Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Поредният питащ...индигоусещаш се Човек!!!
1 - 3 (14.3%)
2 - 18 (85.7%)
Общ брой гласове: 18

Страници:  [1] 2 3 ... 7   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго ли съм?  (Прочетена 9468 пъти)
Sky
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: Януари 31, 2011, 22:21:09 »

Здравейте!От както за пръв път чух за деца индиго през лятото на 2009г. останах с учудване.Сещам се, че гледах предаването на майките по БТВ.Говореха за децата индиго.Разказваха за тях.Проблема беше, че на всичките от тях признаци аз отговарях!Също така те казаха, че децата индиго били много надарени от към информационните технологии и компютрите.От тогава на сам чета от време на време на тази тема.Тази вечер пък ми скимна да потърся отново за индиго и попаднах на вашия форум.Останах много радостен тъй като мисля, че тук ще се разясни всичко около индиготата.Та нека кажа какво ме вълнува и защо пиша тази тема.
Роден съм през 1996г.В една от вашите теми прочетох, че едва ли не децата индиго имат нещо общо с числото 11.Ха ами какво ли общо имам отново аз?Ами роден съм на 11 дата!Също така съм неколкократен медалист по информационни технологии и от всичките признаци, които прочетох за децата индиго аз проявявам всичките до 1!Също така както се пишеше в единия понякога в общуване с някого успявам да доловя отговора малко преди човека да го изрече.Понякога без да искам успявам да предскажа някои работи и все още незнам как става, но факт.Може ли да ми кажете как "да се грижа" за себе си по-добре от учите на по-голям индиго?Ще съм ви много благодарен!
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Януари 31, 2011, 23:32:01 »

Аз не знам какво си, но ще ти кажа - каквото и да си, не допускай да се възгордяваш Усмивчица
Активен
Sky
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Февруари 01, 2011, 00:53:12 »

Точно обратното на възгордяването съм.Уж един от признаците бил ниско самочувствие(което си го имам).
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #3 -: Февруари 01, 2011, 01:05:56 »

Тук и не само(навсякъде) има много информация,търси и ще намериш.

Кой каквото и да ти каже ще бъде според него най-доброто,но това което е било Добро за Буда не винаги е добро за тебе.

Индиго или не ти си толкова специална колкото и всяко едно нещо,нито повече нито по-малко.

Ако си с ниско самочувтвие има вероятност да го нахраниш с някой етикет като този Индиговия.

Ти си по близо до всеки един отговор който търсиш от колкото ние бихме те поставили някога.
Успехът ти е сигурен!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
air_fairy
Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #4 -: Февруари 01, 2011, 01:35:18 »

Здравей и добре дошъл! Надявам се, че тук ще намериш част от отговорите за теб, както и чрез споделения опит на другите. Отговора на въпроса дали си или не си Индиго не е толкова важен. Защото това не е признак на специалност. Това е същност с определени заложби, които ти съзнателно решаваш да развиваш или не. Объркването, неразбирането и ниското самочуствие също не са такъв показател, по скоро е временно проявление, през което кой ли не е минал докато се изгради като личност. По-скоро Индигото е носител на истинските ценности, изначалните. Това извира от него и това го прави различен ако е в противоречие с общоприетите. В много от постовете си съм писала и продължавам да повтарям, че порочния кръг от въпроси за цвета на аурата, отговарянето на въпросници и класификацията само объркват човек. Както и причисляването към определена група и разпознаването на себе си като различен. Защото истината е че всички сме различни и всички сме уникални. Всички имаме различни заложби, енергийни сигнатури, уникален микс от опитности и индивидуалност. Всички сме съвършенни в своята несъвършенност. И дълбокото осъзнаване на това кой си ти, искреното обръщане към себе си, разпознаването на всички положителни страни и приемането на отрицателните такива са ключа към балансиране на личността и осъзнаване на мястото ти в общата картинка на фона на семейство, приятели, общество като цяло. И тогава вече може да започнеш да се развиваш пълноценно и съзнателно, като няма никакво значение дали си Индиго или не. Резултата е един, развитие. И ако по пътя получаваш удоволетворение, хармония, разбиране за нещата това е правилното за теб Усмивчица Така несъмнено и привличаш хората, които да ти помогнат в това ти развитие. Говоря от собствен опит. Срещаш хора, които ди дават определени опитности, други са носители на уроци, трети са временни явления по пътя ти. Но никога не си сам в търсенето си. Просто това е вселенския закон на привличането. Ако искаш да се учиш учителя ще те намери. Има хора тук, които могат да помогнат и да дадат част от отговорите, но истината е лична. Пожелавам ти успех по пътя на развитието и израстването.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    nre
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #5 -: Февруари 01, 2011, 02:06:42 »

Ако си с ниско самочувтвие има вероятност да го нахраниш с някой етикет като този Индиговия.

Цитат на: Sky
    Също така съм неколкократен медалист по информационни технологии
    Sky, поздравявам те за медалите. Продължавай да се развиваш, защото не е важно какъв се е родил човек, а как е съумял да използва потенциалът си за да се развие още повече! Очевидно ти се развиваш с бързо темпо!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Февруари 01, 2011, 21:27:31 »

Точно обратното на възгордяването съм.Уж един от признаците бил ниско самочувствие(което си го имам).
    Аз не казах, че в момента си горделив, а да не допускаш това да става в бъдеще Усмивчица
    Активен
    Sky
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Февруари 02, 2011, 00:08:41 »

Благодаря ви на всички за изказаните коментари!Всички сте прави, с това което казвате!Наистина трябва да сам да си решавам какво да правя, а не да търся разни неща от по форумите, но ми хрумна, че може да науча някой "трик" за децата индиго Усмивчица
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Февруари 02, 2011, 01:03:29 »

Индиготата нямат "Трикове" а опитности. Просто открий твоята и я развивай. Така и сте се чустваш най-хармонично и реализиран Усмивчица Успех
    Активен

nre
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #9 -: Февруари 02, 2011, 03:00:57 »

Индиготата нямат "Трикове" а опитности. Просто открий твоята и я развивай. Така и сте се чустваш най-хармонично и реализиран Усмивчица Успех

Доколкото разбрах, той вече я е открил и осъвършенствал
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Февруари 02, 2011, 10:02:53 »

За други опитности говоря Намигване За опитностите, заложени на душата в духовния свят, които могат да се проявят или не на ниво Земен живот. Говоря за осъзнаване и реализация.
    Активен

Sky
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Февруари 02, 2011, 19:21:30 »

А междудругото аз сега съм 8 клас и както знаете се кандидатства след 7 клас с изпити.Понеже в града, който живея "компютърното" училище не е на добро ниво не съм кандидатствал в него и влязах в икономическо(не ме влече чак толкова много).Поне то е на много по-високо ниво и вместо да затъпея се надявам да науча нещо.Другото, което много ме влече са автомобилите, но училището за автомобили е адски западнало, а пък и неискам по цял ден да съм в масла.Та явно както аз си мислех за тези "трикове" няма как и както казвате трябва да си осъвършенствам това, което мога и току виж някой хубав ден съм станал ИТ специалист вместо мениджър(за каквото уча сега) Усмивчица
    Активен
    xxx
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #12 -: Февруари 20, 2011, 20:47:55 »

Здравейте.Случайно чух за тези деца индиго и реших да разбера точно за какво става въпрос.Аз от малък усещам,че съм леко странен,имам голям страх от тъмното,дълбокото,високото,понякога виждам странни неща,знам какво ще стане/какво ще направи някой човек,имам някакви странни усещания.Видях,че съвпадам 100% с профила на децата индиго и искам да ви попитам какво да направя за да се махнат тези страхове и да знам какво да правя за напред.Сега съм на 18год. ще трябва да уча някъде или просто да реша какво да правя а мен ми е все едно и просто се чувствам все едно нямам проблеми(не винаги е така).По принцип съм много добър,искрен и т.н. към хората,но това само ме прецаква.Имам само 1 много добра приятелка с която сме 1:1.Естествено имам и други приятели но винаги намирам недостатъци в тях и просто съм с тях защото се познаваме от малки.Ако може да ми помогнете в някаква насока ще съм ви много благодарен.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #13 -: Февруари 21, 2011, 01:14:03 »

Аз от малък усещам,че съм леко странен,имам голям страх от тъмното,дълбокото,високото,понякога виждам странни неща,знам какво ще стане/какво ще направи някой човек,имам някакви странни усещания.Видях,че съвпадам 100% с профила на децата индиго и искам да ви попитам какво да направя за да се махнат тези страхове и да знам какво да правя за напред.

Здравей и добре дошъл!

Относно страховете тук има различни теми. Например:

http://indigota.com/index.php?topic=1717.0

http://indigota.com/index.php?topic=2706.0

http://indigota.com/index.php?topic=18.msg41799#msg41799

http://indigota.com/index.php?topic=864.0

http://indigota.com/index.php?topic=814.0

Предполагам, че в тях ще намериш полезни идеи как да преодолееш страховете си.

Цитат
    Сега съм на 18год. ще трябва да уча някъде или просто да реша какво да правя а мен ми е все едно и просто се чувствам все едно нямам проблеми(не винаги е така).По принцип съм много добър,искрен и т.н. към хората,но това само ме прецаква.Имам само 1 много добра приятелка с която сме 1:1.Естествено имам и други приятели но винаги намирам недостатъци в тях и просто съм с тях защото се познаваме от малки.Ако може да ми помогнете в някаква насока ще съм ви много благодарен.

Добре е, че си уравновесен и добър. Не се притеснявай, че понякога хората злоупотребяват с това. Постепенно ще се научиш да ги познаваш добре и няма да се оставяш да те използват ненужно.

Не е лесно човек да намери истински приятели, прекрасно е, че имаш вече един. Може би при нас ще намериш и други Усмивчица
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #14 -: Февруари 21, 2011, 01:25:21 »

напомяш ми на мен в началото от каде си ? аз сам на 17 само че
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 7   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо като не искам да съм овца да съм коза?
    Езотерика
    ruanda 6 1009 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 14:00:44
    от Sine Wave Zero
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    Всичко относно индиготата
    echo105 3 2999 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    Какъв съм ?
    Въпроси и отговори
    execute 11 606 Последна<br />публикация Април 15, 2012, 18:20:23
    от execute
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 2112 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...
    Какво съм аз ако въобще съм нещо? « 1 2 »
    Децата индиго
    Wiki_ 24 2070 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 20:35:28
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright