върви и имаш някакви спирки , спираш и хващаш следващото. Представяш си че имаш твой си дететектор на лъжата и му се доверяваш. Пробвай на шега ,като игра и ще видиш на къде ще те доведе . Успех.
    Мисля,че съветът е правилен.Аз прочетох книгата "Души индиго",тъй като съм на 45.Там намерих доста отговори и после попаднах и на сайта
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Sanx
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #83 -: Декември 02, 2011, 13:36:34 »

Струва ми се, че тази под прякора "щрудел", е просто някаква изгубена душa. Вижда, че доста хора от този форум се радват, че наистина са ,,Индиго'', а пък тя горката не може да намери какво е точно, и започва да се обръща към всички (макар и преди да е вярвала в това) така все едно сме някакви фантазьори. Познавам доста такива хора, с ниско самочувствие и гледат на кого да си го изкарат.
    Като мислиш, че сме "страхливци" и "смешници", предлагам ти да не влизаш тук, не казвам, че те гоня (не съм никой, просто 14 годишно момче, а и нямам право), просто имам чувство (а това чувство не ме лъже), че ти си ЧОВЕК, като НАС, НЕ СИ ИНДИГО ИЛИ НЕЩО ДРУГО.
    Само че с едно нещо сме по-висши от теб - помисли какво е то.
    Не говоря за това, че ние сме еди си какво си, а за това, че си сигурно някое фейсбук момиче с 2000 приятели и се снимаш отгоре за да ти се видят "големите" гърди. Спирам, че се изнервих.

Global Moderator - Коментар Sanx, гореспоменатите правила, не са само за Щрудел! Добре е да се опитаме да не се поддаваме на провокации и да спазваме добрия и умерен тон, следвайки темата на дискусията, в която оставяме мнението си. Нека се опитаме да обръщаме внимание на нещата, които ни радват и биха ни били от полза, а не на тези, които ни дразнят и изнервят.

« Последна редакция: Декември 02, 2011, 17:08:30 от soulSurgery » Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #84 -: Декември 03, 2011, 02:59:48 »

Незнам какво значение има "Индиго".Забелязал съм,че стана нещо като "мода"...Много е грозно от страни.Опитвам се да разебера Щрудел,и мисля че горе-долу се справям.Може и всеки който казва,че е индиго да е.Но това,че си индиго не означава,че си добър и щастлив.Все пак не може да има добро без зло или каквото и да е без неговата противоположност.Тогава няма как да има любов без омраза.Всичко трябва да е в нормалните граници на нещата и всичко ще върви както трябва.Абе всичко си е замислено и то много добре,само дето ние човъркаме в системите си и си правим престоя тук още по сложен...Ама всеки си има глава на раменете и знае,кое е добре за него и кое не е.До някъде съм съгласен с мнението на Щрудел,но не мога да нареча хората,които наистина си лепват "етикет"-а Индиго само за да бъдат забелязани - недоволни и отчаяни.Всеки има нужда от подкрепа,а ние в този форум мисля,че предлагаме точно това - подкрепа и разбиране.Всеки може да бъде какъвто иска,защото живее в своята реалност и нещата там са както той иска.

Вътрешната Вселена на човек е много сложна,даже еднакво сложна с тая около нас.И мога да твърдя,че Господ всъщност ни е създал като една от многото Му разновидности.Способна сама да избира как да се развива,и това дава разнообразието във Вселената.Има ли свободна воля има разнообразие.Всичко протича по един огромен и съвършен план.От начало до край и чак до безкрайността.Без лимитна еволюция към безкрайното.И все пак предпочитам да не си спомням какво е станало преди да дойда тук,и "не бих искал" (въпреки,че ми е адски интересно) да разбирам какво ме очаква...
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #85 -: Декември 03, 2011, 14:37:59 »

Чакайте бе, хора, малко по-спокойно. Не знам какво ще стане до 2012, ама то ние сами ще се избием дотогава. Много ми е интересно защо се ядосвате на хора, които казват, че са индигота? Завиждате им, че се чувстват специални ли. Ами, нека, нека се залъгват, щом се чувстват щастливи, какво лошо има в това? Какво, нима е по-добре да се вглъбяваме в реалността и да се чудим как да намерим някой друг свободен лев, че да си вземем чифт гащи, защото пари не достигат? Или пък да ревем, плащайки си тока? Ами, щом човек му е хубаво да се чувства по един начин, нека продължава. Най-важното е да сме щастливи. Другото - майната му. Щастливият човек винаги знае какво да направи и винаги се цели да остане такъв. Това, че някой е лепнал на себе си етикет "виолетка" и се бие в гърдите, че е такъв, не го прави такъв. Прави го пръдльо, дето не знае какво друго да измисли, че да се води духовен водач. Но, ако сте над потенциала на тези "гениални" кибер звезди (даже и Вселени), просто ги подминете с усмивка.
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #86 -: Декември 03, 2011, 18:54:14 »

Чакайте бе, хора, малко по-спокойно. Не знам какво ще стане до 2012, ама то ние сами ще се избием дотогава. Много ми е интересно защо се ядосвате на хора, които казват, че са индигота? Завиждате им, че се чувстват специални ли. Ами, нека, нека се залъгват, щом се чувстват щастливи, какво лошо има в това? Какво, нима е по-добре да се вглъбяваме в реалността и да се чудим как да намерим някой друг свободен лев, че да си вземем чифт гащи, защото пари не достигат? Или пък да ревем, плащайки си тока? Ами, щом човек му е хубаво да се чувства по един начин, нека продължава. Най-важното е да сме щастливи. Другото - майната му. Щастливият човек винаги знае какво да направи и винаги се цели да остане такъв. Това, че някой е лепнал на себе си етикет "виолетка" и се бие в гърдите, че е такъв, не го прави такъв. Прави го пръдльо, дето не знае какво друго да измисли, че да се води духовен водач. Но, ако сте над потенциала на тези "гениални" кибер звезди (даже и Вселени), просто ги подминете с усмивка.

Всеки сам си носи кръста ! Намигване
    Активен

Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #87 -: Декември 07, 2011, 20:12:28 »

На 17 години съм, висок съм 1.90м,много добре изглеждам ,много добра физика имам  и много пъти  по -силен физически съм от останалите ми връстници,а  дори и от доста по-големите от мен , мисля за неща ,които те дори не са си мислели да се замислят.Отдава ми се всичко -футбол,баскетбол,волейбол,карти,шах,учене,всичко за което се захвана...Умея да манипулирам съзнанията на хората,винаги аз искам да водя групата ,независимо как ,кога и с кой!Имам чувството ,че съм роден да бъде шеф,да бъде нещо повече ,нещо което да обърне света в правилната посока! Мислих си ,че съм плод на радиацията ... Не мога да захвана нещо за по-дълго време ,често съм на моменти...Изпадам често в депресия ,чувствителен съм , не мога да позволя ,на който и да било да се разпорежда с мен и живота ми,мисля ,че съм много повече от останалите и още куп неща ,с които намирам разликата между мен и приятелите ми и чак сега разбрах,че може и да е така ! Може би бихте ми дали съвети как да се изчистя съмненията си или на кратко да разбера какво съм!  : ]

Божее...Не искам да съм на твоето място...Да имаш всичко това,и да не ти носи щастие ?! Сигурно е гадно...
    Активен

notlike
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #88 -: Декември 18, 2011, 15:47:15 »

Не се притеснявай за интуцията. В началото е трудно, но напоследък разчитам доста на нея.... и успявам засега!
    Активен

Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #89 -: Декември 19, 2011, 08:15:25 »

Много е полезна !!!
    Активен

Страници:  1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо като не искам да съм овца да съм коза?
    Езотерика
    ruanda 6 1020 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 14:00:44
    от Sine Wave Zero
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    Всичко относно индиготата
    echo105 3 3050 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    Какъв съм ?
    Въпроси и отговори
    execute 11 617 Последна<br />публикация Април 15, 2012, 18:20:23
    от execute
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 2189 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...
    Какво съм аз ако въобще съм нещо? « 1 2 »
    Децата индиго
    Wiki_ 24 2104 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 20:35:28
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright