Духовно развитие

Анкета
Въпрос: Поредният питащ...индигоусещаш се Човек!!!
1 - 3 (14.3%)
2 - 18 (85.7%)
Общ брой гласове: 18

Страници:  1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго ли съм?  (Прочетена 10106 пъти)
xxx
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #15 -: Февруари 21, 2011, 23:40:17 »

Ами и аз съм на 17 обаче ми остава малко да направя 18 затова писах така.От Пазарджик съм.Аз много добре познавам хората само като ги видя някак си...немога да го обясня,но като видя човек и знам какъв е-добър,лош и т.н.Просто няма хора които да не злоупотребяват с мен,такива са времената.И това не ми харесва много пъти съм опитвал да се променя,да стана като тях гаден,използвач но все не става,винаги се провалям.Между другото миналото лято направих моноцикъл сис винстрол и да ви кажа 2 месеца бях свръхчовек.Понеже както ви казах познавам хората и само като погледна някой ми се искаше да го убия.Винстрола е андрогенен затова така се получава.Ако някой ме прецакаше директно му скачах на веждата и нямах проблеми,но като свърши цикъла и всичко си дойде на мястото.Обаче имаме и еднакви никове,харесва ми Усмивчица http://www.youtube.com/watch?v=nlXtLpcsPAI&feature=player_embedded това го видях във една от темите а съм го хващал и със телефона у нас в моята стая,същото синьо като проблясъци и трепти а веднъж като го снимах имаше глава като на жена която гледа лошо.Офф направо умирам от страх Тъжен
« Последна редакция: Февруари 21, 2011, 23:56:14 от xxx » Активен
xxx
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #16 -: Февруари 22, 2011, 17:43:22 »

Сега се сетих нещо друго за което искам да попитам.Понякога ми се случва да не помня какво съм правил във определени моменти или какво са ми казали.А и имам една приятелка която е 1:1 като мен(без тези неща които сега описах) и когато планираме да направим нещо заедно в 80% от случайте се проваля по някакви супер случайни причини.
Активен
desy_v
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #17 -: Май 29, 2011, 22:03:16 »

...за начало ...Здравейте!!!...
...имам усещането, че имам нужда от вашите отговори...
...въпросът е един...и за статистиката, е като на всички останали...Индиго Хюман ли съм???...
...ще съм в дълбоко удовлетворение от контакти и мнения...
...а за инфо, като начало...въпросът Дали съм???...възникнава от определението "различен, особен, невалиден Човек, трудно вписващ се в общата картина Живот"...
...Давайте!!!
Активен
Sentinel
SentinelOfLove
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 368

• Град: Sofia
  • « Отговор #18 -: Май 29, 2011, 22:07:42 »

Здрасти и добре дошла в форума Усмивчица Ако искаш ме аддни в скайп, там мога да ти дам много отговори Усмивчица ( k.e_shade ми е скипито)

Иначе думата "индиго" си е просто етикет Усмивчица Да си или да не си няма никакво значение, важното е за себе си каква си, като личност и всичко Усмивчица
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #19 -: Май 29, 2011, 23:14:16 »

Това, че се усещаш различна от останалите не означава, че си индиго. На Земята има и други души, освен "индиго" и може да си всяка една от тях. Важното за теб е да опознаеш себе си, а това се получава като се обърнеш към самата себе си и потърсиш отговорите на въпросите си там. Имаш ли желание отговорите ще дойдат при теб.
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #20 -: Май 30, 2011, 00:08:19 »

Това, че се усещаш различна от останалите не означава, че си индиго. На Земята има и други души, освен "индиго" и може да си всяка една от тях. Важното за теб е да опознаеш себе си, а това се получава като се обърнеш към самата себе си и потърсиш отговорите на въпросите си там. Имаш ли желание отговорите ще дойдат при теб.

Така е Усмивчица Индиготата са просто малка част от всичко останало Усмивчица Не са сами Намигване
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #21 -: Май 30, 2011, 14:04:22 »

Слушайте хора, не се главозамайвайте, това хич не е на добре! Гонете мисията на живота си, просветлявайте се, живейте духовен живот, но не забравяйте, че ВСЕ ОЩЕ живеете в триизмерен свят и загуба на реалността може да ви докара до лудницата. Точно затова периодът се нарича ПРЕХОД (от тази към нова, по-добра реалност), а не СКОК. Мнозина казват, че аз съм кристален, но дори и червен, абе, какъвто и да съм, аз знам, че без другите, аз не съм същия! Благодарете на добрите и на злите, че са такива, каквито са, защото те оформят ВАС! Успеете ли да се настроите към по-високите вибрации (разбирайте го, по-добри честоти, на прост език вършене на добри дела), вие сте готови за прехода. Не мисля, че целта на този преход е да измре повече паплач, напротив - колкото се може повече хора да успеят да минат с двата крака в следващите измерения и да подадат ръка на тези, които на се успели. А дали си индиго, кристален, дъга, ако ще и бананов, просветлиш ли се навреме, ти определено ще успееш! Така че, хора, не се притеснявайте дори да не сте "специални". Всъщност, да се гордеете измежду приятелите си с това, че сте индиго, подсказва, че сте плитък човек и по-скоро ви праща в ниските честоти, което не е от ваша полза. Обичайте се, помагайте, бъдете състрадателни и ще заживеете един по-добър живот, пък било то в третата, петата или двадесет и девета реалност!
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #22 -: Май 30, 2011, 17:02:46 »

Слушайте хора, не се главозамайвайте, това хич не е на добре! Гонете мисията на живота си, просветлявайте се, живейте духовен живот, но не забравяйте, че ВСЕ ОЩЕ живеете в триизмерен свят и загуба на реалността може да ви докара до лудницата. Точно затова периодът се нарича ПРЕХОД (от тази към нова, по-добра реалност), а не СКОК. Мнозина казват, че аз съм кристален, но дори и червен, абе, какъвто и да съм, аз знам, че без другите, аз не съм същия! Благодарете на добрите и на злите, че са такива, каквито са, защото те оформят ВАС! Успеете ли да се настроите към по-високите вибрации (разбирайте го, по-добри честоти, на прост език вършене на добри дела), вие сте готови за прехода. Не мисля, че целта на този преход е да измре повече паплач, напротив - колкото се може повече хора да успеят да минат с двата крака в следващите измерения и да подадат ръка на тези, които на се успели. А дали си индиго, кристален, дъга, ако ще и бананов, просветлиш ли се навреме, ти определено ще успееш! Така че, хора, не се притеснявайте дори да не сте "специални". Всъщност, да се гордеете измежду приятелите си с това, че сте индиго, подсказва, че сте плитък човек и по-скоро ви праща в ниските честоти, което не е от ваша полза. Обичайте се, помагайте, бъдете състрадателни и ще заживеете един по-добър живот, пък било то в третата, петата или двадесет и девета реалност!

Напълно подкрепям, особено мисълта че е ПРЕХОД, а не скок. В известен смисъл и аз се изолирах от материалното израстване напоследък - за което имам да си взимам поука. Изглежда нищо няма да стане изведнъж, каму ли ако тръгнем да се асоциираме с "индиговщината". Самото ни отношение показва какви сме в действителност.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #23 -: Май 30, 2011, 17:39:51 »

Имаше една много хубава песен, в която се пееше "Аз ли съм или не съм"... Ако някой я знае - да ми каже! Благодаря предварително!
    Активен
    Psychedelia
    Гост
    « Отговор #24 -: Май 30, 2011, 17:46:14 »

Имаше една много хубава песен, в която се пееше "Аз ли съм или не съм"... Ако някой я знае - да ми каже! Благодаря предварително!

Стефан Вълдобрев - Аз ли съм или не съм? Или някоя друга?

П.С.: Извинявам се за спама.
    « Последна редакция: Май 30, 2011, 18:18:26 от Psychedelia » Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #25 -: Май 30, 2011, 17:56:22 »

Стефан Вълдобрев - Аз ли съм или не съм? Или някоя друга?

Благодаря! Една от любимите ми неизвестни радио песни!Е, вече е сред известните ми!
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #26 -: Май 30, 2011, 21:49:54 »

+1 Усмивчица
    Активен
    desy_v
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Май 30, 2011, 22:03:47 »

....здравейте, пипъли...

...преходни, сходни и разнородни, без  значение кой за какъв се оределя....интересното е, че вчера се събудих и осмислих усещането си като индиго-човечец...е знам, просто ми дойде като осенение...а, днес вече имах на два пъти някакво усещане за очакване на две-три случки от деня....просто ги предусетих???

...каквото и да съм...искам да се разбера??!!!

...да ми помогнете да го направя, ще съм ви благодарна?!
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #28 -: Май 30, 2011, 22:06:11 »

Явно някой от вас не обича конкретиката и не желае тези, които се стремят към истината да я достигнат, но знайте, Истината винаги излиза наяве!
    Активен
    desy_v
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Май 30, 2011, 22:10:07 »

...за това се бора...за Истината...за съотнасянето й с голяма сериозност към Нея самата...а поради факта, че никой не може обективен за себе си самият, затова се обръщам към вас, за координация и разбиране!!!
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо като не искам да съм овца да съм коза?
    Езотерика
    ruanda 6 1065 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 14:00:44
    от Sine Wave Zero
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    Всичко относно индиготата
    echo105 3 3166 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    Какъв съм ?
    Въпроси и отговори
    execute 11 661 Последна<br />публикация Април 15, 2012, 18:20:23
    от execute
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 2335 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...
    Какво съм аз ако въобще съм нещо? « 1 2 »
    Децата индиго
    Wiki_ 24 2232 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 20:35:28
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright