Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Има ли дискриминация и лично отношение в този форум?!  (Прочетена 839 пъти)
slaviancho
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: София
  • « -: Януари 27, 2011, 15:41:59 »

Забелязвам лично отношение към мен. Пиша теми или анкети и изчезват постоянно. Без да съм уведомен защо и как?! Този форум не спазва ли правилата на свободното мнение и писания. Някой влага някакви чувства спрямо мен. Моя стил на писане и говорене често жегва различни проблеми и хора. Не може да ми се наложи нито една матрица на поведение освен правилната. Целта на този индиго форум не е ли да се пазят индиго хората и децата и другите разновидности. Как ще задържиме в този форум един индиго човек?!!! През цялото време се пише че индигото са агресивни, не признават норми, имат невероятно виждане на нещата, и най вече имат собствено уникално мнение. И какво се получава че някой "различен" като мен пише две изречение и става пожар?! Мисля че се получава погазване на правата на индиго хората. Един индиго човек разпознава друг такъв само с две изречения. А за съжаление във форума има хора, майки и заинтересувани - но индиго личности има под 10 броя. И те самите виждат за какво става дума и се отдръпват много бързо. Моля коментирайте до къде мислите да стигнем?

Administrator - Коментар Причината за оплакването ти е в следствие на неспазването на правилата за писане във форума. В конкретния случай не си спазил точка Т.2. от раздел "Публикуване на нова тема". Ще те помоля да се запознаеш с правилата за писане във форума, за да не се получават други такива недоразумения - http://indigota.com/index.php?topic=1140.0
    « Последна редакция: Януари 27, 2011, 15:57:12 от Administrator » Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #1 -: Януари 27, 2011, 15:52:40 »

Съжалявам, но няма никакво лично отношение към теб, не си толкова различен. Просто явно често не уцелваш правилните места за пускането на темите или не успяваш да прочетеш, че се сливат с вече съществуващите такива. Вчера като си пусна темата  писах в нея, че вече има подобна и че ще я слея по-късно с вече съществуващата такава. На този адрес ще я намериш: http://indigota.com/index.php?topic=1109.45

Усмивчица
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Януари 27, 2011, 16:04:50 »

А за съжаление във форума има хора, майки и заинтересувани - но индиго личности има под 10 броя. И те самите виждат за какво става дума и се отдръпват много бързо. Моля коментирайте до къде мислите да стигнем?
    Има индигота, но според мен не съвпадат с твоята идея. Това е форум за духовно развитие и всеки е добре дошъл стига да има желание да се развива. Тук не организираме индиго фенклуб. Да не говорим, че има доста по-нови и развити модели от индиго вече, но всеки "модел" си има определена цел и е добре да си следи развитието и хармонизирането, а не да разчита на това, че е специален. Започнем ли да се мислим за много специални, уникални и различни от околните, това води до прекалено високо нереално самочувствие и освен да деградираме и да ставаме смешни в очите на околните не постигаме нищо добро нито за себе си, нито за света.
     Усмивчица
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    slaviancho
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: София
  • « Отговор #3 -: Януари 27, 2011, 16:33:32 »

А за съжаление във форума има хора, майки и заинтересувани - но индиго личности има под 10 броя. И те самите виждат за какво става дума и се отдръпват много бързо. Моля коментирайте до къде мислите да стигнем?
    Има индигота, но според мен не съвпадат с твоята идея. Това е форум за духовно развитие и всеки е добре дошъл стига да има желание да се развива. Тук не организираме индиго фенклуб. Да не говорим, че има доста по-нови и развити модели от индиго вече, но всеки "модел" си има определена цел и е добре да си следи развитието и хармонизирането, а не да разчита на това, че е специален. Започнем ли да се мислим за много специални, уникални и различни от околните, това води до прекалено високо нереално самочувствие и освен да деградираме и да ставаме смешни в очите на околните не постигаме нищо добро нито за себе си, нито за света.

Добре това разграничение е много важно! Защото аз се сблъсках с няколко човека които виждат повечко неща в мен. Забелязват прилики с тях самите!!! По твоята логика аз имам нереално самочувствие и деградирам :-))) Околните около мен обаче мислят по друг начин за мен :-) Познай какъв :-) Аз не бих се наел да слагам оценки на хора които не познавам! А да не говорим за глобализирана класификация! Мога да говоря за мен най вече. Съжалявам ако е дразнещо че знам или мога или че имам самочувствие. Но пък в крайна сметка си има дипломи по стените за доказателство какво знам или не знам. Сподели твоя опит да почерпя от него :-)
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Януари 27, 2011, 16:55:54 »

Добре това разграничение е много важно! Защото аз се сблъсках с няколко човека които виждат повечко неща в мен. Забелязват прилики с тях самите!!! По твоята логика аз имам нереално самочувствие и деградирам :-))) Околните около мен обаче мислят по друг начин за мен :-) Познай какъв :-) Аз не бих се наел да слагам оценки на хора които не познавам! А да не говорим за глобализирана класификация! Мога да говоря за мен най вече. Съжалявам ако е дразнещо че знам или мога или че имам самочувствие. Но пък в крайна сметка си има дипломи по стените за доказателство какво знам или не знам. Сподели твоя опит да почерпя от него :-)

Аз не се дразня лесно. Просто ми прави впечатление, че откакто си тук във почти всеки твой пост чета, колко си над другите и колко си прекрасен, може и да си прекрасен наистина, но според мен не е форума мястото където да пишеш това- не и по начина който си избрал. Сподели опит, говори за неща, които може да са полезни на всички, завъртим някоя дискусия, обоснови си мнението по някой въпрос, да се научим едни от други.. Какъв е смисъла в това постоянно да пишеш, че си над другите и че това ги дразни? Какво постигаш с това?
    Хем се хвалиш с оценката на околните, хем после околните все са недостойни и издразнени, защото ти завиждат. Не виждаш ли някакво противоречие в цялата работа?

Згреших
    « Последна редакция: Януари 27, 2011, 17:03:07 от Еруин » Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Януари 27, 2011, 17:12:53 »

Оф както и да е. Усмивчица Не трябваше въобще да започвам. Това няма никакъв смисъл, защото нито аз ще те разбера, нито ти мен в гледната ми точка.  Хубав ден ти  желая усмихнат и моля те, спри да разделяш потребителите на индигови и неиндигови. Всички сме хора, всеки е незаменим, но никой не е над другите и всички сме свързани имаме нужда едни от други. Това е разковничето, различни, но свързани. Дори да не се разбираме прекрасно сме части от едно цяло и ако искаме нещата да потръгнат все някой ден ще трябва да се  научим да работим в хармония - малко сме далеч от това, но все някой ден ще се научим... вярвам в това.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #6 -: Януари 27, 2011, 17:22:08 »

Аз все пак настоявам да получа отговор на въпросите от темата на Славянчо. Защо иска да сподели знанието си само с индигови деца, кой може да каже че е индиго със сигурност? Защо дискриминира другите участници в това общество?

Иначе от собствени наблюдения мога да кажа, че дискриминация специално от администраторите и модераторите - няма. По скоро често има голяма доза толерантност. Мнението ми за Славянчо се припокрива напълно с това на Еруин - ок, готин си, пич си, ама нас това какво точно ни интересува ?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Януари 27, 2011, 17:23:53 »

Колкото повече знам,разбирам колко много незнам. Дипломи за тапети на една стая имам и само ми напомнят колко още нямам за да се обхване необятното. Много съм специална имам си уникален цвят в вселенската картинка , но без другите цветове щях да съм няква мижитурска точка никому непотребна.
    Може да съм силен цвят ,но картина от силни цветове само, е мазаница лишена от композиция,баланс и хармония.Самочуствие и самоусещане , едното идва от сърцето от вътре , другото от вън - от другите и акъла ти.Пътя е и учението за самоусещането и след него за усещането на цялото. Това си е мое мнение.
    Съвет към всички - Моля ако не намирате тема или мнение ,обърнете се към модераторите , преди да се появяват гръмки, гневни теми.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    sahaj
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 130

• Град: България
    « Отговор #8 -: Януари 27, 2011, 17:29:36 »

Забелязвам лично отношение към мен. Пиша теми или анкети и изчезват постоянно. Без да съм уведомен защо и как?! Този форум не спазва ли правилата на свободното мнение и писания. Някой влага някакви чувства спрямо мен. Моя стил на писане и говорене често жегва различни проблеми и хора. Не може да ми се наложи нито една матрица на поведение освен правилната. Целта на този индиго форум не е ли да се пазят индиго хората и децата и другите разновидности. Как ще задържиме в този форум един индиго човек?!!! През цялото време се пише че индигото са агресивни, не признават норми, имат невероятно виждане на нещата, и най вече имат собствено уникално мнение. И какво се получава че някой "различен" като мен пише две изречение и става пожар?! Мисля че се получава погазване на правата на индиго хората. Един индиго човек разпознава друг такъв само с две изречения. А за съжаление във форума има хора, майки и заинтересувани - но индиго личности има под 10 броя. И те самите виждат за какво става дума и се отдръпват много бързо. Моля коментирайте до къде мислите да стигнем?

Administrator - Коментар Причината за оплакването ти е в следствие на неспазването на правилата за писане във форума. В конкретния случай не си спазил точка Т.2. от раздел "Публикуване на нова тема". Ще те помоля да се запознаеш с правилата за писане във форума, за да не се получават други такива недоразумения - http://indigota.com/index.php?topic=1140.0

ТОВА ЧОВЕШКОТО ЕГО Е НЕЩО СТРАШНО.  А БЕ ПИЧ Я ЗЕМИ ПРОЧЕТИ ПЪРВО ПРАВИЛАТА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА И ТОГАВА ДИГАЙ ПАРА
    « Последна редакция: Януари 27, 2011, 17:32:02 от Administrator » Активен

"Истинската свобода е възможна, ако откриете собствените си сили вътре във вас. Трябва да усетите съществуването на  Духа чрез вашата централна нервна система, чрез вашия съзнателен ум."
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Януари 27, 2011, 18:13:12 »

Добре, това разграничение е много важно!
    Аз пък да не знам Мисли

Цитат
    Аз не бих се наел да слагам оценки на хора, които не познавам!
    Супер, само дай да си проличи. Намигване

Цитат
    Но пък в крайна сметка си има дипломи по стените за доказателство какво знам или не знам.
      Ухилен Ама ти сериозно ли? Наистина ли приемаш за доказателство едни ламинирани листи с нещо написано и печат?! Дето през времето остаряват?! Ухилен

П.с. По правописа ти не си личи, че имаш дипломи. Но това е друг въпрос.
    « Последна редакция: Януари 27, 2011, 20:10:42 от Ихра » Активен
    Стела
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• « Отговор #10 -: Януари 27, 2011, 21:27:17 »

Аз не бих се наел да слагам оценки на хора които не познавам!
    Не прочетох някой да ти дава оценка. Освен ти самият на себе си. И то високичка!  Намигване
    Цитат
    Съжалявам ако е дразнещо че знам или мога... 
    Не, това никак не е дразнещо. Лично мен по-скоро ме дразни друго - че самият ти го твърдиш за себе си. Сигурно много хора са на същото мнение. Защо не им дадеш възможност да го кажат (в случая - напишат)?  Усмивчица
    Цитат
    Но пък в крайна сметка си има дипломи по стените за доказателство какво знам или не знам.
    Това, особено за доказателството, ще ме прощаваш, драги slaviancho, си е направо смешничко (не се обиждай, не го казвам с лошо чувство). Сигурна съм, че много хора тук биха могли да наизвадят по един куп дипломи. Но ... какво от това? Никоя диплома вповече не те прави в по-голяма степен човек. Ако наистина знаеш толкова, колкото смяташ, дали не би могъл да си дадеш сметка за това? Въпросът ми е риторичен.  Усмивчица
    В заключение искам да ти кажа още нещо - тук си напълно добре дошъл, дай си сметка за това, Сърце усмихни се, не се мъчи да показваш или доказваш нищо на никого (най-малко на себе си); просто ни  сподели своя мисъл, сън, идея, впечатление, тревога или възторг, бъди готов да приемеш мнение, напълно различно от твоето и не настоявай твоето да бъде прието и одобрено. Ние просто сме "различни, но свързани".
    Активен

"Есть только миг между прошлым и будущим. Именно он называется жизнь."
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #11 -: Януари 27, 2011, 21:52:52 »

Цитат

Ок, като изключим психологията, която я използваш да поставяш диагнози и да обиждаш другите, че са некомпетентни... с какво каратето и масажа те правят толкова интелигентен?

Славянчо, извинявай, но 90% от твоите постове са такива, в които твърдиш, че знаеш, а не показваш знания. В случая няма за какво да ти се завижда за нещо, което не си показал, че чак и някой да се дразни.
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #12 -: Януари 28, 2011, 01:09:05 »

Цитат на: elsha
    Славянчо, извинявай, но 90% от твоите постове са такива, в които твърдиш, че знаеш, а не показваш знания. В случая няма за какво да ти се завижда за нещо, което не си показал, че чак и някой да се дразни.
    Именно. Според мен, младежа има нужда от признание, от оценяване. Сигурен съм, че има какво да се оцени в него, както и у всеки един, но очевидно е, че това не са нещата, за които има претенции.
    Приятелю, ако имаш нещо за казване, за споделяне - кажи го. Ако можеш нещо да правиш, по-добре от другите - прави го. За добро, не за лошо.
    В противен случай, няма как да бъдеш оценен от никой и е повече от нормално, да бъдеш подложен на критики и присмех.
    Говориш много, но нищо не си казал до тук.
    Успех нататък.  Намигване
    Активен
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #13 -: Януари 28, 2011, 14:33:13 »

Аз пък си признавам ,че нямам дипломи и въпреки това ми е пределно ясно каква ти е целта, а именно да привличаш внимание . Напрви си някой блог и се възхвалявай колкото искаш, все ще се намери някой, който да го чете, а ти ще се радваш ,че имаш последователи . Ние тук сме се събрали не ,за да признаваме величието на този и онзи .
    Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #14 -: Февруари 10, 2011, 00:41:52 »

Така е, малки принце, но не бива да омаловажаваме труда на никой. И въпреки, че дипломите са преди всичко, производни на родителски амбиции, пак не бива да се омаловажават. Нека ги има, но да показва не тях, а това, което е научил. Ако е ново и интересно, ако е ценно и полезно, смятам, че всеки би го оценил. Аз също нямам никакво образование, нито дипломи Намигване Явно сме били повече в междучасие и ваканция

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Форум
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Емилиян 1 469 Последна<br />публикация Септември 06, 2010, 11:47:35
    от nia.boneva6
    Помогнете ми с този сън! « 1 2 »
    Моите сънища
    Sita 18 1538 Последна<br />публикация Май 06, 2011, 12:14:30
    от Sita
    За кого е този форум??
    Въпроси и отговори
    Турист 1 533 Последна<br />публикация Май 12, 2011, 19:55:07
    от Sentinel
    Какъв според вас е идеалния форум ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Luna:) 16 937 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 07:17:27
    от edinica_nula
    До хората който се мислят за велики в тоя форум !!!! « 1 2 3 4 »
    Обща тематика
    StreetF!gh7 52 1681 Последна<br />публикация Юни 13, 2012, 19:28:04
    от Щуродино

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright