Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ВОДАТА  (Прочетена 2410 пъти)
gena
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 17

• Град: София
  • « -: Януари 31, 2011, 12:38:29 »

Не съм сигурна дали е толкова важно за вас, но аз мисля да отделя малко внимание на тази тема. Синът ми от утре ще е на 3г. но от годинка може би пие много вода и сякаш е някак тясно свързан.в момента пие между три три и половина литра за 24ч. Правила съм му изследвания на кръвта .Здрав е. Има си негова измислена песничка за вода та която гласи...Ще отида горе на небето с водата.    И се сеща за тази песничка винаго когато го къпя и все едно и също пее а дори не знам как му е дошло на акъла това. А на вън незнайно как разбира каде има вода отива без да я вижда сочи с пръстче и казва там има вода а ние с баща му само се поглеждаме и това е.:)Но както и да е за тези неща не търся отговори  просто исках да споделя както казват водата е живот
    « Последна редакция: Януари 31, 2011, 13:00:12 от gena » Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #1 -: Януари 31, 2011, 13:21:33 »

Не се учудвайте толкова много,тепърва малкия сладур ще ви изненадва с още хубави и "малко странни" за вас възрастните неща Усмивчица!
    Като поотрасне малко го питайте от къде иска да пие вода-дали бутилирана или вие да наливате от минерални извори,дано там където живеете близо до вас да има минерална вода-но не бутилирана!
    Обичайте го много и не му се сърдете за малките странности които проявява,все пак това са децата на новото време!

http://indigota.com/index.php?topic=2330.0

http://indigota.com/index.php?topic=1293.0
    « Последна редакция: Януари 31, 2011, 13:40:31 от небесният ангел » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Януари 31, 2011, 14:34:03 »

Гена моето е на година и половина и пие също по около 2 литра течности , ама и аз съм така. И аз не подценявам пречистващата сила на водата и не се притеснявам.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #3 -: Януари 31, 2011, 14:44:57 »

И ние пием много вода вкъщи , а малката все си измисля някакви игри свързани с вода . Ако си играе нещо с барбито, задължително го води на басейн или на плаж . Много й е интересно да пере дрехите на барбитата в леген , а пък през лятото все е във водата на плажа ,за да я накарам да излезе на пясъка трябва да си изкопаем дупка ,в която да има вода , за да стои мирно вътре . Абе изобщо вода да има край нея .
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #4 -: Февруари 01, 2011, 22:54:58 »

хах, и мене не могат да ме изкарат от морето през лятото  Ухилен
    В къщи винаги има купена изворна вода и ние пълним една двулитрова бутилка. Аз все залепям на шишето някакво листче с нещо написано.. някакъв знак или картинка, или каквото там  Ухилен

Цитат
    Ще отида горе на небето с водата.
    Прекрасна песничка... в нея има много дълбок смисъл.
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Февруари 02, 2011, 03:58:24 »

Синът ми от утре ще е на 3г. но от годинка може би пие много вода и сякаш е някак тясно свързан.в момента пие между три три и половина литра за 24ч.
    Братовчедката ми, която е на две годинки и малко също през цялото време пие вода.
    Май е нормално. Въпреки, че околните хора се чудят и притесняват.
    хах, и мене не могат да ме изкарат от морето през лятото  Ухилен
    и аз съм така, Нийче Толкова ми е хубаво и спокойно в морето, все едно, че вселената те е прегърнала, хем те зарежда, хем изпива от теб всичко негативно.. случвало ми се е да заспя както съм се излегнала по гръб в морето, но ме перна една вълна по носа
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Февруари 02, 2011, 14:07:53 »

хах, аз заставам по корем във водата колкото мога повече.. веднъж си помислиха нашите, че нещо ми е станало ;д
    « Последна редакция: Февруари 02, 2011, 15:26:28 от Ихра » Активен
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• « Отговор #7 -: Февруари 02, 2011, 14:25:48 »

В книгата на японския изследовател на водата пише, че за да се направи жива вода позитивно заредена трябва на бутилката да се сложи надпис "Любов" и "Благодарност" с надписа към водата за да го вижда. Любовта е мъжката енергия а благодарността - женската. Двете заедно се балансират
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    gena
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Февруари 03, 2011, 11:00:54 »

Привет на всички! По принцип кое дете не обича да си играе с вода особенно в локви тоест когато знае, че не трябва.....:)Аз пропуснах да напиша че когато Христо (синът ми)пие вода от шишето с биберона, той с едната ръка държи шишето с другата го гали. И понеже пие по три литра и повече, аз му казвам стига си се наливал с тази вода ...а той ми отвръща Аз обичам вовата, и тя ме обича.А докато го къпех преди няколко дена в ваната той си отпи от мръсната вода и аз естествено му се скарах да не пие, че е мръсна и прочие, а той ми каза, че водата му била казала, че може да пие водичкаПак казвам той е малък. А не ме питайте с памперсите какво беше. Само по 7 през ноща което значи ставане на час и половина. А с мъжът ми се карахме често заради тази негова вода.Та за мен беше проблем, а сега го оставям детето нищо не казвам просто гледам да не минава три литра за 24ч.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #9 -: Февруари 03, 2011, 12:51:39 »

Е да де аз това имах предвид-като казах да го обичате такъв какъвто е,естествено когато виждате че прекалява правете му забележка!Че то съпруга ти ако още от сега надига вой за държанието на малкия Иц не ща да го мисля какво ще е след още три или четири години когато малкия тръгне на даскало
    Направи си експеримент-като сте на разходка и доближите някоя локвичка спрете се пред нея и го попитай малкия-какво му казва водата от локвичката-дали тя става за пиене,не че е от значение самия експеримент но ако ви отговори че и водата в локвата става за пиене-(да за кученца може би)но не и за хора естествено-тогава просто ще си знаете че фантазията на малкия работи на 6 Усмивчица!
    Има по шантави случаи от това малкия да иска да пие водата от собствената си вана-например-деца ядът пясък от пясъчник или айде да не споменавам някой по зловонни вещества. ;DНо това всичко което се случва в никакъв случай не означава че на дечко нещо не му е у ред-само без излишна паника-особено от страна на съпружеското тяло!Нека пийне една студена биричка -примернои да се радва на здравото си и щастливо дете,защото ако се замислим-има много хора които толкова силно желаят това най-голямо щастие на света но по една или друга причина не успяват.
    Това е играта на живот,да дадеш живот,да съхраниш живот,да опазиш този живот и да го възпиташ правилно без обременености-обременености които повечето идват от нас родителите-повечето пъти опитвайки се де предпазим чадата си ние ги подтикваме към това което не искаме да им се случва.Ех защо ли има училища само за децата ни ,а няма училища за родители,как да се научим да бъдем добри и отговорни родители без това да пречи на правилното развитие на децата ни.Мале спирам че нещо се отплеснах.
    Та тъй де кажи на съпруга си да диша спокойно и да се запаси с валериянче Намигване
    Да не забравяте всеки ден да казвате на детето си колко много го обичате-както и да му го показвате-и то особено преди да заспи!
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Февруари 04, 2011, 00:35:28 »

Вие сега ще кажете, че въздухът, водата, земята, огънят – това са нищо. Не, земята е живот! Това е най-низшият живот. Водата е също живот. По някой път аз съм ви казвал, че с водата може да се говори. Водата се радва тъй, както и вие се радвате. Вие може да направите с нея следния опит: ако дадете на някой добър човек да пие вода, тя се радва. Това може да проверите с галванометъра – ще видите, че стрелката на галванометъра се мърда, прави известни люлеения, които се предизвикват от нейната радост. Ако пък дадете на някой лош човек да пие вода, водата ще скърби и в стрелката на галванометъра няма да забележите същите люлеения, каквито при радостта.
    Петър Дънов (2, с. 198)

Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #11 -: Февруари 04, 2011, 02:00:38 »

А моля,моля някой да не ме е разбрал погрешно,нищо не умаловажавам-дори и водата от локвичката-да ако водата е изчезнала от лицето на земята ще благодаря на водата от локвичката и ще отпия-ама това при условие че нямам избор-иначе другия вариянт е направо да се върнем в праисторическата ера-да пием вода от локвите а за забавление-мъжете да ни влачат за косите-"сурнейки ни"по земята Ухилен
    Примерно пресен случай със самата мен-това лято за пореден път решихме да отидем за седмица на Балатон но преди това се отбиваме на едно вълшебно за нас местенце близо до Сегет-там има малко езерце-обаче водата там е как да се изразя-малко "застояла",всъщност никога не съм влизала в тази вода за разлика от другите летуващи които се киснеха като жаби в нея,колкото пъти ме питаха-защо не влизаш толкова пъти им отговарях че водата е застояла,а те ми се смееха,няколко седмици след като си тръгнахме точно там стана аварията с истичането на отровните вещества в почвата,които за съжаление достигнаха и до същата тази вода-е сега без да ми е смешно аз казвам на същите тези хора-виждате ли какво имах предвид-как да им обясня на хората че си имам причина да не влизам точно в тази вода.

Има вода и вода,едната е чиста и кристална а другата  просто не става за употреба-каквато и да била тя.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Февруари 04, 2011, 15:47:07 »

Гена имам идея за специалното общуване на детето с водата. Мисля че може наистина да и въздейства. Може да му давате водата , която и вие пиете да я погали и да я прави добра водичка. Вижте как ще ви се отразява.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Иво_56
    **
    Неактивен Неактивен

• Град: Варна
  • « Отговор #13 -: Февруари 04, 2011, 16:01:43 »

ДВА ЦИТАТА ОТ УЧИТЕЛЯ ЗА ВОДАТА
    (Мисли за всеки ден 2010-2011, 3. февруари и 8. февруари; източникът е Неделни беседи 1925/26 г. „Заведоха Исуса“, изд. 2008, стр. 218 и 198)

Съвременните хора имат едно материалистическо схващане – те считат водата безсъзнателна, като материя само. Обаче според онова окултно съзнание водата не е само материя, тя не е само и живот, но тя е още високо интелигентна и разумна.

Вие сега ще кажете, че въздухът, водата, земята, огънят – това са нищо. Не, земята е живот! Това е най-низшият живот. Водата е също живот. По някой път аз съм ви казвал, че с водата може да се говори. Водата се радва тъй, както и вие се радвате. Вие може да направите с нея следния опит: ако дадете на някой добър човек да пие вода, тя се радва. Това може да проверите с галванометъра – ще видите, че стрелката на галванометъра се мърда, прави известни люлеения, които се предизвикват от нейната радост. Ако пък дадете на някой лош човек да пие вода, водата ще скърби и в стрелката на галванометъра няма да забележите същите люлеения, каквито при радостта.

(Втората мисъл беше вече публикувана от Ния (Ихра); тук посочвам и източника.)

Тези мисли са изказани доста преди Масару Емото да ни светне, че водата е жива и чувствителна субстанция!
    Активен
    gena
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Февруари 04, 2011, 18:04:44 »

Отново здравейте! Усмивчица Малко ми е смешно като го пиша сега  и на вън не го казвам пред майките за да не си помислят че съм цербер защото аз наистина не карам детето да прави такива неща, но примерно когато съм му намазала сандвич и той взимайки го казва благодаря ти ножче хаха не благодари на мен а на ножа с който съм го намазала.Да не кажа че блалгодари за всичко примерно аз го питам гладен ли си а той да благодаря, искаш ли да си играеме да благодаря никога не казва само да, добре,..След време като порасне мисля,че сам ще отсее кога и за какво трябва да благодари защото аз съм опитвала да го спра но не става. На 1 февруари навърши 3г. така, че  ще разбере. Аз понякога се ядосвам и му казвам че няма защо да благодари на играчката чинията и каквото и да е но друг път си мисля че няма нищо лошо в това дори и ако е така пресилено както е при него.А иначе и той си прави побнякога белите. Усмивки на всички
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    КАК ХОРАТА ИЗКАРВАТ ПАРИ ОТ "ИНДИГО ИДЕЯТА" « 1 2 »
    Всичко относно индиготата
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso 27 3477 Последна<br />публикация Януари 29, 2011, 17:24:40
    от nia.boneva6
    ЕДНА ПЛАНЕТА, ЕДНО СЪРЦЕ, СВЕТОВНА МЕДИТАЦИЯ
    Инициативи
    Житара 9 1626 Последна<br />публикация Март 08, 2011, 19:18:43
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright